Kde se vyrábějí šicí stroje Pfaff

Odpověď na otázku, kde se šicí stroje Pfaff vyrábějí, je v Číně. Důvodem je, že značka spadá pod SVP Worldwide, o kterém bude tento článek podrobněji diskutován níže. Také se dozvíte více o této značce a zda stojí za to koupit si u ní šicí stroj.

Zajímá vás také, jak se vyrábějí jiné značky? Podívejte se na naše články o tom, kdo vyrábí šicí stroje Singer nebo kdo vyrábí šicí stroje Eversewn.

Kde se vyrábějí šicí stroje Pfaff?

Protože Pfaff patří mezi značky šicích strojů v rámci SVP Worldwide, jsou šicí stroje Pfaff vyráběny v továrně na šicí stroje SVP v čínské Šanghaji. Globální ředitelství společnosti SVP Worldwide se však nachází poblíž Nashvillu, Tennessee, USA. A pokud jde o regionální ředitelství společnosti, ta se nacházejí v Itálii, Mexiku a Sydney.

Výrobní závody společnosti SVP Worldwide jsou v Číně na šicí stroje, zatímco Brazílie vyrábí své jehly. Mají také globální dodavatelský řetězec a distribuční centra ve více regionech, s centrem pro vývoj softwaru v Evropě. A konečně, SVP Worldwide má také různá výzkumná a vývojová centra.

Jsou stroje Pfaff vyráběny v Německu?

Šicí stroje Pfaff byly poprvé vyrobeny v Německu v roce 1872, což bylo deset let, kdy Georg Michael Pfaff vyrobil první šicí stroj. Byl také zodpovědný za GM továrnu Pfaff v roce 1862. Pfaff také otevřel továrnu v Kaiserslauternu v Německu, aby pomohl s výrobou.

A do roku 1950 byl Pfaff schopen vyrobit pět milionů šicích strojů. Poté však Kohlberg and Company, která již vlastní společnost Singer, získala vlastnictví společností Husqvarna Viking a Pfaff. To pak vytvořilo SVP Worldwide. Společnost Pfaff nicméně slibuje, že každý produkt bude vždy spolehlivý.

Kdo vyrábí šicí stroje Pfaff?

SVP Worldwide je zodpovědný za výrobu šicích strojů Pfaff. Jak je uvedeno na jejich webových stránkách, továrna na šicí stroje společnosti SVP Worldwide se nachází v Číně. Kromě toho si všimnete, že Pfaff není jedinou pozoruhodnou značkou, kterou tato společnost získala. Mezi značky SVP Worldwide patří také Singer a Husqvarna Viking, což je jejich vlastní liga v průmyslu šicích strojů.

Je Pfaff dobrá značka šicích strojů?

Když se učíte, jak si koupit šicí stroj, chcete získat jednotku od spolehlivých značek. A vzhledem k historii společnosti Pfaff, která sahá až 150 let, je rozumné ji považovat za dobrou značku pro ty, kteří si chtějí koupit šicí stroj. Kromě toho si Pfaff úspěšně vybudoval pověst díky výrobě trvanlivých a kvalitních jednotek, protože začaly vyrábět v roce 1862 a dodnes jsou oblíbenými domácnostmi.

Podívejme se na jedinečné funkce, které najdete pouze u šicích strojů Pfaff:

Vylepšená technologie IDT ™

Technologie dvojího podávání v šicím stroji Pfaff pro efektivnější podávání bez ohledu na typ látky a zajišťuje dokonalé švy a švy.

Technologie ActivStitch ™

Přesné podávání niti díky vestavěným senzorům na šicím stroji Pfaff, které za vás vaši nit měří a regulují.

Funkce Basic Shape Creator ™ a Stitch Creator ™

Některé šicí stroje Pfaff umožňují uživateli vybrat vestavěné tvary a vytvářet jedinečné designy. Stroj vám také umožňuje upravovat stehy nebo vytvářet vlastní.

Stojí vůbec něco za staré šicí stroje Pfaff?

Cenné jsou staré šicí stroje Pfaff, zejména starožitné modely. Můžete zkontrolovat sériové číslo jednotky a zjistit, v jakém roce byla vyrobena. Chcete -li uvést několik příkladů starých šicích strojů Pfaff, které budou opravdu atraktivní pro sběratele a nadšence, vyhledejte starožitný Pfaff 11 nebo ročník Pfaff 130. Pokud je váš starý šicí stroj Pfaff stále v provozuschopném stavu, můžete jej prodat za stovky dolarů.

Ale co když je stroj příliš opotřebovaný? Zde je to, co můžete udělat s rozbitým šicím strojem, aniž byste se okamžitě uchýlili k jeho vyhození.

Jaké šicí stroje jsou vyráběny v Evropě?

Mnoho značek šicích strojů začalo v Evropě, ale Bernina je jediná, která v Evropě stále vyrábí. Bernina vyrábí své šicí stroje zejména ve švýcarském Steckbornu. Tuto továrnu používají od roku 1893 a podle pravnuka zakladatele společnosti Bernina nemá v úmyslu opustit Evropu kvůli výrobě.

Jaké šicí stroje se vyrábějí v USA?

Značky jako Baby Lock, Brother, Janome a Juki mají modely sestavené nebo vyrobené v USA. Budou však mít i další šicí stroje, které se vyrábějí jinde. Pokud jste tedy s tímto faktorem pečliví, můžete vždy zkontrolovat model, na který se díváte, abyste věděli, kde je vyroben.

Závěr

A to je vše! Abychom rekapitulovali, kde se šicí stroje Pfaff vyrábějí, je značka pod SVP Worldwide, která má továrnu na šicí stroje v čínské Šanghaji. Zjistili jsme také, že Pfaff vyrábí šicí stroje od roku 1862, takže si můžete být jistí spolehlivostí značky.

A pokud máte starý šicí stroj Pfaff, zkontrolujte prosím rok výroby. Možná to budete moci prodat za pěknou částku, protože některé starožitné a vintage modely Pfaff jsou velmi cenné. Doufáme, že to bylo užitečné čtení; zanechte nám komentář níže, pokud máte další otázky.