5 bezproblémových způsobů, jak odstranit tkaninu kočárku Bugaboo Bee

Hledáte bezproblémové způsoby, jak odstranit tkaninu kočárku Bugaboo Bee? Nebojte se, tento článek vám pomůže! Proces odstraňování látky je překvapivě snadný a lze jej dokončit během několika minut. Tento článek vás krok za krokem provede.

Kroky k odstranění látky z kočárku Bugaboo Bee

Krok 1. Jemně uvolněte látku z rámu kočárku vytažením rukou.

Krok 2. Vypáčte zbývající volné prameny nebo nitě na obou stranách tohoto švu pomocí tupého nástroje, jako je lžíce, nůž na máslo nebo malý šroubovák. To pomůže vyhnout se třepení, jakmile tkaninu úplně odstraníte, a usnadní život další osobě, která tento kočárek vlastní.

Krok 3. Jakmile je veškerá tkanina uvolněna a odstraněna z jedné strany, opatrně ji rukou uvolněte, aby nedošlo k poškození nebo tahání příliš velkého množství látky. Možná zjistíte, že na tvrdohlavá místa musíte použít tupý nástroj jako nůž na máslo, ale odolat jakémukoli pokušení vystrkovat otvory do látky ostrými předměty!

Krok 4. Nyní opakujte tyto kroky pro druhou stranu švu, dokud zcela neuvolníte všechny čtyři strany látky z rámečku (nebo co nejblíže).

Krok 5. Ručně odtrhněte všechny zbývající volné nitě, poté oba kusy omyjte samostatně podle jejich pokynů a poté je znovu nasaďte zpět na sebe. Konečný produkt by měl opět vypadat jako nový.

Jak odstraníte popruhy Bugaboo Bee

Popruhy jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno prát, takže se nemusíte starat o žádné složité kroky. Jednoduše rozepněte suchý zip a jedním rychlým pohybem je vyjměte ze sedadla kočárku. Poté je můžete znovu připevnit, jakmile budou vyprané, nebo pokud je váš malý příliš velký na to, aby použil popruh, stačí jej umístit na horní část rámu a nechat ho přikrýt jako ozdobu (což také odradí od lezení).

Jak utáhnete včelí popruhy Bugaboo

Popruhy se snadno uvolňují a nemusíte se obávat složitého postupu krok za krokem. Jednoduše rozepněte suchý zip, jedním rychlým pohybem je utáhněte zpět a poté je podle potřeby znovu připevněte.

Jak vyčistit kočárek Bugaboo

Bugaboo Bee je navržen tak, aby se snadno čistil. Vše, co potřebujete, je pár zásob a nějaký čas, pak budete mít svůj kočárek jako nový!

Co můžete použít k čištění kočárku?

Voda nebo mýdlo s vodou: Jedna z nejběžněji používaných metod čištění dětské výbavy, která může fungovat dobře, pokud se nanáší přímo na tkaninu pomocí vlhkého hadříku, aniž by se příliš drhla. Vyžaduje však mnoho cyklů máchání, aby se z povrchu tkaniny odstranily všechny stopy zbytků mýdla.

Jak poznám, že je můj kočárek důkladně vyčištěn?

Nejlepších výsledků dosáhnete, když před úplným nanesením vyzkoušíte jakýkoli čistič na nenápadné části (zejména ty, které produkují silné výpary, jako je bělidlo). Pokud se obáváte o stálobarevnost barviva látky, nejprve vyzkoušejte svůj čistič na místě mimo cestu.

Jaký typ látky je můj kočárek Bugaboo Bee?

Nylon: Měkký a odolný nylon se dobře hodí pro všechny typy outdoorového vybavení-zejména pro kočárky, které jsou vystaveny drsným podmínkám. Nylon v Bugaboo Bee při používání nevybledne ani se neopotřebuje. Můžete ho dokonce prát v pračce!

Jak vyčistím látku ve včelce Bugaboo?

Látku lze snadno vyjmout z rámu pomocí čtyř spon na obou stranách sedadla-to je vše! Poté ručně perte ve studené vodě s použitím běžného pracího prostředku nebo jemného bělícího roztoku (použijte pouze jeden šálek domácího tekutého chloru na galon studené vody z vodovodu).

Jak odstraníte kryt Bugaboo

Kryty Bugaboo lze snadno sejmout.

Krok 1. Potah drží na svém místě dvěma popruhy přes opěradlo sedadla a jedním popruhem na každé straně, který se obtáčí kolem kovového rámu-to je vše!

Krok 2. Jednoduše odepněte tyto tři popruhy a zvedněte je na obou stranách nebo zezadu, podle toho, co vám připadá nejsnazší.

Látku lze snadno vyjmout z rámu pomocí čtyř spon na obou stranách sedadla-to je vše! Poté ručně perte ve studené vodě s použitím běžného pracího prostředku nebo jemného bělícího roztoku (použijte pouze jeden šálek domácího tekutého chloru na galon studené vody z vodovodu).

Jak čistíte sedačky kočárků Bugaboo

Obecným pravidlem je, že látkový potah sedadla nečistíte vodou ani jinou tekutinou, která by ho mohla poškodit. Pokud se vám sedadla zašpiní a vyžadují čištění, můžete je otřít vlhkým hadříkem s použitím jemného čisticího prostředku a poté osušit jiným hadříkem.

Profesionální rady

Pamatujte: Látky nelze prát v pračce! Na látku nikdy nepoužívejte žádné bělidlo; pokud jsou na povrchu nečistoty, proveďte před praním předúpravu, aby se zabránilo vzniku skvrn od přebytečných zbytků mýdla. Po ručním praní důkladně osušte (nikdy nesušte) a pokud možno uložte naplocho/zavěste, aby nedošlo k pomačkání. Pamatujte si tuto radu pro všechny produkty Bugaboo-pomůže vám to prodloužit jejich životnost a také bude vypadat skvěle!