Puffy Vs Layla Matrace: Co je lepší?

Znát vítěze mezi matracemi Puffy vs Layla by mělo být snazší, pokud je porovnáte vedle sebe. Dobrou zprávou je, že tento článek bude diskutovat o vlastnostech každé značky. Také jsme testovali, který je příliš měkký nebo náchylný k prověšení.

Kromě Layly jsme napsali další srovnávací příručky pro Puffy a další oblíbené značky. Zkuste například tyto články o matraci Puffy vs matraci Leesa nebo recenzi mezi matraci Puffy vs matrace Casper.

Srovnávací průvodce matrací Puffy vs. Layla

Nadýchaná matrace

Dostupné modely matrací

Puffy nabízí tři modely matrací, konkrétně matraci Puffy, Puffy Lux a Puffy Royal. Počáteční cena matrace Puffy je pouze 899 $ a nejdražší model značky, kterým je Puffy Royal, začíná na 1 649 $. Jsou k dispozici ve standardních velikostech, ale nemůžete vybrat vrstvy tvrdosti každé postele.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Na vyzkoušení Puffy matrace máte 101 nocí, a pokud nejste spokojeni, můžete ji vrátit již za 30 dní. Puffy navíc vrátí vrácenou postel a vrátí vám peníze, jak můžete vidět v této příručce o vrácení Puffy matrace. A pokud jde o záruku značky, na matrace Puffy je poskytována doživotní záruka pro naprostý klid.

Vlajková matrace

Matrace Puffy je vlajkovou lodí značky a je vyrobena z paměťové pěny. Jeho úroveň pevnosti je mezi 6 až 8, takže by měla být kompatibilní se všemi polohami spánku. Můžete také zkontrolovat jejich nejoblíbenější model, hybridní Puffy Lux, který se cítí více než matrace Puffy.

Matrace Layla

Dostupné modely matrací

Layla je podobně jako Puffy exkluzivní online značka matrací. Ale namísto tří modelů, jako je Puffy, nabízejí pouze Layla Memory Foam a Layla Hybrid. První jmenovaný začíná na 749 dolarech, zatímco Layla Hybrid začíná na 1 299 dolarech.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Na matraci Layla můžete spát dva týdny a pokud nejste spokojeni, můžete ji vrátit. Layla to pro vás vyzvedne a přemístí postel pro neziskové a charitativní organizace podobné tomu, co Puffy dělá s návraty. A dokonce získáte doživotní záruku na matrace Layla, což je nejdelší doba ve srovnání s jinými značkami, které poskytují pouze 10letou záruku.

Vlajková matrace

Paměťová pěna Layla je jednou z nejlepších postelí z paměťové pěny, jakou můžete na trhu získat, a je to vlajkový model této značky. Je také jedinečný pro ostatní chladivá pěnová lůžka, protože Layla naplnila jejich materiál mědí pro přenos tepla a další antimikrobiální ochranu. A pokud jde o jejich další postel, Layla Hybrid, je navržena tak, aby byla kompatibilní s nastavitelnou základnou, pokud chcete více přizpůsobení své spací ploše.

Je nafukovací matrace příliš měkká?

Puffy matrace není příliš měkká, protože je to středně pevná postel. Toto je dokonalá úroveň pevnosti pro většinu pražců, protože stále tlumí tlak, ale nebudete klesat příliš hluboko, abyste ztratili dobré držení těla. Zde je průvodce tvrdostí matrace, který vám pomůže dozvědět se více o hodnocení a o tom, jak si vybrat perfektní pevnost

Je matrace Layla příliš měkká?

Matrace Layla není příliš měkká, ale má měkčí stranu než matrace Puffy. Layla je navíc otočná, kde jedna strana má hodnocení 4 a druhá 7 na stupnici tvrdosti. To dává bočním pražcům možnost použít měkčí stranu a odlehčit ramenům a bokům, ale pevná strana je k dispozici také pro pražce zad a žaludku.

Je Puffy Matrace vhodná pro těžké lidi?

Puffy matrace je vhodná pro těžké lidi, protože je středně pevná a nepotopí je příliš hluboko. Je také navržen pro snížení tlaku, aby se zabránilo bolesti těla. A vzhledem k tomu, že je těžší, může zvýšit pravděpodobnost zadržování tepla, mohou těžcí pražci také těžit z chladícího povrchu na spaní matrace Puffy.

Vzhledem k tomu, že lidé s nadváhou jsou náchylnější k poruchám spánku, jako je spánková apnoe, zvažte čtení těchto postelí pro osoby se spánkovou apnoe, kde získáte další užitečné informace.

Je matrace Layla vhodná pro těžké lidi?

Těžší lidé mohou používat matraci Layla, protože má pevnou stranu. Pěna napuštěná gelem je navíc účinná při regulaci teploty, zejména během horkých nocí. Můžete také najít recenze pro lidi s různými váhami, kde Layla zůstává pohodlná a podporující, dokonce i pro těžšího partnera.

Pokud jste konkrétní při hledání postele pro osoby s nadváhou, zde jsou nejlepší typy matrací pro obézní lidi.

Dofukují Puffy Matrace?

Nafouklé matrace jsou odolné a dlouho se neklesnou, což dokazuje jejich doživotní záruka. Postele jsou navíc navrženy tak, aby unesly až 350 liber, a dokonce můžete matraci Puffy použít na pružiny, lamely, základnu plošiny, nastavitelnou základnu nebo přímo na podlahu. Více o tom, kde se Puffy matrace vyrábí, se můžete dozvědět také v našem samostatném článku.

Rozkládají se matrace Layla?

Na matrace Layla se vztahuje doživotní záruka, takže budete vědět, že mohou vydržet delší dobu bez prověšení. Nezapomeňte použít správný základ a nikdy mít postel přímo na podlaze.

Závěr

Bylo toto srovnání srovnání užitečné? Abychom rekapitulovali matrace Puffy vs Layla, obě mají doživotní záruku a společnosti dokonce darují vrácené matrace charitativním organizacím. Samozřejmě, výběr mezi nimi bude záviset na vašich osobních preferencích a potřebách, jako je například otočná možnost Layla versus dva hybridní modely, z nichž si můžete vybrat s Puffy.