Kolik reupholsterů sklopné láskyplné sedačky

Zajímá vás, jak moc čalouněný sklápěcí sedák? Skládací sedačky jsou navrženy tak, aby vydržely a často se předávají z generace na generaci. V tomto článku se podíváme na to, jak velkou část sedačky lze polohovat.

Pokud nevíte, jak ušetřit na čalounění, může to být drahý postup. Nenechte se však odradit od spáchání této příčiny. Ve většině našich moderních domů jsou naše polohovací sedačky nejblíže trůnům.

Lehátko je nejčastěji používanou židlí v domácnosti pro drtivou většinu jednotlivců. Je to také možná jeden z nejdražších kusů nábytku, který vlastníte. Z těchto důvodů je rozumné, že by jednotlivci váhali s opuštěním lehátek, pokud by došlo k roztržení látky.

Místo toho ji raději vymění, než aby hledali novou. Zkoumali jsme tedy, co je potřeba ke změně čalounění u několika typů lehátek. Tak budete lépe připraveni na práci.

Důvody ovlivňující cenu čalounění

Textil

Pokud si přejete předělat své polohovací sedadlo, je pravděpodobnější, že také změníte látku. V důsledku toho vám tyto zásoby mohou vrátit více než 500 $. Náklady se liší v závislosti na typu a kvalitě látky.

Kůže je dobrá volba, pokud chcete něco, co vydrží dlouho. Bavlněné a vlněné materiály jsou naopak vynikající pro pohodlí. Samet a len jsou například mnohem dražší látky, které dodají vašemu domu nádech elegance.

Náklady na práci a služby

Pokud uvažujete o najímání profesionála na čalounění nábytku, nezapomeňte započítat mzdové náklady. Je důležité vybrat zkušeného čalouníka a nechat váš projekt zapečetit za rozumnou cenu. Některé opravny by vám za své služby účtovaly až 800 dolarů.

Stav vašeho polohovacího lůžka

Bylo by nejlepší zvážit, jak snadné nebo obtížné by bylo pro čalouníky vylepšit vaše lehátko. Pořídit si staré a otlučené lehátko by bylo dražší. Pokud však máte krásné polohovací sedadlo, pravděpodobně zaplatíte méně než ostatní.

Poplatky za dopravu

Dalším faktorem, na který se musíte podívat, jsou náklady na dopravu, které byste museli zaplatit. Zahrnuje vyzvednutí polohovací sedačky a doručení zpět na místo podnikání. Ale samozřejmě si nebudete muset dělat starosti s tím, že si ho vyzvednete sami.

V takovém případě vám ji doručí čalounická služba. Většina profesionálních čalounických firem vám bude účtovat jakékoli opotřebení nákladního vozu při přepravě vašeho lehátka. Je to tedy také něco, co byste měli mít na paměti.

Další funkce

Když upgradujete své polohovací sedadlo, proč nepřidat nějaké další funkce k jeho posílení? Můžete se například rozhodnout vložit více funkcí, jako je vycpávka, výplň nebo další ozdoby. Kromě toho dodá vašemu čalouněnému sedátku lásky trvanlivost.

Buďte však připraveni, protože čím více funkcí přidáte, tím vyšší budou mzdové náklady. Budete také muset utratit více peněz za další funkce, které chcete zahrnout. Ale nakonec to bude stát za to, protože vaše nové sedadlo je nyní lepší než dříve.

Vyplatí se čalounění vašeho polohovacího sedátka milovat?

Co je na čalounění vynikající, je jeho dlouhodobé řešení pro udržení nábytku v dobrém stavu. Je to dobré pro životní prostředí a udržuje vaše odpadky mimo skládky. Je to místo, kde se pod zemí shromažďují a zakopávají nerecyklovatelné odpadky.

Zkoumání rámů je jednou z metod, jak zjistit, zda je vaše polohovací sedadlo lásky vhodné pro čalounění. Pokud není nic vážně poškozeno a zdá se, že jsou v dobrém stavu, jejich upgrade určitě stojí za pokus. Můžete se také obrátit na místního čalouníka, aby zkontroloval váš nábytek a zjistil, zda je stále vhodný pro čalounění.

Jak často čalouníte sedadlo na pohovce?

Podle obecného pravidla může čalounění sklápěcího milostného sedátka stát kdekoli od 400 do 1 500 dolarů. Tento rozsah však odráží skutečnost, že skutečné náklady se budou lišit na základě řady faktorů. Například čalounění lehátka z kůže s nejvyšší zrnitostí bude mnohem dražší než čalounění jednoduchého textilního lehátka.

Stejně tak židle s mnoha zvonky a píšťalkami bude dražší než jednoduché křeslo. Například čalounění koženého lehátka může stát kdekoli od 800 do 2 000 USD. V závislosti na kvalitě kůže bude surovina pro čalounění stát mezi 40 a 200 dolary za yard.

Kromě toho budou k udržení vysoce kvalitní kůže na místě nutné specifické upevňovací prvky. Materiály potřebné k čalounění látkového lehátka budou pravděpodobně stát asi 100 dolarů. Tkanina je však jedním z nejlevnějších materiálů, které si můžete koupit, a možná již máte nějaké vybavení, které potřebujete.

Měli byste však rozpočet 100 $. Je to proto, že budete pravděpodobně muset zaplatit dalších 200–500 $ za práci, pokud vezmete polohovací sedátko k profesionálovi. Ačkoliv se 300 dolarů může zdát jako výhodná nabídka, může být potenciálně dražší než nákup nového lehátka.

Ve skutečnosti je v mnoha situacích nákup nového polohovacího sedátka lásky levnější než nechat si čalounit čalouněný sedák. Pokud máte sentimentální vztah k tomu, co máte, můžete to ještě udělat, i když jeho nahrazení je nákladově efektivnější. Volba je na tobě.

Závěr

Prvním krokem k praktickému čalounění je zjištění, kolik reupholsteru ležící sedačka miluje. Mějte na paměti, že při odhadování nákladů na tento projekt musíte zahrnout zásoby, které budete používat. Zvažte stav svého polohovacího sedátka a také další funkce, které chcete mít.