Proč moje sušička stále pípá? 4 šokující důvody!

Otázka zní: proč moje sušička stále pípá? Pokud to ještě není zodpovězeno, pak jste na správném místě, protože jsme tu, abychom vám pomohli. Dvířka sušičky nejsou správně zavřená, tento problém způsobuje ucpaný větrací otvor sušičky, spálená tepelná pojistka a přehřátí nebo přetížená sušička.

Kdykoli vyjmete oblečení z pračky, důvěřujete sušičce, že se o vše řádně postará. V důsledku toho, pokud vaše sušička nepřetržitě pípá, může se to zhoršit. I když se zdá, že je sušička zapnutá, pípání může být nepříjemné.

V důsledku toho je důležité prozkoumat, proč moje sušička pípá, a také to, co uděláte, abyste problém vyřešili. Zdá se, že existuje mnoho příčin, proč může vaše sušička pípat, ale zde je několik možností, které můžete vyzkoušet. Takže zjistíte, jak zabránit pípání sušičky. Pokud je tomu tak, podívejte se na několik možností níže a mějte na paměti, že sušička funguje správně!

Důvody, proč moje sušička stále pípá

Je velmi frustrující, když sušička při odstřeďování pípne. Existuje mnoho důvodů, proč sušička stále pípá. Dobře, přestaňte přemýšlet o tom, proč moje sušička stále pípá? Níže uvádíme všechny možné důvody a nápravná opatření, jak tyto problémy vyřešit. Začněme párty!

#1. Dvířka sušičky nejsou správně zavřená

Nyní je čas prozkoumat několik pravděpodobných příčin pípání sušičky a zda s ní není něco v pořádku. Nejčastější příčinou pípání uvnitř sušičky, když je cokoliv problematické, je nesprávné zavření dvířek sušičky.

Pokud chcete, aby sušička fungovala správně, při zahájení procesu sušení zavřete dvířka. Kdykoli necháte dvířka sušičky během sušení oblečení odemčená, většina páry unikne do vnějšího světa. To znamená, že vaše sušička pravděpodobně nebude schopna sušit vaše oblečení, protože nebude schopna vytvářet dostatečné teplo.

V důsledku toho musíte zkontrolovat dvířka sušičky, abyste se ujistili, že jsou úplně zavřená. Bezpečně zavřete dvířka sušičky a ujistěte se, že zapadla, pokud se tak již nestalo. Správným zavřením dvířek se můžete zbavit tohoto pípání ze sušičky.

#2. Přetížení sušičky

Další pravděpodobnou příčinou pípání sušičky je příliš velké zatížení sušičky. Mnoho praček a sušiček má omezení náplně. Kromě toho nikdy nebudou fungovat. Před zapnutím sušičky byste měli zvážit vše v místnosti. Sušička se nespustí, pokud detekuje velké zatížení. Pokud je sušička opravdu příliš těžká, zdá se, že existují různé důvody, proč se nezapne. Za prvé, pokud je taková sušička příliš těžká, nemusí být schopna efektivně vysušit všechny kusy prádla. V důsledku toho vám doporučí vyjmout část oblečení ze sušičky ještě předtím, než začne proces.

Zkontrolujte zpoždění v sušičce, pokud pračka v průběhu času pípá. Pokud máte uvnitř velmi velké množství, může být nutné sušičku rozdělit na malé a velké části, než se vůbec spustí.

#3. Přehřátí sušičky

Pokud se sušička spustí, zapípá a poté přestane, může se přehřívat. Sušička je vybavena vestavěným termostatem, který rozpozná, kdy se zahřeje. Pokud sušička zjistí, že se blíží přehřátí, automaticky se vypne. Stejně jako některá jiná zařízení musí i sušička správně fungovat při vhodných teplotách. Pokud se sušička příliš zahřeje, začne vydávat pípání a poté se sama vypne, aby nevznikla plameny.

#4. Selhal teplotní senzor

Kdykoli byl termostat vypnutý, mnoho sušiček jednoduše opakovaně pípne. Když se přeruší vysílač nebo rezistor, můžete očekávat, že budete pravidelně slyšet pípání. Prozkoumejte relé a zjistěte, zda ani nemůžete zjistit, co způsobuje trvalé pípání procházející vaší sušičkou. Pokud nevíte, kde se ve vaší sušičce nachází teplotní senzor, musíte si přečíst příručku pro zákazníky s dalšími pokyny.

Senzor je umístěn v mnoha sušičkách a musí být přístupný odstraněním obrazovky. Zkontrolujte výkon senzoru a nechte si jej profesionálně zkontrolovat. . Kdykoli multimetr funguje dobře, měl by registrovat odpor 50 000 ohmů při průměrné teplotě. Nízké hodnoty znamenají, že nyní by měl být senzor vyměněn. Jakmile vyměníte teplotní senzor, můžete se zbavit pípání ze sušičky.

Doporučuji, abyste si přečetli, zda vaše sušička stále pípá? zde je návod, jak to utlumit.

It’s A Wrap!

Doufali jsme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou a po jeho přečtení se dozvíte, proč moje sušička stále pípá. Výše jsme uvedli možné důvody tohoto pípání z vaší sušičky a jak tyto příčiny odstranit. Všechny tyto věci se dozvíte pozorným čtením článku. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali na konci, nezapomeňte to sdílet také se svými přáteli! Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak rychle usušit oblečení bez sušičky a jak srazit džíny bez sušičky.