Kolik váží vysoušeč vlasů? 5 praktických lehkých vysoušečů vlasů, které byste si měli koupit!

Chcete vědět, kolik váží vysoušeč vlasů? No, obvykle váží v průměru přes dvě libry. Tato váha nemusí být tak těžká, ale vaše paže se po několika minutách držení nad hlavou unaví. Navíc to nutí ostatní ženy k línému sušení vlasů, protože nechtějí, aby se jejich paže okamžitě opotřebovaly.

Pokud však hledáte lehký fén, pak musíte mít štěstí, že jste narazili na tento článek. Poskytneme vám seznam slavných značek a informace o každém produktu a jeho vlastnostech. Tak na co čekáš? Pro více přejděte dolů!

Lehké vysoušeče vlasů na trhu

Při nákupu kosmetických produktů, jako jsou fény, je třeba zvážit spoustu věcí. Například je třeba vždy vzít v úvahu jeho přílohy a další atributy, které je odlišují od jiných produktů. Někteří z nich mohou hledat nejlevnější, nejtišší nebo nejlehčí.

Již dříve jste se dozvěděli, kolik fén váží, a někdy i dvě kila po dlouhém držení jsou únavné. Proto jsme hledali nejlehčí vysoušeče vlasů na trhu a možná mezi těmito možnostmi najdete ten pravý pro vás. Takže, bez dalších řečí, tady jsou:

Produkt č. 1. Iontový vysoušeč vlasů CONFU

Pokud jde o váhu, váží jen asi půl kila, což je polovina průměrné hmotnosti. Má také několik nastavení rychlosti a teploty, které vám umožní upravit jej podle vašich preferencí. Mezi klíčové vlastnosti patří 6,5 stop dlouhý kabel, difuzor, koncentrátor a ochrana proti přehřátí.

Technologie použitá k výrobě tohoto produktu vám umožňuje zkrátit dobu schnutí, což znamená menší spotřebu tepla a energie a hladší vlasy.

Má to však své nevýhody. Například vzduchová tryska může být při dlouhodobém používání velmi horká, což může mít za následek zranění uživatele. Pokud máte delší vlasy, je také větší šance, že se zaseknou v motoru sušičky. Nicméně jeho cena je asi 45 $.

Produkt č. 2. Fén Conair 1875 Watt Full Size Pro

Tento produkt je těžší než první s 1,5 libry. Má však také unikátní vlastnosti, jako je vyjímatelný vzduchový filtr. Navíc má přirozený iontový výstup, který může účinně zabránit krepatění vlasů. Koncentrační tryska jako další příslušenství je také skvělá pro hladké a elegantní styly.

Kromě toho všeho je také uživatelsky přívětivý, protože lze snadno přepínat mezi třemi nastaveními teploty a dvou rychlostí, ale všechny produkty mají nevýhodu. Tento vysoušeč vlasů má například kratší šňůru než předchozí a rukojeť může být kluzká, což by znesnadnilo držení na několik minut.

Pokud jde o cenu, je to přibližně 20 $, což je levnější než CONFU.

Produkt č. 3. JINRI Infrared Professional Salon fén

Tento fén je sice těžší (1,65 libry) než první dva zmíněné fény, ale to je jeho jediná nevýhoda. Navíc je dodáván ve třech nástavcích: difuzér, koncentrátor a hřeben pro rozmotání pramenů vlasů. Závěrem lze říci, že tento vysoušeč je multifunkční, protože se dokáže postarat o všechny typy vlasů.

Stejně jako produkt Conair má i tento několik nastavení a odnímatelný vzduchový filtr, který můžete vyčistit a žádná špína nenaruší jeho styl. Použití infračerveného tepla je také výhodné, aby se zabránilo suchým a krepatým vlasům. Kvůli těmto vlastnostem je dražší o přibližně 60 dolarů.

Produkt č. 4. Kompaktní vysoušeč vlasů Revlon 1875W

Většina vašich přátel vám může doporučit tento, protože je lehký a zároveň levný. Váží jen asi 1,2 libry a stojí méně než 10 dolarů, což je skvělá krádež. Má však pouze omezené nastavení vysoké a nízké. Je to jako mít na výběr žít v poušti a na severním pólu.

Navíc má nejméně funkcí, protože není dodáván s difuzorem.

Na druhou stranu, pokud jde o vzhled produktu, máte spoustu možností, ve kterých jej můžete mít v barvách. Přesto to můžete efektivně využít pro účely umírání a můžete si to vzít kamkoli na cesty. Pokud stále máte potíže s výběrem, můžete si přečíst jeden z našich článků s názvem; jak vybrat vysoušeč vlasů. Bez ohledu na to existuje ještě jedna možnost, tak čtěte dál!

Produkt č. 5. Iontový vysoušeč vlasů InStyler TURBO

Tento vysoušeč vlasů váží asi 0,8 libry, takže je nejlehčí ze všech pěti.

Je však také nejdražší za přibližně 80 dolarů a difuzér je stále nutné zakoupit samostatně. Na druhou stranu to má i některé výhody. Dokáže například vysušit vlasy 2x rychleji než standardní vysoušeče vlasů, protože ionty dokážou rozložit kapičky vody na menší velikost. Navíc si klade za cíl produkovat zdravěji vypadající vlasy s nulovým nebo menším krepatěním. A konečně, funguje téměř u všech typů vlasů. A to je k tomuto tématu vše. Zde je jeden: nejlepší vysoušeče vlasů pro každý typ vlasů, kde najdete další užitečné články.

Je to obal!

Nyní jste se dozvěděli, kolik váží vysoušeč vlasů a některé z nejlehčích vysoušečů vlasů na trhu. Díky tomu byste měli vědět, že váha je jednou z věcí, na kterou se při nákupu tohoto produktu hledí, a pokud si ho plánujete koupit pro sebe, možná budete chtít zkontrolovat tento seznam nejlepších vysoušečů vlasů, které si letos můžete koupit. Doufáme, že se vám tento článek líbil, protože příště vám můžeme poskytnout více. Prozatím si můžete přečíst tento článek o tom, kde koupit difuzér na vysoušeč vlasů. Užívat si!