Kde koupit svatební šaty Pronovias: cena a další

Odpověď na to, kde koupit svatební šaty Pronovias, je v jejich vlajkové prodejně, ale probereme i další obchody, kde svatební šaty od Pronovias seženete. Dále vás provedeme rozhodnutím, zda jsou svatební šaty Pronovias pro vás.

Neváhejte a projděte si náš blog, kde najdete vše o nákupu svatebních šatů. Těhotné nevěsty si mohou přečíst, kde se dají koupit například těhotenské svatební šaty.

Kde přesně koupit svatební šaty Pronovias

Nejlepší způsob, jak koupit svatební šaty Pronovias, je pomocí vyhledávače obchodů Pronovias. Pro vaše pohodlí můžete najít nejbližší obchod Pronovias podle vaší polohy.

Můžete dokonce filtrovat vyhledávání podle typu obchodu, ať už chcete obchod Pronovias, Platinového partnera, Diamantového partnera, Zlatého partnera nebo Stříbrného partnera. Můžete také filtrovat sbírku, kterou chcete vidět, nebo pokud se chystáte navštívit přehlídku kufrů.

A pokud chcete vlajkový obchod Pronovias, můžete je navštívit na 45 East 58th Street, New York. Doporučujeme vám zakoupit si svatební šaty Pronovias v autorizovaném obchodě, abyste měli jistotu, že vaše šaty budou té nejlepší kvality.

Společnost Pronovias vám doporučuje, abyste je kontaktovali, pokud máte pocit, že jste získali padělaný produkt Pronovias. Nakupujte Pronovias od autorizovaných prodejců na jejich webových stránkách a ujistěte se, že podmínky prodeje nejsou urážlivé.

Kolik stojí šaty Pronovias?

Svatební šaty Pronovias začínají od 1 590 USD, zatímco šaty Atelier Pronovias Haute Couture jsou dražší s počátečním rozpětím 2 590 USD. Máte-li konkrétní svatební šaty Pronovias, u kterých si chcete porovnat ceny, můžete navštívit autorizovaný butik Pronovias nebo mu zavolat, podle toho, co je pro vás výhodnější.

Podle Pronovias jsou jejich svatební šaty dostupné ve 4000 buticích po celém světě, takže by mělo být snadné vyhledat konkrétní svatební šaty Pronovias a zarezervovat si termín. Můžete také kontaktovat obchod ve vašem okolí, pokud je dostupný.

Jak zaplatit za svatební šaty Pronovias?

Jakmile najdete svatební šaty Pronovias, které chcete, zaplatíte polovinu celkové ceny při zadávání objednávky. Poté zaplaťte zbývajících 30 % při první montáži a 20 % při vyzvednutí svatebních šatů.

Kdy nakupovat svatební šaty Pronovias

Pokud se chcete stát nevěstou Pronovias, objednejte si šaty 6 až 8 měsíců před vaším velkým dnem. Tímto způsobem si můžete naplánovat dvě kování, abyste získali dokonalé svatební šaty pro váš velký den.

Můžete si koupit svatební šaty Pronovias online?

Stejně jako ostatní obchody a návrháři i Pronovias doporučují navštívit jejich butiky osobně. Nenabízejí možnost online nakupování, ale poskytují virtuální konzultace.

Ideální je zajít do obchodu Pronovias a prohlížet si svatební šaty a můžete přivést tři hosty. Stačí si rezervovat schůzku a znát provozní dobu prodejny, kterou navštívíte.

Co očekávat na schůzce Pronovias?

  • Zarezervujte si schůzku prostřednictvím webu Pronovias
  • Očekávejte, že vás kontaktuje stylista nebo si domluvíte vizuální schůzku
  • Vyzkoušejte předem vybranou kolekci za vás
  • Prodiskutujte se švadlenou o rozměrech a požadovaných úpravách
  • Očekávejte, že vaše schůzka v obchodě bude trvat jednu a půl až dvě hodiny
  • Svou schůzku můžete změnit nebo zrušit pomocí odkazu, který obdržíte v potvrzovacím e-mailu
  • Můžete přeplánovat nebo zrušit 24 hodin předem, ale počítejte s poplatkem za nedostavení se, pokud schůzku nezrušíte nebo na ni nedorazíte

Jaké jsou velikosti svatebních šatů Pronovias?

Všechny svatební šaty Pronovias jsou dostupné od americké velikosti 0 až 28. Jsou také šité na míru a svatební stylistka obchodu by vám měla pomoci upravit svatební šaty tak, aby vám dokonale slušely.

U všech šatů Atelier Pronovias a vybraných stylů Pronovias můžete přizpůsobit a přidat podrobnosti nebo změnit funkce. Prodiskutujte výstřih, rukáv, barvu nebo trénujte se svým stylistou.

Jakmile šaty dorazí, můžete si zařídit první, druhé a poslední šití. Přečtěte si prosím, jaká je moje velikost svatebních šatů, pokud neznáte velikosti svatebních šatů.

Je Pronovias High End?

Pro nevěsty, které chtějí vyzkoušet luxusní svatební šaty, vyzkoušejte Pronovias Atelier. Toto je jejich hate couture kolekce vytvořená ve španělské Barceloně. Tyto róby jsou ručně vyráběny z kvalitních materiálů, jejichž výroba zabere 100 až 300 hodin.

Mezi další kolekce od Pronovias patří Prvee, WeDoEco, The Party Edit a jejich základní kolekce. Nevěsty si obvykle prohlížejí kolekci Pronovias kvůli její rozmanitosti.

Co se týče Pronovias Prvee, můžete očekávat okouzlující design s poutavými detaily a vlečky. Na druhou stranu WeDoEco je pro udržitelnou nevěstu, zatímco The Party Edit je díky svým elegantním stylům ideální pro posvatební oblečení.

Kdo je návrhář pro Pronovias?

Alessandra Rinaudo je uměleckou ředitelkou Pronovias a vyrostla v Itálii jako svatební znalkyně druhé generace. Založila také Nicole Fashion Group a na svatební scéně se proslavila svým italským stylem.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, kde koupit svatební šaty Pronovias, které jsou snadno dostupné pomocí vyhledávače obchodů na jejich webových stránkách.

Po celém světě je také 4000 autorizovaných butiků Pronovias, takže by mělo být pohodlné najít ten nejbližší a zarezervovat si schůzku. Doufáme, že to bylo užitečné; Neváhejte a prohlédněte si náš blog pro další designéry.