Kolik peněz můžete vydělat jako dárce spermií? Přečtěte si tato fakta!

Snažíte se zjistit, kolik peněz můžete vydělat jako dárce spermatu? No, pokud ano, jste na správném místě, protože o tom všem budeme diskutovat. Dárci spermií jsou často kompenzováni mezi 100 a 150 dolary za každou schůzku s odběrem. Představte si tedy poskytování spermatu jako zdroje příjmu.

Každý týden dostávají dárci, kteří darují dvojnásobek svých orgánů, v průměru 4000 dolarů za šest měsíců. To se mění v závislosti na dárci a prostředí. Dárci dostanou 70 $ (50 $ jen v okamžiku darování a 20 $, když je poskytnut vzorek). Muži ve skvělé kondici si obvykle mohou vydělat až 1 000 $ každý měsíc.

Dárcovství spermií je, když zdravý muž daruje své spermie neplodným mužům, aby byl schopen produkovat embrya přirozenou inseminací.

Abyste tomu porozuměli, přečtěte si pozorně tento článek, abyste se toho hodně dozvěděli. Toto téma jsme začali od smyslu dárcovství spermatu. Už jste o tom nahlédli, takže bez dalších okolků můžeme začít!

Kolik peněz můžete vydělat darováním spermií?

Zajímá vás, kolik peněz můžete vydělat jako dárce spermatu? Už se nedivte. Odpověď je zde. Darování spermatu se některým mužům může zdát jako způsob, jak rychle vydělat peníze. Ne vždy se mýlí; pro jednotlivce, kteří se programu drží několik let, mohou celkové zisky dosáhnout 264 000 $ nebo více. Příjem je vysoký, pokud jste byli přijati do příspěvkového programu, a můžete nadále vydělávat zhruba 1 000 $ každý měsíc. Bohužel, i když se zdá, že jde o vynikající způsob, jak si doplnit příjem, ne každý má nárok na darování spermatu.

Počet kandidátů, kteří se stanou dárci, je v nemocnicích, které zveřejňují své požadavky na přijetí, jen jedno procento. Existují různé důvody, proč jsou žádosti zamítnuty, a klinika není povinna vás informovat. Navíc ne všichni muži mají zájem projít zdlouhavým registračním procesem, aby se stali dárci. Pojďme si přečíst, co to znamená být vlivným dárcem spermatu. Budete v lepší pozici, abyste zjistili, zda je dárcovství něco, co chcete dělat, až pochopíte, co to znamená.

Kolik můžete vydělat jako dárce spermatu?

Možná vás zajímá, kolik můžete vydělat darováním spermatu. No, můžete začít darovat sperma již v 18 letech a většina klinik a nemocnic přijme pouze zdravé muže, jejichž věk se pohybuje mezi 35-40. Toto a pravidelné kontroly budou prováděny, abychom se ujistili, že dar je zcela čistý.

Nyní udělejme několik výpočtů: to může představovat významnou sumu hotovosti za mnoho let. Pro lidi ve věku od 18 do 40 let existuje 22 let potenciálních příspěvků. 1 000 $ děleno 12 měsíci je 12 000 $ každý rok. Takže ve věku nad 22 let se 12 000 $ vynásobených 22 lety stane 264 000 $

Pokud tedy začnete dávat sperma rychle a pravidelně a získáte slušnou měsíční splátku 1 000 $, maximální částka, kterou můžete vydělat, je přibližně 264 000 $. Tedy za předpokladu, že máte to štěstí, že si jen udržíte zdraví a jinak se hodíte, a budete pokračovat v darování každý měsíc.

Požadavky na to, abyste se mohli stát dárcem spermatu

Nyní se pojďme dozvědět o procesu. Chcete-li začít, musíte být vyhodnoceni, abyste zjistili, zda splňujete požadavky. I když má každá klinika svůj jedinečný soubor předpisů, existují určité společné rysy, jako například stát se dárcem spermatu.

  • Věk dárce musí být přibližně 18–38 let, přičemž nejběžnější horní hranicí je 40 let;
  • Na výšce záleží, přátelé. Jde o to, že většina klinik chce muže vysoké mezi 5’7″ a 5’10“ (173–177 cm). Některé kliniky doporučují velikost 5’9″;
  • Dalším požadavkem je vaše postava. Kliniky často hledají pacienty s průměrnou postavou a BMI 18–25, zatímco některé kliniky požadují, abyste dokončili vysokoškolský studijní program nebo jste do něj v současné době zapsáni;
  • Je důležité, abyste byli zdraví. Kontrolují totiž váš zdravotní stav. Proto musíte být nepijící a ve špičkové fyzické kondici;
  • Je také zkontrolována vaše rodinná historie. Genealogie k ověření vašich dědičných chorob je nutná, protože většina lidí se známými genetickými abnormalitami je některými klinikami odmítnuta;
  • Někdy se vás navíc během psychologického hodnocení zeptají, jak si myslíte o tom, jak se osobnost sdílí s možnými biologickými dětmi. Pokud darujete sperma někomu, komu důvěřujete, mohlo být více dotazů. A jsou chvíle, kdy se bere v úvahu váš fyzický vzhled; a
  • Nemocnice chtějí, aby jejich zákazníci měli přitažlivé dítě, takže nejde jen o váš titul, velikost, rodinnou historii nebo zdraví; být fyzicky nádherný vám pomůže.

Pokud se plánujete stát dárcem spermatu, měli byste se ujistit, že tyto vlastnosti máte. Není to tak těžké, že?

It’s A Wrap!

Děkujeme, že jste s námi od začátku do konce tohoto tématu! Přátelé, doufáme, že všichni dostanete odpověď na to, kolik peněz můžete vydělat jako dárce spermatu. Měli byste si také přečíst o tom, kolik peněz stojí darování spermatu! Doufáme, že tento článek chápete a je vám vše jasné. Tak na co čekáš? Pokračuj! Také by vás mohlo zajímat, kolik je darování vajíček a co je to darování vajíček.