Kolik wattů je ve fénu T3 Featherweight? 3 nejlepší volby!

Nemůžete najít odpověď na to, kolik wattů má fén T3? Toto je to pravé místo k vyřešení vašeho zmatku. Jak vám podrobně řekneme vše, co souvisí s fény na vlasy. Úžasné funkce vás překvapí a nezbude vám žádná jiná šance, než si jednu koupit.

O efektivitě práce produktů T3 není pochyb. Pokud jde o vysoušeč vlasů, poskytnou vám věčný zážitek.

V tomto článku vám stručně představíme špičkové fény T3 z řady featherweight. Přátelé, je tu více věcí, které byste měli vědět, takže bez dalších řečí začněme!

Kolik wattů ve vašem fénu T3 Featherweight?

Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, kolik wattů má fén T3. Zkušení kadeřníci a vizážisté doporučují používat vysoušeč vlasů s výkonem 1800-1875 wattů. Fén na vlasy má příkon 1800 wattů a splňuje požadavky odborníků. Co je uspokojivější než toto?

#1. Pérová váha 3I

Každý bude milovat vaše vlasy po vyfénování pomocí T3 featherweight 3I. Protože tento vysoušeč je inteligentně navržen tak, aby vám poskytl úlevu a uvolnil vaše vlasy. Hlavní roli hraje aretační tlačítko cool shot, které vám umožní sušit vlasy bez neustálého mačkání tlačítka, jako je tomu u většiny vysoušečů. Kromě toho můžete změnit nastavení ventilátoru na vysoké nebo nízké. Navíc si můžete vybrat stupeň ohřevu ze tří podle typu vlasů. Proto je tento vysoušeč vlasů vhodný pro každou dívku s typem vlasů od tenkých až po hrubé vlasy. Dvě různě velké trysky koncentrátoru vám také pomohou s péčí o vaše vlasy.

Cena: Tento krásný vysoušeč vlasů ukrojil 250 dolarů z vašeho bankovního zůstatku.

#2. T3 Micro Featherweight Luxe 2I

Tento fén je starší verzí T3 featherweight 3I a není o nic menší než jeho nástupce. Utratit za něj není škoda, protože vám zajistí dlouhotrvající lesk a hladkost. Tento vysoušeč vlasů není sám o sobě, protože T3 nabízí krásný kulatý kartáč a koncentrační trysku pro dokonalou a lehkou úpravu vlasů. 9 stop dlouhá šňůra také zvyšuje pohodlí při fénování bez zacuchání a kroucení. Můžete si také vybrat fén své oblíbené barvy z jasně bílé nebo elegantní černé. Design sušičky je navíc lahůdkou pro milovníky umění. Takže pokud jste ten, kdo oceňuje design a barevné kombinace, toto je pro vás jako stvořené.

Tyto prvky pouze reprezentují vnější vzhled vysoušeče, ale keramika a turmalínová technologie jsou vnitřní prvky, které zabraňují přesušení vašich vlasů. Turmalínová technologie umožňuje fénu uvolňovat záporné ionty a topné těleso mikrofonu zkracuje minuty strávené sušením tím, že se rychle zahřívá. Menší tepelný kontakt se rovná větší ochraně vlasů. T3 zajišťuje, že fénu nechybí žádná z technologií, která je nezbytná pro lesklé a uhlazené vlasy. To je důvod, proč je tento vysoušeč vlasů plně obsazen infračervenou tepelnou technologií, jejímž hlavním účelem je pomoci vám co nejrychleji upravit vlasy.

Cena: Tento vysoušeč vlasů byste si neměli nechat ujít, pokud máte nízký rozpočet a na zlepšení zdraví vašich vlasů stačí pouhých 89 $.

#3. T3 kompaktní cestovní vysoušeč vlasů

Milovníci cestování! Zde je sušička, kterou jste roky hledali. T3 rozumí úsilí všech nádherných dívek kolem. To je hlavní důvod, proč uvedla na trh tento lehký kompaktní cestovní fén. Nejúžasnější na něm je skládací rukojeť, která usnadňuje přenášení fénu v každé části světa. Nemusíte se starat o problémy s napětím, protože můžete změnit nastavení v závislosti na vaší poloze. Je lehký jako pírko a všichni, kdo často cestují, si tento bílý a růžovo-zlatý fén musí co nejdříve koupit.

Možná se vám nebudou líbit jeho výsledky při prvním použití, ale tento vás po druhém použití uchvátí. Hlavním důvodem, proč to tvrdíme, je technologie soft air, která umožňuje ventilátoru nasávat vzduch do komory a přeměňovat ho na měkkou vzduchovou páru, která je šetrná k povrchu vlasů.

Cena: Pokud máte 200 $ a milujete cestování, jděte do svého oblíbeného fyzického nebo online obchodu a nakupte pohodlí za své peníze.

Hlavní nevýhoda fénů T3 Featherweight

Nedodává se s difuzní tryskou. A pokud jste dívka s kudrnatými vlasy, tento vysoušeč za vás tuto práci neudělá. T3 by měl zvážit přidání difuzéru, který je velmi užitečný, pokud jde o fénování a definování kadeří. Můžete si přečíst tuto recenzi fénu T3.

It’s A Wrap!

Doufáme, že jste dostali odpověď na to, kolik wattů má fén T3. Sdílejte s přítelem nebo členem rodiny, který hledá odpověď na stejnou otázku.

Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak sušit vlasy bez vysoušeče vlasů a jak si vybrat vysoušeč vlasů.