Jaké strany máte před svatbou: Kontrolní seznam

Pokud si nejste jisti, jaké večírky máte před svatbou, stačí si zapamatovat čtyři večírky. Ale samozřejmě jich může být méně nebo méně, protože svatby se liší v tom, jak se slaví.

Nicméně zde jsou tradiční svatební oslavy před skutečným svatebním dnem a co se od nich očekává. A jak se den blíží, zde je to, co dělat v týdnu vaší svatby.

Jaké večírky pořádáte před svatbou: 4 důležité svatební oslavy

  • Zásnubní večírek

První svatba, kterou budete mít, je zásnubní večírek. Je to první předsvatební oslava páru a obvykle ji pořádá rodina nevěsty nebo ženicha.

V závislosti na dynamice můžete dokonce uspořádat zásnubní večírek exkluzivně pro přátele a pro rodinu. Může to být příležitost říct jim o svých svatebních plánech, podobně jako u save-the-dates.

Zásnuby obvykle pořádáte minimálně tři měsíce po zasnoubení. Ale pokud jsou vaše plány napjaté, proč to nemít hned po zásnubách?

  • Svatební sprchy nebo svatební sprchy

Dva měsíce před svatbou je ideální čas na svatební obřad. Ženich a nevěsta mohou mít oddělené sprchy naplánované jejich družičkami a mládenci.

Ale v dnešní době je docela běžné mít kombinovanou oslavu nebo svatební sprchu. Svatební sprcha by měla patřit mezi svatební oslavy, které před svatbou potřebujete, protože je to čas na odpočinek.

Obvykle je to dokonce překvapení, když pomůže nevěstě a ženichovi odpočinout si od stresu spojeného s plánováním svatby. Přečtěte si, kdo platí za svatební sprchu za plánování rozpočtu.

  • Bakalářské a rozlučky se svobodou

Další večírky, které všichni obvykle slaví před velkým dnem, jsou rozlučky se svobodou a se svobodou. Ty plánuje svatebčan nebo družička na rozlučku se svobodou a ten nejlepší muž na rozlučku se svobodou.

Tyto večírky se ale samozřejmě nemusí líbit i nevěstě nebo ženichovi. Ujasněte si tedy, zda stále chtějí tyto večírky, nebo zda by raději měli jednodušší oslavy.

Zatímco tradice velí, že tyto párty jsou pro popíjení a exotické tanečnice, mohou být také tiché, jak si nevěsta nebo ženich chtějí. A obecně, tyto párty budete mít dva týdny před svatbou.

  • Zkušební večeře

Posledním typem svatební oslavy, která se obvykle koná noc před svatbou, je zkušební večeře. Už podle názvu je to večeře po svatební zkoušce.

Je to příležitost setkat se s blízkými přáteli a rodinou páru a dát všem poslední připomínku toho, co budou dělat na svatbě. Obvykle ho pořádají rodiče ženicha, když se seznamují s rodinou nevěsty.

Nezapomeňte mít zkušební večeři blízko místa, kde bydlíte, zvláště na svatbě v cílové destinaci. Této svatební hostiny se můžete zúčastnit i svého svatebního úředníka.

A pokud jde o zkoušku, naučte se, jak vést svatební zkoušku, abyste se vyhnuli problémům.

Volitelné: Uvítací párty

Některé cílové svatby mají pouze zkušební večeři na přivítání hostů na místě. Ale pokud chcete, můžete mít i samostatnou předsvatební akci pro přivítání vašich svatebních hostů.

Říká se tomu uvítací párty, obvykle na místě svatby nebo v hotelu, kde jsou hosté ubytováni. Je to méně formální než zkušební večeře, ale hosté mohou páru připít.

Obecně je to událost pro seznámení s ostatními hosty a stresem před velkým dnem. Pár obvykle platí za uvítací párty.

Kolik stran vede ke svatbě?

Před svatebním dnem budete mít obvykle čtyři oslavy. Poté ve stejném pořadí budete mít zásnubní večírek, svatební sprchu, rozlučku se svobodou a rozlučku se svobodou a nakonec zkušební večeři.

Ale jak se stále více svateb stává netradičními, můžete před svatbou uspořádat různé oslavy. Některé páry plánují dokonce celý týden, pak mají svatební den o víkendu.

Co se stane před svatbou?

Oslavy a večírky se tradičně konají před svatbou, aby se hosté propojili a věděli o nadcházející oslavě. Čas na plánování svatby si ale samozřejmě musíte zorganizovat.

Zajistěte potřebné zákonnosti, prodejce a prvky pro svatbu, abyste zajistili, že velký den proběhne hladce. Promluvte si se svým svatebním plánovačem a vytvořte plán, který vám nejlépe vyhovuje.

Co vede ke svatbě?

Zkušební večeře je závěrečnou předsvatební oslavou. Stává se to noc před velkým dnem, a i když to může být zábavné, je to uvolněnější a formálnější, takže se každý další den může stále cítit odpočatý.

Jak se nazývá noc před svatbou?

Večer před svatbou je zkušební večeře nebo uvítací párty. Můžete se také rozhodnout, že v tuto dobu nebudete nic dělat, abyste si pěkně odpočinuli, zvláště pokud máte mnoho svatebních aktivit.

Zvažte, zda si promluvíte se svými přáteli nebo rodinou, pokud máte obavy z velkého dne. Pokud máte pochybnosti, přečtěte si, co je svatba studené nohy.

Závěr

A to je vše! Abychom zrekapitulovali, jaké večírky pořádáte před svatbou: zásnubní večírek, svatební sprcha, rozlučka se svobodou/bakalářkou a zkušební večeře.

Můžete také uspořádat uvítací párty, pokud se jedná o svatbu v destinaci. Tyto oslavy začínají tři měsíce až do noci před velkým dnem.