Kdy žádáte mládence, aby byli na vaší svatbě

Odpověď na to, kdy žádáte mládence, aby byli na vaší svatbě, je již dva měsíce po oficiálních zásnubách. Poradíme si také s tím, kdy by bylo příliš brzy nebo příliš pozdě zeptat se vašich mládenci a družiček.

Všimněte si, že tyto časové osy platí také pro nejlepšího muže a družičku, protože obvykle budete žádat o svatební hostinu ve stejnou dobu. Pak se neváhejte obrátit na to, jak požádat mládence, aby byli na svatbě, o nápady, jak se zeptat svých mládenci.

Zde je, kdy žádáte mládence, aby byli na vaší svatbě

Nejlepší čas zeptat se mládence

Nejlepší čas zeptat se svých mládenci jsou dva měsíce po zásnubách. Člověk by řekl, že na to je ještě brzy, ale pamatujte, že každý družba bude v rámci svatební hostiny řešit různé povinnosti.

Můžete také uspořádat oficiální zásnubní večírek a poté si na měsíc naplánovat večírek, který navrhnete svým potenciálním mládenci. Tímto způsobem vaši nejbližší přátelé a rodina již mají představu, že budete mít nadcházející svatbu.

Další ideální dobou, kdy byste se měli zeptat svého nejlepšího muže a mládence, je, když si s partnerem zajistíte datum a místo svatby. To znamená, že může být devět měsíců až rok před svatbou, aby se každý mládenec mohl připravit na nadcházející aktivity, jako je rozlučka se svobodou a svatební sprcha.

Kdy je příliš brzy na to, abychom se zeptali mládence?

Víte, že nemusíte někoho žádat, aby se stal vaším mládencem již více než rok před svatbou? Pamatujte, že se může stát mnoho věcí a nikdo vám nemůže slíbit, že se s tímto návrhem může zúčastnit příliš brzy.

Někdo by řekl, že rok před svatbou je ještě příliš brzy na to žádat někoho, aby byl součástí svatební hostiny. A co je nejhorší, můžete svatbu zmenšit nebo svatbu zrušit, když už vám někdo vyčistil plán.

Než se zeptáte svých mládenci, ujistěte se, že jsou to lidé, které byste pro tuto roli chtěli. Také si chcete být jisti datem svatby, aby si mohli připravit svůj rozvrh.

Kdy je pozdě zeptat se svých mládence?

I když byste neměli žádat o někoho, kdo bude mládenec příliš brzy, neměli byste se také ptát příliš pozdě. To je dokonce hrozné, protože není snadné naplánovat jasný rozvrh z rozmaru.

Možná někde pořádáte svatbu a jiné předsvatební akce a nutíte někoho, aby si okamžitě zarezervoval výlet a ubytování. Může se také dočíst, že jste na ně zapomněli a pozvete je jen na poslední chvíli.

Jakmile máte zajištěno místo a datum svatby, s dokončením svatební hostiny příliš dlouho neotálejte. Poté společně s nevěstou vymyslete seznam družiček a mládenci, aby se mohli také připravit.

Přečtěte si, jak vybrat svatební hostinu, kde najdete tipy na výběr lidí na ní.

Kdy bych se měl zeptat svého nejlepšího muže?

Můžete požádat nejlepšího muže, zatímco požádáte mládence, aby byli součástí vaší svatební hostiny. Nejlepšího muže můžete požádat i dříve, rok před svatebním dnem, aby s vámi mohl pomoci řídit mládence.

Nejlepší muž je nejen ženichovým důvěrníkem, ale také vede mládence. Proto má smysl se nejprve zeptat jeho, aby si mohl naplánovat i ostatní akce.

Kolik by měli být družiníci na svatbě?

Neexistují žádná pravidla ohledně ideálního počtu svatebčanů na vaší svatbě. Počet družiček se však dá vždy sladit, a tak máte s partnerem u oltáře rovné strany.

Družičky a mládenci také obvykle chodí při představení ve dvojicích. A samozřejmě nechcete, aby to vypadalo, že máte více členů svatební party než svatební party.

Pro podrobnější diskusi si přečtěte, kolik je na svatbě mládenci.

Dáváte dárky, když žádáte mládence?

Není to povinné, ale obvykle jim dáte dárky, když požádáte mládence, aby byli na vaší svatbě. Předmětem může být něco, co mohou nosit na svatbě, jako je boutonniere nebo manžetové knoflíčky, které připomínají jejich roli.

Můžete si dokonce přizpůsobit dárky, jako jsou panáky nebo sady pro úpravu, které můžete použít s mládenci na svatebních aktivitách a při přípravě na velký den. Tyto dárky lze dát nejen při navrhování, ale také večer před svatbou jako poděkování.

Kdo jsou obvykle groomsmen?

Družníci jsou obvykle nejbližší mužští přátelé ženicha, ale mládenci mohou být i sourozenci a další členové rodiny. V dnešní době si někteří ženichové pořizují i ​​své tatínky jako mládence na jedinečnou svatební hostinu.

Nakonec chcete, aby vaši mládenci byli spolehliví a lidé, se kterými byste rádi slavili. Můžete také zahrnout bratra nevěsty nebo blízkého přítele, pokud je máte rádi.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Právě jste se dozvěděli, kdy požádáte mládence, aby byli na vaší svatbě, což může být po zásnubní párty nebo až si zajistíte místo a datum svatby.

Celkově by bylo nejlepší, kdybyste svým mládenci nepožádali o ruku příliš brzy nebo příliš blízko ke svatbě. Chcete jim dát dostatek času na přípravu a nezapomeňte jim projevit uznání dárkem.