Kam zavěsit garážové topení? 5 společných prostor!

Otázka zní: kam zavěsit garážové topení? Existuje pět společných prostor k zavěšení; tyto věci budete vědět, až budete číst více níže.

No, garážová topidla ze samotného názvu jsou vynikajícím způsobem, jak udržet v garáži teplo.

Ale toto je všestranný systém vytápění, který můžete použít v různých oblastech kolem domu nebo dokonce na vašem pracovišti. Poskytuje infračervené teplo, které vaše tělo absorbuje spíše než vzduch. S tím, co bylo řečeno, může garážové topení dobře fungovat kolem neizolovaných místností, průvanu nebo jiných oblastí, které se obtížně vyhřívají, jako jsou staveniště, jeskyně, domy, dílny a statky. Pojďme o tom diskutovat více níže!

5 společných prostor, kam pověsit garážová topení

Garážové topení lze využít jako primární nebo doplňkový zdroj tepla. V této části jsou uvedena nejčastější místa, kde lze garážové topení použít i jinde než v garáži. Zde je tedy místo, kam zavěsit garážové topení:

#1. Staveniště

V zimě jsou stavební práce ještě obtížnější. Pokud jsou pracovníci vystaveni chladnému vzduchu po delší dobu, mohou trpět stresem z chladu. Příznaky tohoto stavu zahrnují dezorientaci, ztrátu koordinace, dehydrataci, třes a únavu. Garážové topení je praktické venkovní topení, protože se spoléhá na infračervené teplo, které vaše tělo přímo absorbuje. Je to stejný pocit, když stojíte před táborovým ohněm. Když pracujete venku, vyberte si příliš velké topení. Čím větší plocha má být vytápěna, tím více tepla jednotka generuje.

#2. Farmy

Staré selské domy jsou často navrženy s dlouhými chodbami, vysokými stropy, pevnými stěnami, nepravidelnými okny a velkými místnostmi. Všechny tyto vlastnosti nejsou vhodné pro systém ústředního vytápění. Mnozí používají jako primární zdroj tepla kamna na pelety nebo dřevo. Přesto je topná kapacita těchto dvou omezená. Garážové topení je levná, odolná a spolehlivá alternativa. Tuto jednotku můžete rychle přesunout, nainstalovat a nastavit. Vše, co musíte udělat, je zapojit jednotku do zásuvky a zapnout ji v místnostech, kde se vyhřívá dostatek tepla, které vám může udržet toasty uvnitř vašeho statku.

#3. Domovy

Přestože garážové topení není určeno pro domácí použití, může být vynikajícím bodovým topením pro místnosti, které ústřední topení nemůže vytápět, jako jsou místnosti s netěsným potrubím, průvanem nebo vysokými stropy. Nejlepší je použít elektrické garážové topení pro vaše uzavřené místnosti, protože nevyžaduje ventilaci ani neprodukuje výfukové plyny. Můžete je také rychle přemístit do jiných místností, které chcete vytápět, protože jednotka je přenosná.

#4. Workshopy

Když je zima, někteří se vzdají svého projektu nebo koníčku a zůstanou ve svých postelích, kde mohou zůstat v teple a pohodlí. Ale nebude tomu tak, když si do dílny nainstalujete garážové topení. Tuto jednotku můžete namontovat na stěny nebo strop, aby vám nepřekážela v práci. Bude to také bezpečná možnost. Vyberte si jednotku, která je vybavena otočným kloubem a ventilátorem pro nasměrování teplého vzduchu tam, kde pracujete.

#5. Člověk jeskyně

Jeskyně na samotě se obvykle staví v garáži, na půdách, v mediálních místnostech, v domech s bazénem, ​​v suterénech nebo mimo typický ustupující příliv. To znamená, že tato místa často nelze dosáhnout ústředním topením. Garážové topení je perfektním řešením pro udržení tepla v těchto prostorech. Vzduch neabsorbuje teplo, které produkuje, takže je účinný ve všech zmíněných oblastech. Vzhledem k tomu, že mužské jeskyně obvykle nejsou postaveny na svou standardní velikost, musíte místnost pečlivě změřit, abyste se vyhnuli přehřátí.

3 funkce, díky nimž je garážové topení efektivní

Vzhledem ke kompaktní velikosti a výkonu je garážové topení ideální pro vytápění různých prostor. Níže jsou uvedeny některé z výhod, které můžete využít při používání garážového topení.

#1. Efektivnost

Některá garážová topidla mají nucený ventilátor a infračervené vytápění. Není to jako u ohřívačů, které se při distribuci tepla spoléhají pouze na přirozenou konvekci. Místo toho cirkuluje vzduch sám a rychle ohřívá velké plochy. Ve skutečnosti mohou některá garážová topidla poháněná plynem vytápět široké oblasti o rozloze asi 4500 čtverečních stop. Díky tomu jsou ideální volbou pro staveniště a sklady. Každopádně, přátelé, měli byste také vědět, jaké je nejlepší garážové topení.

#2. Přenositelnost

Zpočátku byly plynové ohřívače velká, stacionární a neohrabaná zařízení. Ale nyní, s pokrokem v technologii vytápění, výrobci vytvořili menší ohřívače s podobným topným výkonem. Vzhledem k jejich velikosti a pohyblivosti je lze přemístit, přesunout a přenášet.

#3. Bezpečnost

Do garážových topidel je zabudováno mnoho bezpečnostních prvků, které zabraňují náhodnému popálení a požáru. Některé z nich zahrnují ohnivzdornou mřížku zabraňující přímému kontaktu s topnou spirálou, překlopné spínače zodpovědné za vypnutí topného tělesa, pokud jednotka spadne, a automatické vypínání teploty, aby se zabránilo přehřátí.

Měli byste získat pomoc s umístěním ohřívače.

It’s A Wrap!

Garážové topení je praktické zařízení určené pro nízkonákladový provoz a robustní konstrukci. Existuje několik míst, kde lze zavěsit garážové topení, aby poskytovalo trvalé a trvalé teplo. Opět platí, že garážové topení není jen pro garáž. Takže neváhejte být kreativní a pořiďte si garážové topení kamkoli, kde chcete zůstat v teple. Určitě budete těžit z účinnosti, přenosnosti a bezpečnosti tohoto zařízení. Možná budete chtít zjistit, jak odvzdušnit garážové topení.