Kolik stojí snubní prsteny: kolik utratit?

Odpověď na to, kolik stojí snubní prsteny, se pohybuje od 500 do dvojnásobku. Budeme také porovnávat zásnubní prsteny se snubními prsteny, protože oba jsou často nejdražšími náklady při rozhodování o svatbě.

A protože jsme u tématu snubních prstenů a kolik za ně utratit, můžete si přečíst, kdo snubní prsteny kupuje. Opět je důležité si to probrat předem, abyste se vyhnuli nedorozumění a falešným očekáváním se svým partnerem.

Kolik bych měl utratit za snubní prsteny?

Snubní prsteny začínají na 500 až více než 1 000 USD, přičemž mužské snubní prsteny jsou levnější než ženské snubní prsteny. Velikost a materiál snubního prstenu také ovlivňují náklady, které lze očekávat při jeho nákupu.

Připravte se, že při nákupu snubního prstenu s ohledem na tento rozsah utratíte více než 500 USD. I když nemusíte překračovat své úspory a finanční možnosti, abyste si mohli dovolit něco extravagantního, pamatujte, že pokud snubní prsten vydrží déle, je to hodná investice.

Levné snubní prsteny nevydrží každodennímu opotřebení, takže jejich neustálá výměna vás bude z dlouhodobého hlediska stát více. Proto je lepší utratit více než 900 dolarů za snubní prsten, pokud víte, že je odolný a nebude potřebovat výměnu po dlouhou dobu.

Kolik průměrně stojí snubní prsteny?

Průměrná cena snubního prstenu v USA se pohybuje od 500 USD do více než 1 000 USD, což je menší rozsah, než kolik většina párů utratí za zásnubní prsten. Zlaté snubní prsteny začínají na 200 USD až pod 2 000 USD, zatímco nejdražším kovem pro snubní prsteny je platina s cenami od 500 USD do více než 1 500 USD.

Očekávané náklady na snubní prsteny pro další oblíbené kovy, jako je stříbro, se pohybují od 50 do 100 USD, titan začínající na 100 USD a karbid wolframu, často preferovaný budoucími podkoními, v rozmezí od 200 do 800 USD. Všimněte si, že se jedná pouze o odhady, protože klenotnictví může odpovídajícím způsobem zvýšit nebo snížit náklady na snubní prsteny.

Kolik stojí průměrný zásnubní prsten?

Američané utratí za své zásnubní prsteny v průměru méně než 4 000 dolarů, což je dražší než očekávané náklady na snubní prsteny. Někteří dokonce kupují zásnubní prsteny nad 5 000 $, ale je také běžné, že najdou páry, které utratí pouze méně než 1 000 $.

Mějte však na paměti, že při nákupu snubního nebo zásnubního prstenu nemusíte utrácet nad své síly. Místo toho zhodnoťte své úspory, protože při svatbě je třeba řešit další výdaje.

Kolik by měl stát mužský snubní prsten?

Mužský snubní prsten obvykle stojí mezi 500 až 1 000 $, přičemž průměrná cena je pod 700 $. Je to proto, že ženichové upřednostňují levnější kovy, jako je karbid wolframu, před platinou nebo zlatem.

Pokud jste zvědaví, kdo by ho měl nosit, zjistěte, kdo kupuje mužský snubní prsten.

Kolik by měl stát ženský snubní prsten?

Dámský snubní prsten se obvykle pohybuje od 500 do více než 1 500 $. Snubní prsten nevěsty je dražší než ženichův, protože je často větší, složitější a některé mají dokonce kameny, které stojí přes 5000 dolarů.

Který prsten by měl být větší zásnubní a svatební?

Zásnubní prsten je často výraznější, a to nejen velikostí, ale i cenou, ve srovnání se snubním prstenem. Je to proto, že je tradiční, že zásnubní prsteny mají dražší kameny než snubní prsten, obvykle pouze kovový pásek.

Je snubní prsten a zásnubní prsten stejný?

Snubní prsten a zásnubní prsten nejsou totéž, protože první se dává během svatebního obřadu, zatímco druhý se dává při návrhu. Takže nakonec vše závisí na kapacitě a preferencích páru při rozhodování o tom, zda mít samostatný zásnubní prsten od snubního prstenu.

Kolik je rozumná cena za snubní prsten?

Rozumná cena za snubní prsten by se měla pohybovat pouze mezi 3 až 8 %, pokud je váš svatební rozpočet. Není praktické utrácet tisíce dolarů za snubní prsteny, protože stále existují výdaje na místo a hosty.

Kolik stojí slušný snubní prsten?

Slušný snubní prsten může stát kdekoli od 900 do 4 000 USD, zatímco většina párů je ochotna utratit více než 5 000 USD. Nicméně, považujte tyto šperky za investici pro nadcházející roky a ne jen jako symboly spojení během svatebního obřadu.

Pokud například víte, jaké karátové zlato je nejlepší pro snubní prsteny, zjistíte, že nejdražší a nejčistší pásek nestojí za investici. Nejlepší hodnota je 14k snubní prsten kvůli jeho trvanlivosti.

Nechcete snubní prsten pod 200 $, který by mohl způsobit podráždění pokožky nebo změnit barvu a snadno se odštípnout. Místo toho investujte do odolných kovů, které jsou určeny pro každodenní nošení.

Závěr

A to je vše! Abychom rekapitulovali, kolik stojí snubní prsteny, začínají na 500 až 1 000 dolarech, ale někteří jsou ochotni utratit přes 4 000 dolarů.

Rozumná cena za snubní prsten by měla být jen asi 3 % vašeho svatebního rozpočtu. Upřednostněte však odolné materiály, které jsou o něco dražší než levné kovy, které vás z dlouhodobého hlediska budou stát více kvůli výměnám.

Doufáme, že to bylo užitečné; dejte nám vědět, kolik jste utratili za snubní prsten.