Kolik stojí obnovení pohovky a sedátka

Obnovení základního gauče a milostného sedátka není tak jednoduché, jak byste si mysleli. Ani to není tak levné. Tento článek pojednává o tom, kolik stojí obnovení pohovky a pohovky.

Přečalounění je skvělý způsob, jak aktualizovat vzhled vašeho nábytku. Stojí to však více než nákup nových, i když u předmětů zvláštní hodnoty je to levnější. Náklady na čalounění nábytku se značně liší v závislosti na rozsahu projektu, kvalitě použitých materiálů a čalouníka.

Jaký je rozdíl mezi pohovkou a sedací soupravou?

Jsou mezi nimi rozdíly, nehledě na terminologickou nejistotu. Nejviditelnějším problémem je samozřejmě velikost. Znalost tohoto rozdílu je zásadní informací, abyste věděli, kolik stojí obnovení pohovky a sedačky.

Co je to pohovka?

Pohovka je forma čalouněného sedadla s pružinami a polštáři, které jsou někdy známé jako pohovka. Má polstrovaná záda a područky, které mohou být zcela nebo částečně čalouněné. Je navržen pro sezení dvou nebo více osob a má průměrnou délku kolem osmdesáti čtyř palců.

Co přesně je loveseat?

Pohovka pro zamilované někdy nazývaná dvorní křeslo nebo mini-pohovka je kus nábytku navržený pro ubytování dvou lidí. Loveseats, stejně jako pohovky, mají záda a područky, stejně jako čalounění. Zadní sedadlo je obvykle šedesát palců dlouhé, protože je navrženo tak, aby sedělo pouze dvěma lidem.

Máte na starosti více než jen náhradní díly pro vaši starou pohovku. Budete také muset zaplatit za údržbu, novou sukni a všechny další dokončovací úpravy. Náklady na obnovu pohovky a sedátka jsou vysoké, protože je třeba zvážit mnoho aspektů. Neopravují pouze rozbité předměty. Dostal také nový vzhled, což bylo poněkud nákladné. Nyní pojďme zjistit, kolik stojí obnovení pohovky a sedátka.

Jaké jsou náklady na obnovu pohovky?

Přečalounění jemně vyrobené pohovky látkou, která potřebuje trochu TLC, může být skvělou alternativou. Zde je několik úvah o nákladech, které je třeba zvážit. Přečalounění pohovky může stát cokoliv od 500 do 4500 USD.

Přečalounění pohovky stojí v průměru asi 1800 dolarů. To pokrývá náklady na novou látku a také mzdové náklady na přečalounění. Tkanina obvykle stojí 10–70 USD za yard, přičemž náklady na pracovní sílu se pohybují od 40 do 100 USD za hodinu.

Jaké jsou náklady na obnovu sedáků?

Přečalounění sedačky může stát něco od 500 do 2 000 USD. Přečalounění loveseat normálně trvá 8-12 yardů. Může to znamenat další látku v závislosti na stylu loveseat, který máte.

Před nákupem látky na přečalounění je důležité navštívit odborníka na čalounění. Budou vám schopni říci, kolik metrů budete potřebovat k přečalounění vašeho konkrétního milostného sedadla. A nyní víme, kolik stojí obnovení pohovky a pohovky.

Co je lepší: Přečalounění nebo nákup nového?

Při přečalounění gauče je prvním důležitým faktorem, který je třeba zvážit, prostor, ve kterém bude pohovka využívána. To vám pomůže při rozhodování, zda byste měli pohovku znovu čalounit. Chcete vyměnit látku na gauči, ale ponechat si ji, protože se vám líbí, jak sedí?

Pak určitě přichází v úvahu přečalounění. Dalším důvodem pro přečalounění je, že pěna polštářů nemusí být tak podpůrná, jak byste chtěli. Přečalounění vaší současné pohovky novou látkou nebo pěnovým polštářem je skvělý způsob, jak udržet nový vzhled.

Existuje několik faktorů, které je třeba vzít v úvahu při rozhodování, zda obnovit svou pohovku a pohovku nebo si pořídit novou. Podívejte se na spodní povrch a zjistěte, zda se jedná o tvrdé dřevo a vysušené v peci, abyste zjistili, zda jej nepotřebujete obnovit. Zkontrolujte, zda je výztuha rohu pevná, bezpečná a neporušená.

Za druhé, zeptejte se, zda byl nábytek osmisměrným ručně dotčeným pružinovým kusem. Pokud je tomu tak, každá z částí byla vyrobena s ohledem na optimální pohodlí a podporu. Pak, abyste se ujistili, že se při používání nevibruje, zkontrolujte to tak, že si na něj s někým sednete.

Zvažte, jak jste se oba cítili, když jste seděli na pohovce. Prohlédněte si dřevo, zda nevykazuje známky ohýbání nebo praskání. Další věcí, kterou musíte udělat, je podívat se na stáří vašeho nábytku.

Zkontrolujte, zda nábytek není starší než deset let. Pokud kupujete nábytek ze dvora nebo prodejce nábytku z druhé ruky, zeptejte se na historii položky. Starší prvky jsou také v lepším stavu.

Nábytek vyrobený za posledních deset let obvykle není dostatečně pevný, aby zaručoval výměnu. Pokud podniká 10 nebo 15 let a dosud se nezhroutil, je to dobré znamení. Nakonec vyhledejte známou značku.

Henredon, Vanguard, Michael Thomas a další výrobci nabízejí nábytek, který si zaslouží přeleštění. Protože se jedná o vysoce kvalitní nábytek. Když se naučíte, jak obnovit pohovku a sedátko, bylo by to levnější než nákup nového.

Závěr o tom, jak obnovit pohovku a sedací soupravu

Než se rozhodnete obnovit pohovku a sedačku, je třeba zvážit několik faktorů. To vše souvisí s náklady na obnovu nábytku. Před konečným výběrem proto pečlivě zvažte své možnosti.