Kolik wattů je malá lednička? 3 snadné kroky!

Zajímá vás, kolik wattů má malá lednička? Je to menší než objemné lednice, protože se pohybuje pouze od 45 do 120 wattů. Ach ano! To je relativně malé.

Udržování čerstvosti našich potravin lze dosáhnout, pokud máme lednici, zvláště pokud víte, jak je uspořádat. Příkon, který naše chladničky spotřebovávají, závisí především na jejich typu a velikosti.

Máme tuto takzvanou „malou ledničku“ nebo někdy označovanou jako „malá lednička“, kterou je nejlepší mít v kanceláři, na ubytovně nebo kdekoli, kde je omezený prostor .

Vzhledem k tomu, že jste praktický geek, musíte samozřejmě zjistit, jak moc to přispěje k vašemu účtu za elektřinu, než se rozhodnete jej koupit.

Možná jste jedním z těch moudrých lidí; pak jste narazili na správný článek. Drahý příteli, měj oči dokořán, když se pouštíme do některých důležitých pravd týkajících se ledniček – zejména těch malých.

Proč byste měli znát spotřebu energie v malé chladničce?

Poté, co jsme již odpověděli na náš hlavní dotaz, který zní: „Kolik wattů je malá lednička“, je velmi důležité vyhodnotit elektrickou spotřebu malé lednice, kterou máme, využitím hodnoty, která nám byla dána.

Díky tomu si můžeme pečlivě vybrat, jakou malou ledničku koupit, a ne jít jen se svým vzrušením nebo impulsy. Můžeme si vybrat levnou malou ledničku, ale později se cítíme zklamaní po přečtení účtu za elektřinu, který šel drasticky výše než dříve.

Vědět, že příkon není něco, čeho je schopen pouze profesionál, ale je to velmi snadný úkol – můžete si ho jednoduše přečíst – to je důležité pro každého, kdo má prakticky rád různá zařízení.

Výběr správné lednice

Máte štěstí, pokud máte co do činění s malými ledničkami, protože to pravděpodobně neovlivní velkou část vašeho účtu za elektřinu, protože je „malý“. Existuje pouze stísněný prostor, za který má lednice odpovědnost; proto bude vyžadovat jen malou energii.

To se však liší podle výrobce. Když procházíte obchodem a vybíráte ten správný, můžete pozorovat žlutý štítek, který je připevněn k většině chladniček. Vyberte si malou ledničku s nižší spotřebou energie.

Jak poznáte spotřebu energie malé chladničky?

Spolu s nákupem malé lednice přichází i uživatelská příručka. Můžete si to projít a najít všechny důležité informace, které chcete o zakoupeném produktu vědět.

Existují však případy, kdy se nám podaří tyto druhy dokumentů přemístit. Nebuď beznadějný! Existuje ještě další možnost, jak zjistit spotřebu energie vaší malé lednice.

Krok č. 1. Najděte nálepku uvnitř malé lednice

Tato možnost bude vyžadovat pouze jednoduchou matematiku – násobení – a hledání dovedností. Nejprve musíte najít nálepku, která je obvykle uvnitř malé chladničky, kterou máte.

Uvidíte zde různé významné hodnoty, včetně maximálních ampér a jmenovitého napětí, které znásobíme, abychom poznali spotřebu wattů malé chladničky.

Děkujeme Jamesovi Wattovi, který je autorem tohoto velmi užitečného vzorce.

Krok č. 2. Výzkum elektrické rychlosti vaší země nebo státu

Poté, co jste již dosáhli této hodnoty, můžete ji použít k odhadu spotřeby elektrické energie vaší malé lednice. Ceny elektřiny závisí na stavu, ve kterém žijete, a musíte to vědět, protože je to jedna z věcí, které musíte vzít v úvahu pro odhad, který si přejete.

Pro snadný přístup jej najdete na papírovém účtu za elektřinu. V tomto smyslu si tedy musíte uvědomit, že vyhození takových dokumentů může způsobit, že strávíte nějaký čas, který mohl být vyhrazen pro jiné důležité záležitosti.

Krok č. 3. Vyřešte to!

Nyní, když jste dosáhli primárních hodnot, můžete konečně odhadnout spotřebu energie vaší malé lednice. Nejprve je třeba poznamenat, že lednice se zapínají a vypínají. U většiny z nich běží jen 1/3 dne. Vydělte příkon, který jste objevili, 3.

Poté vynásobte číslem 24, což značí celodenní spotřebu. Poté převeďte hodnotu na kilowatty dělením na 1000, pouze pokud je ve wattech. Nyní máte hodnotu s jednotkou kilowatthodiny, která vám řekne spotřebu energie vaší malé ledničky za jeden den.

K získání konečné odpovědi použijte hodnotu, kterou jste prozkoumali nebo zkontrolovali ve svém účtu za elektřinu – elektrický stav vaší země. Jediné, co musíte udělat, je vynásobit hodnotu kilowatthodiny náklady na elektřinu. Nyní máte denní náklady na elektrickou energii vaší malé ledničky.

Abyste to mohli odhadnout na měsíc, musíte to jednoduše jednoduše vynásobit třiceti. Tady máš! Naučili jsme se nejen hodnotu příkonu naší malé lednice, ale také jsme studovali, jak odhadnout její elektrickou spotřebu.

Závěrečná slova

Na konci tohoto článku doufám, že jste se dozvěděli, kolik wattů je malá lednička, a také se seznámíte se základy řešení nákladů na elektrickou energii za měsíc. Kéž vám výše uvedené informace velmi pomohly.

Děkujeme, že jste dočetli až do tohoto bodu. Váš čas a úsilí si velmi vážíme