Jak načechrat polštáře v sušičce? 2 snadné kroky!

Chcete vědět, jak načechrat polštáře v sušičce? Může to být ve dvou krocích: nejprve zkontrolujte štítek polštáře a vložte polštáře do sušičky. Pečlivě dodržujte pokyny výrobce. Poté přidejte pár tenisových míčků do sušičky vedle polštáře.

Pomůžete tím rozvířit shluky a vrátíte zpět nadýchanost zploštělého polštáře.

Naučte se tyto dva kroky jako nejlepší způsob použití sušičky v načechraných polštářích. Výrazně se liší mezi pohodlným a provzdušněným polštářem a hrudkovou nebo rovnou podložkou. Obnovte strukturu polštáře těla a dosáhněte pohodlného spánku.

Kroky načechrání polštářů v sušičce

Zajímá vás, jak načechrat polštáře v sušičce? Zde jsou dva kroky zmíněné při načechraní polštářů v sušičce:

Krok č. 1. Kontrola štítku polštář

Než polštář zatlačíte do sušičky, je nezbytné zkontrolovat štítek polštáře. Ne všechny materiály polštářů zůstávají stále v sušičce. Teplo také poškozuje věci uvnitř polštáře a deformuje je. Některé polštáře navíc doporučují sušení v sušičce nebo nejnižší teplotu tuhnutí. Pamatujte však, že ne všechny materiály vydrží vysoké teplo po krátkou dobu. Nikdy nevynechávejte štítek na polštáři, dokud jej zcela nenačechráte do sušičky.

Krok #2. Nastavení sušičky

Zjistěte, zda je správné umístit polštář do sušičky. Pečlivě si přečtěte pokyny výrobce. Přidejte několik tenisových míčků do sušičky vedle polštáře. Udělejte to, abyste pomohli obnovit nadýchanost polštáře, nebo rozhýbejte shluky polštáře. Umístěte na polštář cokoliv, co k němu přivážete, aby se shluky vhodně rozmístily, aby byl polštář nadýchaný. Použijte nějaké oblečení nebo hadicové ponožky, které mohou bušit váš polštář. Vnitřní pohyb způsobí i proudění vzduchu v něm. V tomto smyslu zvolte nastavení podle doporučení, včetně doby umístění polštáře uvnitř sušičky. Některé polštáře pravděpodobně přejdou do sušení v sušičce při tuhnutí pod třicet minut. Pokud si myslíte, že polštář vyžaduje více vzduchu, upravte jeho nastavení času.

Načechrajte polštáře rukou

Nedělejte si starosti, pokud nemáte sušičku, protože polštáře stále můžete načechrat. Stále je možné se vrátit s nadýchaným polštářem. Ručně zavádějte vzduch do polštáře, zatímco rukou rozbíjíte hrudky. Není k tomu potřeba používat sílu. Napodobujte hru na akordeonistu, zatímco vy chytáte ty dva konce polštáře. Zatlačte je dovnitř a ven tak rychle, aby provzdušnily interiér. Dejte shlukům nějaké údery a údery, když dovolíte, aby frustrace zmizela.

Vyždímejte polštáře a zatřeste s nimi

Mačkání polštářů a jejich protřepávání nejen rozbije tyto chuchvalce. Dokonce pomohou polštářové věci úplně vyschnout. Vlhkost může shluknout výplň, zejména peří a prachové peří. Stiskněte polštář a poté zatřeste na obě strany. Počkejte, až se budou cítit, a pak zase vypadají tak nadýchaně.

Časy na výměnu polštářů

Pokud si polštář již načechráme, ale neobnoví svůj tvar a nadýchání, možná je správné mít nějakou náhradu. Získejte novou náplň. Polštáře nesmějí být tak ploché nebo hrudkovité, jinak nebudou pohodlné a nepodporují. Bude to záviset na materiálu použitém k výměně polštářů každých několik let, například po 4 až 6. Dodržujte tento doporučený postup, abyste se vyhnuli používání polštářů s nahromaděnými alergeny a patogeny. Před definitivní výměnou polštáře bude nutné nejprve podstoupit některé testy. Zkontrolujte také, zda na polštáři nejsou nějaké boule a promáčkliny. Pokud nezmizí ani po načechrání polštáře, můžete jej složit, abyste viděli, zda se zase nevysunula. Ale pokud se probudíte s těmito bolavými svaly, je to signál, že je potřeba nový polštář nebo vycpávka. Zjistěte, jak často byste měli vyměňovat polštáře.

Další způsob, jak udržet polštář nadýchaný

Kromě krájení polštáře rukou nebo jeho výletu do sušičky je také nejlepší řídit se jedním trikem. Díky této metodě zůstane bez hrudek a provzdušní. Dovolte přírodě, aby za vás načechrala polštář, protože to od vás nebude vyžadovat žádné úsilí. Stačí nechat polštář větrat venku několik hodin za slunečného období. Toto správné proudění vzduchu pomáhá sušit polštáře a zabraňuje shlukování. Tato technika také pomáhá deodorizovat a osvěžit polštář. Dokonce i sluneční světlo dezinfikuje polštář, což může být velkou pomocí, protože to platí zejména v případě, že byste nemohli vyprat jeho materiál.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak načechrat polštáře v sušičce pomocí dvou kroků, abyste to nejprve zkontrolovali a poté sušičku nastavili. Můžete se řídit pokyny výrobce, dokud již máte signál go. Ovládněte také načechraní polštářů pomocí své ruky. Stiskněte a protřepejte polštáře, jak chcete. Vyberte, zda chcete sušit v sušičce nebo nastavení nízké teploty pod třicet minut. Zahrňte do polštáře tenisové míčky, které polštář provzdušňují, a hnětete tyto hrudky. Není tedy problém s načechranými polštáři v sušičce! Může být užitečné přečíst si o tom, jak rychle sušit oblečení bez sušičky a jak srazit džíny bez sušičky.