Kdo vyrábí americký ohřívač vody? 3 nejlepší kategorie!

Víte, kdo vyrábí americký ohřívač vody? Přišli jste ve správný čas na správné místo, abyste o tom řekli. Společnost GSW Inc. koupila v roce 2002 společnost American Water Heater Company, která vznikla na počátku 70. let.

GSW koupil A.O. Smith v roce 2006. Johnson City, Tennessee, je domovem americké produkce, výzkumu a výzkumu; inovace a firemní kanceláře. American vyrábí zásobníkové a na vyžádání (beznádržové) ohřívače vody elektrické a plynové.

Mnoho tankových a beztankových verzí je vysoce účinných, získaly ocenění Energy Star a díky nim jsou přijatelné pro ekologicky šetrná nastavení a mají certifikaci LEED. LEED znamená Leadership in Energy and Environmental Development a americké ohřívače vody byly navrženy tak, aby splňovaly jeho specifikace pro použití ve vysoce výkonných nebo energeticky účinných „zelenějších“ strukturách. Toto je jen malý přehled a měli byste pokračovat ve čtení, abyste se dozvěděli více.

Kategorie amerických ohřívačů vody

Když se dozvíte o tom, kdo vyrábí americké ohřívače vody, je důležité vědět o různých kategoriích amerických ohřívačů vody. Níže jsou uvedeny některé běžně používané americké ohřívače vody.

#1. Americké zásobníkové ohřívače teplé vody

Elektrické ohřívače vody od American Company se dodávají v různých modelech nebo kapacitách. Pokud hledáte elektrické ohřívače vody pro jedno zařízení, jako je malé umyvadlo nebo pracoviště, vyberte si vynikající typ pro místo použití, jako je model s 2-galonovým úložištěm, a umístěte jej pod nebo nad kohoutek. Pokud chcete extra teplou vodu, vyberte si typ z minisérie, který obsahuje jednotky až do 25 galonů a je určen pro řešení v místě použití. Pořiďte si typ Lowboy, pokud potřebujete pouze horkou vodu pro jeden a dva kohoutky, jako např. vanu a bydlíte v malém bytě a potřebujete ji do chatky.

Dodávají se v kapacitách od 20 do 40 galonů, ale zdají se být malé, takže se vejdou do kompaktních prostor. Verze pro specifické účely jsou k dispozici také od americké firmy na ohřev vody. S využitím továrně instalovaných solárních oběhových přípojek můžete připojit solární topný systém s 82 nebo 118-galonovým solárně-elektrickým zásobníkem. Kupte si model police, pokud chcete zařízení, které bude adekvátně odpovídat plánu kuchyně a zároveň poskytne více prostoru na pracovní desce. Jedna ze tří možných verzí se používá pro zásobování teplou vodou v panelových domech a rekreačních vozidlech.

Většina verzí je stejně vysoká (vysoká), přičemž 40galonová nádrž je nejmenší a 119galonová nádrž největší. Špičková záruka na elektrické ohřívače vody je šest let, ačkoli lepší verze přichází s osmi nebo deseti desetiletími pokrytí. Zaměřte se na vyšší verze se samočisticími funkcemi, aby se snížila pravděpodobnost vzniku nečistot, anodové tyče komerční třídy nebo napájené anody pro výjimečnou odolnost proti korozi nebo vestavěná elektronika pro rychlejší odstraňování problémů při nákupu toho nejlepšího. Také by vás mohlo zajímat informace o amerických standardních ohřívačích vody.

#2. Americký plynový ohřívač vody

Americké plynové ohřívače vody, stejně jako jejich elektrické protějšky, jsou vyráběny ve Spojených státech a jsou dodávány se zárukou 5, 7 nebo 10 let. V rozměrech a schopnostech byly nabízeny pouze krátké a vysoké varianty s velikostí od 20 do více než 70 galonů. Některé verze mohou být použity v malých domech, i když jsou primárně určeny pro domácnosti a malé podniky. Benzinové verze jsou navíc klasifikovány do továrních modelů, které používají přírodní nebo propanový benzín. Na základě výběru ventilace si můžete vybrat mezi modelem s přímým odvzdušňováním, elektrickým odvzdušňováním a elektrickým přímým odvzdušňováním.

Verze s explicitním odvětráváním zahrnují různé možnosti ventilace, včetně vertikálního odvětrávání přes střechu nebo horizontálního odvětrávání přes vnější stěnu. Díky zakrytému procesu spalování ohřívače je spalovací vzduch přitahován zvenčí. Výfukové plyny jsou poháněny poháněným dmychadlem ve verzi power vent, zatímco spaliny jsou poháněny kouřovodem nebo přirozenou konvekcí v ambientním modelu. Navrhované modely jsou energeticky účinné a mají certifikaci Energy Star.

Mají inteligentní řídicí logický systém, samonapájecí plynový regulační ventil s diagnostikou, napájenou anodu, moderní elektroniku a uživatelsky přívětivé možnosti. Inovace bez nádrže je vhodnou volbou pro dům, pokud toužíte po zařízení, které ohřívá vodu podle přání a poskytuje neomezené zásoby, aniž byste se museli starat o to, kolik vody je k dispozici pro ostatní spotřebitele. Při hledání nejlepšího amerického benzínového ohřívače vody zvažte následující prvky: nejběžněji používaná skladovací kapacita je 50galonová benzínová jednotka, pokud je velikost domácnosti pět osob se střední až nízkou poptávkou. Pokud bude vysoká poptávka po horké vodě pro více než dva členy rodiny, je třeba zvážit návrhy s kapacitou nádrže větší než 50 galonů nebo varianty s vyšší než průměrnou rychlostí regenerace.

#3. Americký ohřívač vody na vyžádání

Americké ohřívače vody na vyžádání (Tankless) byly kompaktní, spolehlivé stroje s dlouhou životností, které překonaly systémy typu nádrže z hlediska kvality a úspory energie. Ať už zvolíte nekondenzační nebo kondenzační typ, získáte dostatek teplé vody, ale méně odpadu energie nebo emisí plynů. Kromě toho mají kupující další alternativy s nastavením interiéru a exteriéru. Firma nabízí víceletou záruku se zabudovanými kvalitními komponenty a prvky, unikátními funkcemi a moderní elektronikou, přičemž většina dílů je zaměnitelná. American poskytuje různé verze pro různé velikosti domů se špičkovým průtokem vody 10 galonů za minutu (GPM).

Je to obal!

Jsme rádi, že jste se dozvěděli, kdo vyrábí americký ohřívač vody. AO. Smith nyní vlastní americké ohřívače vody a společnost poskytuje širokou škálu ohřívačů vody. Probíráme také některé standardní kategorie amerických ohřívačů vody. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak vyčistit ohřívač vody a jak opravit ohřívač vody. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali.