Podrobný průvodce, jak zabavit dítě v autosedačce proti směru jízdy

Jak zabavit dítě v autosedačce proti směru jízdy? To je častá otázka novopečených rodičů. Při čtení tohoto blogu se však dozvíte více.

Autosedačky obrácené proti směru jízdy mohou být pro rodiče frustrující, zvláště když je dítě dost staré na to, aby se začalo více rozhlížet a hýbat. To vyžaduje zajímavou rodičovskou kreativitu, takže zde jsou naše oblíbené nápady, jak zabavit dítě v autosedačce proti směru jízdy!

– Přehrávejte klasickou hudbu nebo bílý šum na telefonu nebo tabletu

– Dávejte pozor na „hračky“, které se připevňují k rukojeti (funguje to skvěle!)

– Použijte občerstvení jako odměnu, kdykoli v případě potřeby změníte skladby/filmy/scény

– Vždy mějte další hračky pro případ, že by se některá ztratila pod polštáři zadních sedadel

Kdy mohu vyjmout novorozeneckou vložku Joie, kterou jsem si přitiskl?

Novorozeneckou vložku se doporučuje používat, dokud vaše dítě nedosáhne 11 liber. Jakmile k tomu dojde, lze ji obvykle bez problémů sejmout z autosedačky.

Na kterou stranu umístíte dětskou autosedačku?

Dětská autosedačka je speciální typ dětského nosiče, který se u většiny vozidel upevňuje na zadní sedadlo.

Nejbezpečnějším místem pro sezení kojence ve vozidle je jeho autosedačka zády ke směru jízdy, kterou umístíte na stranu spolujezdce (řidiče) nebo na jiné místo k sezení pomocí klínového a ramenního popruhu (které mohou používat starší děti). .

Pokud zákony o bezpečnosti vašeho dítěte nestanoví jinak, kojenci by měli vždy jezdit na svých sedadlech. Někteří rodiče dávají přednost použití konvertibilních autosedaček, dokud nemají kolem 40 liber, protože jim to umožňuje snadnější přístup do auta, aniž by rušili spící miminka.

Znamená to také méně výletů z domu, když máte k žonglování více dětí najednou. Mnoho lidí se ptá, zda je jedna strana zadního sedadla nebezpečnější než druhá, a nelze to nijak zjistit. To znamená, že auta jsou stavěna s ohledem na bezpečnost dětí.

Můžete vyměnit potahy dětských autosedaček?

Možná se ptáte, zda můžete nebo nemůžete vyměnit potahy autosedaček na dětské autosedačce. Krátká odpověď je ano, ale předtím je třeba zvážit několik věcí.

V první řadě bude záležet na tom, z jakého typu materiálu je váš konkrétní potah sedadla vyroben a jak je v tomto okamžiku starý.

Pokud má váš z nějakého důvodu problém s plísní, která na něm roste kvůli tomu, že jste ho vynechali u vody (což není neobvyklé), pak může být nutná výměna celé věci, spíše než se jednoduše snažit opravit tu stávající.

Pokud se však ukázalo, že tomu tak není u vašeho modelu, zkuste nejprve použít bělicí ubrousky, protože často velmi dobře vyčistí sedadla pro dospělé.

Jak si nasadíte pohodlný potah na autosedačku?

Nasaďte si potah sedadla směrem dozadu a poté jej nasaďte na autosedačku. Ujistěte se, že jste zastrčili všechnu přebytečnou látku, abyste pod ní nic neviděli! Až budete hotovi, jednoduše ji otočte na pravou stranu a užívejte si čistou a útulnou autosedačku po mnoho let.

Vaše sedadla budou vypadat skvěle a zároveň je ochráníte před politím nebo skvrnami při jídle (a dalšími zábavnými nepořádky!).

Moje dcera není nepořádná s jídlem, ale miluje hraní her, jako je peek-a-boo pod dekou uvnitř, kterou jsem pro ni vytvořil pomocí tohoto tutoriálu, který lze velmi snadno sledovat, pokud byste si ho chtěli také vyrobit sami. ! Je to tak cenově dostupný projekt a jejich malý prostor působí extra útulně.

Jak nasadit potah dětské autosedačky

Nejprve byste měli nasadit potah, když je vaše dítě v autosedačce. Pokud se jedná o dvoudílný potah, jako je tento, pak je oddělte a každou část položte na obě strany autosedačky tak, aby se dotýkaly, ale nepřekrývaly se.

Dejte obě ruce pod místo, kde nejsou žádné přezky nebo popruhy, a mírně je nadzvedněte, abyste se ujistili, že pod usazením dítěte do sedadla nic nebude.

Dále se vždy držte za všechny volné konce, když vyzvedáváte své dítě z postýlky nebo kočárku a pomalými pohyby se pohybujte směrem k zadnímu sedadlu svého vozidla, abyste je nevylekali, pokud spí, než je vložíte do zabudovaného otvoru. mezi vrstvou pro bezpečné zajištění zevnitř.

Kam jde dětská autosedačka v SUV?

Dětskou autosedačku lze umístit do prostoru pro cestující vpředu nebo vzadu v SUV. Záleží na vašich preferencích a úrovni pohodlí u obou možností.

Při tomto rozhodování mějte na paměti bezpečnost, zvláště pokud umisťujete dětskou autosedačku za volant; je příliš blízko rozvinutí airbagu při nárazu. Pokud se rozhodnete umístit nosítko po směru jízdy, ujistěte se, že mezi dítětem a palubní deskou je dostatek prostoru pro správnou vzdálenost pro nohy (asi dva palce).

Během jízdy také udržujte popruhy přiléhavé, aby se při vystupování z vozidla nezachytily pod pedály brzdy/plynu!

Ujistěte se, že vašemu zpětnému zrcátku nebrání ani opěrka hlavy, což by mohlo mít za následek vznik nebezpečných mrtvých úhlů, kde by ostatní řidiči nemuseli vidět vaše dítě, i když je v pozici proti směru jízdy!