Kolik elektřiny spotřebuje topení za měsíc? 10 úžasných faktů!

Zajímá vás, kolik elektřiny spotřebuje topidlo za měsíc? Je to vánek, moji drazí přátelé. Stačí váš ohřívač používat osm hodin za den a měsíc, vynásobit 8 hodin 13,9 centy za každou kilowatthodinu, což se rovná 1,11 dolaru za den. Takže 1,11 dolaru krát 30 je podobné 33,3 dolaru měsíčně.

I když je ohřívač prostoru malý, je stále nabízen jako nejlepší a 100 nejúčinnějších zařízení pro spotřebu velkého množství elektřiny. Většina ohřívačů prostoru využívá 1 500 elektrických wattů, což také stojí 15 centů za provoz. Je toho mnohem víc, co se můžete naučit, takže je nejlepší se v tomto článku ponořit dále!

Fakta o tom, kolik elektřiny spotřebuje ohřívač prostoru za měsíc

Zde jsou určitá fakta o využití elektrické energie ohřívačem prostoru.

#1. Zvýšení účtu za elektřinu za ohřívač

Elektrický ohřívač se může zdát malý, ale využívá energii. Například ohřívač o výkonu 1 500 wattů, který je v provozu osm hodin každou noc, může zvýšit účty za elektřinu o 43 dolarů. Spusťte několik ohřívačů prostoru a počítejte s tím, že se zvýší náklady na energii.

#2. Ohřívač prostoru vs elektrický ohřívač: jehož použití je levnější

Prostorový ohřívač spotřebuje méně energie než centrální teplo. Ohřívač prostoru fungující uvnitř místnosti a jeho zapnutí vás tak bude stát více a ne jen méně. Čas, kdy si ohřívač zakoupíte, je také jedním z faktorů. Novější modely jsou zatím daleko energeticky úspornější než ty starší.

#3. Prostorová topidla využívají levněji uvnitř bytu

Musíte snížit teplotu o 5 stupňů Fahrenheita a více, abyste vyrovnali náklady na elektřinu ohřívače. Tímto způsobem stále ušetříte více ze své kapsy. Ohřívač se také pohybuje v ceně od 30 do 100 USD v závislosti na výhodách, jako je programovatelný termostat, bezpečnostní prvky a dálkové ovládání.

#4. Možnost vyhřívání prostoru pro úsporu peněz na účtu za elektřinu

Ušetřete peníze používáním elektrického ohřívače v místnosti. Také zbytek domu udržujte chladnější. Při podobných nákladech je teplo jen na polovině plochy, protože i to je možné, pokud má topidlo dobrý a dobře fungující termostat a nevytopíte místnost z vyšší teploty, než je průměr.

#5. Náklady na provoz 1500wattového ohřívače po dobu osmi hodin

V průměru může 1500wattový ohřívač stát 0,20 dolaru každou hodinu za provoz na vysokou úroveň, protože to může nakonec přidat až 1,60 dolaru za osm hodin denně, celkem 48 dolarů každý měsíc. Provozní náklady hodně závisí na síle elektřiny, nastavení tepla, době provozu a ceně elektřiny.

#6. Náklady na provoz ohřívače po celý den

Elektrický prostorový ohřívač využívá 1 500 wattů na plný výkon. Vzhledem k tomu, že zařízení nepoužíváte, když spíte, stojí pouze přibližně 2,82 $ na den, když jej používáte 16 hodin denně. To závisí na průměrné sazbě elektřiny na národní úrovni.

#7. Prostorový ohřívač vs pec: jehož provoz je levnější

Energetické oddělení mělo odhadované náklady 43 procent na elektrický ohřívač, který vytápí celý dům více než plynový kotel. Použití ohřívače v ložnici během spánku je skvělý způsob, jak snížit účet za elektřinu.

#8. Prostorové ohřívače spotřebují více elektřiny místo klimatizací

Očekává se, že na každých 1,5 kW tepla spotřebuje topidlo 1,5 kW elektřiny. Klimatizace s reverzním cyklem může využívat 3krát méně kilowattů a generovat podobné množství tepla jako prostorové topení.

#9. Vytápějte jednu místnost vs celý dům

Celkově použijte elektrický ohřívač, když vytápíte stejný prostor, ale buďte připraveni, protože stojí dvakrát tolik než ústřední topení.

#10. Nejlevnější způsob vytápění domu

Vždy existuje nejlevnější způsob vytápění domova, kdy si pořídíte energeticky účinný typ ohřívače prostoru. Kupte si inteligentní termostat a používejte kreditní karty při placení účtů za energie. Poté se přihlaste k vyúčtování rozpočtu. Izolujte podkroví a investujte do teplého hadříku a nainstalujte solární panely.

Důvody, proč je účet za elektřinu tak vysoký

Účet za elektřinu se může zdát tak vysoký, pokud necháte elektroniku nebo spotřebiče zapojeny, když je nepoužíváte. Problém je v tom, že zařízení mohou nečinně sedět a vysávat elektřinu z vašeho domova. Čekají na váš příkaz nebo čekají na provedení naplánované úlohy. Také by vás mohlo zajímat informace o průvodci vyhříváním prostoru.

Rozhodněte se, zda budete mít chladné nebo teplé počasí

Zahřejte si kosti nebo vydržte chladné počasí. Elektrický prostorový ohřívač bude vždy znamenat velký rozdíl od nízkých teplot po mrazivé klima. Buďte ale připraveni na množství elektřiny, kterou ohřívač prostoru spotřebuje. Dbejte na to, aby bylo zařízení při používání bezpečné. Zahrňte také výhody a nevýhody použití osobní elektrické pece. Pokud je to možné, zjistěte, jak solární energie pomůže vyhnout se zvýšení sazeb a výpadkům během extrémního počasí. Ale víc než to je vědět, kolik elektřiny spotřebuje topidlo za měsíc.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, kolik elektřiny spotřebuje ohřívač prostoru za měsíc. Výše uvedený výpočet skončí na 33,3 USD za měsíc. Ale víc než to jsou informace prezentované v nárůstu účtů každý měsíc, používání ohřívačů prostoru versus elektrických ohřívačů a mnoho dalších! Podělte se tedy o dobrou zprávu o používání elektrického ohřívače, který je také energeticky úsporný. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, kam umístit topidlo a jak vybrat topidlo.