Kolik zaplatit svatebnímu úředníkovi: Ceny, které můžete očekávat

Musíte vědět, kolik zaplatit svatebnímu úředníkovi, který obvykle začíná na 300 dolarech. Dále probereme, jak se o této očekávané platbě rozhoduje a jaká přiměřená částka zaplatit svatebnímu úředníkovi.

U párů, které se oddávají v kostele, si můžete přečíst, kolik zaplatíte knězi za svatbu. Vždy je užitečné znát správnou etiketu při placení různých druhů svatebních úředníků.

Kolik platíte úředníkovi za svatbu?

Jaké jsou průměrné náklady na svatební hostiny?

Ti, kdo jsou zvědaví, kolik stojí svatební hostinský, si mohou připravit průměrných 300 dolarů. Cenové rozpětí, které můžete také očekávat od svatebního úředníka, však začíná na 200 až 450 dolarech, v závislosti na mnoha faktorech.

Typicky vaše oblast ovlivňuje, jak vysoko zaplatit svatebnímu úředníkovi. Například ti, kteří žijí ve velkých městech, budou stát více než menší města.

Pokud váš funkcionář bude cestovat také velkou vzdálenost, účastní se svatební zkoušky a také vám pomáhá se svatebními přípravami, pak je rozumné zaplatit více než 200 $. V závislosti na typu úředníka, kterého budete mít na svatbě, vám obvykle dají cenovou nabídku za své služby.

Náboženský svatební úředník versus civilní svatební úředník

Jak velký je rozdíl mezi náklady církevního svatebního vykonavatele a civilního svatebního vykonavatele? Náboženští představitelé vám obvykle nedají stanovený poplatek, nebo se můžete na sazby zeptat sekretářky v místě, kde se oddáváte.

Některá místa mohou žádat pouze o dar, nebo můžete nabídnout stipendium. Celkově počítejte s tím, že za náboženského svatebního úředníka utratíte 200 až 500 USD.

Na druhou stranu, civilní úředník pravděpodobně poskytne cenovou nabídku za své služby. Může se pohybovat od 500 do 800 USD, v závislosti na potenciálních zahrnutích, jako je předmanželské poradenství, vlastní scénáře a zkouška.

Máte spropitné svatebnímu úředníkovi?

Je dobrým zvykem dát svatebnímu úředníkovi spropitné. Přiměřená částka pro spropitné pro úředníka na vaší svatbě je asi 15 % z celkového poplatku za služby po obřadu.

Můžete jim také dát 100 dolarů, zvláště pokud jsou také nápomocní a účastní se dalších svatebních aktivit, jako je plánování, příprava slibu a zkouška.

Kolik byste měli zaplatit příteli za vyřízení svatby?

Je běžnější dát příteli nebo příbuznému, který obsluhoval vaši svatbu, dárek, než mu platit jako jiným úředníkům. Tímto jim chcete ukázat své uznání za odbavení vaší svatby, aniž by se cítili jako najatí.

Pokud váš přítel nebo příbuzný také navrhl uspořádat vaši svatbu, měli byste mu dát dárek. A pro ty, kteří hledají tipy, zde je návod, jak požádat přítele, aby odřídil vaši svatbu.

Kolik bych si měl účtovat za vyřízení svatby?

Pokud vás přítel nebo příbuzný požádá o odbavení jejich svatby, zdálo by se být nevkusné uvádět cenu za vaši službu. Ale na druhou stranu je pravděpodobné, že vám již pomohou s vysvěcením a dokonce vám mohou dát dárek, kterým projevíte své uznání.

Myslete na tuto příležitost, jak ukázat svou lásku a podporu páru, když se stanete jejich svatebním úředníkem. Neberte tuto roli jako práci a požadujte náhradu.

Proč úředníci stojí tolik?

Svatební úředníci si účtují 200 dolarů nebo více, protože svatbě věnují čas a úsilí. Někteří také píší sliby, radí páru před svatbou a přicházejí na zkušební večeři.

Pokud máte svatbu v destinaci, může být také potřeba, aby úředník utratil za cestovní poplatky a ubytování. Proto počítejte s tím, že zaplatíte vyšší náklady, pokud úředník pochází ze vzdáleného místa od místa svatby.

Kdo platí za úředníka na svatbě?

Pokud jde o placení svatebnímu obřadníkovi, neexistují žádná konkrétní pravidla, která by se měla dodržovat. Tradičně však za výdaje spojené s obřadem, povolením k sňatku a zkušební večeři zodpovídá strana ženicha, protože většinu svatebních nákladů nese rodina nevěsty.

Nakrmíte oficianta na svatbě?

Je obvyklé nakrmit úředníka spolu s dalšími lidmi, kteří vám pomohli na vaší svatbě. Je tedy vhodné, abyste je pozvali k jídlu, protože na vaší svatbě stejně budou dlouho.

Některé páry, které se přátelí se svým úředníkem, je dokonce zvou na večeři před nebo po svatbě. Pokud se na svatbě v cílové destinaci koná uvítací večeře, není šokující vidět tam úředníka.

Dáváte oficiantovi dárek?

Blízký přítel nebo příbuzný celebruje vaši svatbu obvykle jako dárek. Ale pokud jste vybrali jiného úředníka, platba a spropitné obvykle stačí a není potřeba žádný další dárek.

Závěr

A to je vše! Abychom rekapitulovali, kolik zaplatit svatebnímu úředníkovi, může to začít na 300 dolarech nebo více.

Náklady na úředníka jsou vysoké kvůli času a zapojení, které udělají na vaší svatbě. Průměrnou cenu navíc mohou zvýšit i některé další výdaje, jako je cestování a ubytování.

Doufáme, že vám to poskytlo představu o tom, co můžete očekávat, když získáte svatebního úředníka; projděte si prosím náš blog, kde najdete další svatební průvodce.