Sušička prádelny Jak dlouho? 4 zajímavá fakta!

Nevíte, jak dlouho o pračce se sušičkou? Toto je to pravé místo, kde se o tom můžete dozvědět. Začněme figurkou na míči. Na takové střední úrovni trvalo sušení typické náplně prádla přibližně 35 až 45 minut. Některé načítání však může trvat jen dvacet minut, zatímco jiné až 1 hodinu. Druhy předmětů v nákladu a materiály, ze kterých jsou vyrobeny, výrazně ovlivní, jak dlouho trvá jejich sušení.

Pokud byla většina předmětů v dávce lehká a jejich materiály neabsorbují mnoho vody, nebude sušičce dlouho trvat, než je úplně vysuší. Naplánujte si delší dobu sušení, pokud náplň obsahuje jakékoli uvedené položky: džíny, přikrývky, ubrusy a vycpaná stvoření. Záleží na předmětu, který se chystáte sušit, a na tom, jak dlouho sušení trvá. Takže pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli více.

Pracovní princip prádelny

Většina prádelen byla v soukromém vlastnictví a pod kontrolou. Po zakoupení nebo pronájmu zařízení si jednotlivec nainstaluje sušičky na mince. Prací prostředky, změkčovadla a bělící sáčky jsou dostupné prostřednictvím strojů. Většina prádelen byla samoobslužná, což znamená, že nebyl vyžadován žádný asistent ani majitel. Zákazníci pouze vloží částku peněz, která jim bude účtována za používání pračky a sušičky. Spotřebitel může upravit parametry stroje a přidat své mýdlo a oděvy. Spotřebitel vloží čerstvé oblečení do sušičky, zvolí teplotu, přidá správné množství peněz a poté, co všechny stroje dokončí kolo, čeká, až oblečení uschne.

Jaký je cyklus sušení různých věcí v prádelně?

Sušení maximální náplně ručníků může při vysokých teplotách trvat 60 minut, zatímco u ponožek a spodního prádla může při středních teplotách trvat sušení pouze 30 minut. Přikrývky, přikrývky a prostěradla mohou schnout déle než šedesát minut. Zkuste podobné věci prát společně, aby rychle uschly. Pokud například ručníky nebo trička zkombinujete v náplni, budete prát, dokud ručníky neuschnou, budou trička přesušená. Ručníky nebo trička sušte odděleně.

Fakta o sušičce prádla

Lidé nemohou přestat prát prádlo. Zařízení prádelny to však může usnadnit. Často můžete ušetřit čas & náklady tím, že využijete službu vyzvednutí místo toho, abyste si sušil oblečení sami v prádelně. Výhody prádelní sušičky jsou uvedeny níže a také pochopíte, jak dlouho.

#1. Vše lze vyprat na jeden zátah

Každý týden má průměrná domácnost k usušení 6–10 dávek prádla. Projít celou prádelnu v rezidenci může trvat několik hodin pouze s jednou sušičkou. Do samoobslužné prádelny můžete vložit několik sušiček, což vám umožní dokončit všechny dávky najednou. Stále můžete dokončit 6–10 načtení, ale zabere vám to pouze dobu, po kterou byste skutečně dokončili jednu položku doma. Pokud si vyberete prádelnu s kompletními službami se sušičkou a možností skládání, můžete ušetřit nějaký čas. Takové služby často vyzvednou špinavé oblečení z domu, takže nebudete muset jezdit jinam. Čisté prádlo máte dodáno až domů, aniž byste museli cokoli dělat.

#2. V prádelně se používají velké sušičky

Sušičky normální velikosti jsou obecně vhodné pro běžné oblečení, ale může být obtížné vyčistit přikrývky, přikrývky, bundy a další objemné věci. V prádelnách jsou k dispozici sušičky větší kapacity s dostatečným prostorem pro nadrozměrné zboží. Větší předměty se mohou pohybovat rychle, což jim umožňuje rychleji vyčistit nebo sušit. Zařízení s rozsáhlejší kapacitou také může snížit počet šarží, které musíte zpracovat. Můžete naplnit stroj více normálními oděvy a nechat vše udělat s menším počtem dávek.

#3. Náklady na energii a vodu budou nižší

Typická náplň sušičky vyžaduje přibližně 34 galonů. I ty energeticky nejúčinnější pračky spotřebují 20 galonů vody na každou zásilku. Když vyperete deset dávek prádla za týden, spotřebujete jen na prádlo 211 až 350 galonů vody. Sušička také spotřebuje velké množství elektřiny. Praní prádla může zvýšit vaše poplatky za spotřebu vody a energie. Šetříte vodu a elektřinu, když místo praní doma používáte samoobslužnou a plně obslužnou prádelnu. Když přejdete, téměř jistě zaznamenáte snížení měsíčních nákladů.

#4. Jednoduché a lepší

Přestože se prádelny mohou zdát děsivé, vysoce výkonné průmyslové sušičky byly jednoduché. K snadné přepravě prádla můžete také použít vozíky na prádlo v prádelně. Jakmile je prádlo hotové, většina prádelen poskytuje obrovské stoly, kde si to můžete uspořádat. Je mnohem jednodušší jít s kompletním suchým a skládacím zařízením. Pro přípravu ke sběru stačí prádlo pytlovat. Po dokončení praní vám je prádelna vrátí. Také by vás mohlo zajímat 8 nejlepších alternativ sušičky.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se dozvěděli, jaká prádelna sušička trvá. Záleží na látkách, které budete sušit; těžké předměty zaberou více času než lehké předměty. Prádelny mají mnoho výhod a šetří elektřinu, čas a peníze. Děkuji vám, přátelé, že jste tento článek dočetli až do konce. Můžete si také přečíst o tom, proč moje sušička zapáchá a jak zjistit, zda je větrací otvor sušičky ucpaný.