Jaký typ svatebních šatů je nejlepší pro malého člověka

Pokud si nejste jisti, jaký typ svatebních šatů je pro nízkou postavu nejlepší, zvažte tři typy siluet svatebních šatů. Svatební oděv by měl lichotit konkrétnímu typu postavy nevěsty, ať už jde o jednoduché šaty nebo okouzlující svatební šaty.

Nevěsty by měly znát ty nejlepší lichotivé šaty a róby, aby zvýraznily své přirozené přednosti a ve svůj svatební den se cítily nejdůvěryhodněji. Takže pro další informace se prosím podívejte, jaký styl svatebních šatů pro můj typ postavy.

Jaký typ svatebních šatů je nejlepší pro malou postavu: Styly pro krátké nevěsty

Lichotivé áčkové šaty

S áčkovými siluetami pro krátké nevěsty nikdy neuděláte chybu. Mezi typy svatebních šatů se styl A-line skvěle hodí pro všechny tělesné tvary žen, ať už jste drobná, plus-size, vysoká nebo nízká.

Proč jsou svatební šaty A-line ideální pro nevěstu nízkého vzrůstu? Přiléhavý a rozevlátý tvar šatů áčkového střihu dodává uživateli délku.

Můžete se také zeptat v butiku, zda mají svatební šaty áčkové s empírovým pasem, pokud jste nízká a máte drobnou postavu. Pak budete vypadat extra sexy spojením svatebních šatů v áčkové linii s vysokými podpatky s páskem.

Pouzdrové svatební šaty

Lichotivý styl svatebních šatů pro nízkou postavu jsou pouzdrové svatební šaty. Je pochopitelné, že některé nevěsty se těmto svatebním šatům obepínajícím tělo vyhýbají, protože se bojí ukázat své boule.

Pokud však budete vědět, co si vzít pod svatební šaty, vyhladí a zeštíhlí vaši postavu, takže se budete cítit jistěji v přiléhavém svatebním úboru, jakým jsou pouzdrové svatební šaty. A pokud máte krátký rám, pochva je vybavena stylem minimálního odlesku, díky kterému budete vypadat vyšší.

S těmito svatebními šaty stále zažijete dramatickou cestu uličkou. A protože plesové šaty mají tendenci zdůrazňovat krátké tělo, vaší další nejlepší volbou jsou pouzdrové šaty se spodní částí látky.

Styl svatebních šatů mořská panna nebo trubka

Dalším typem svatebních šatů pro nevěsty na kratší straně jsou šaty mořské panny nebo trubky. Tyto siluety svatebních šatů jsou ideální pro nevěsty nízkého vzrůstu, které chtějí vypadat moderně namísto klasických společenských šatů nebo svatebních stylů v áčkové linii.

Můžete také zvýraznit své přirozené křivky, protože šaty mořské panny a trubky mají vypasovaný živůtek, který se rozpíná pod koleny. Díky prodlouženému pasu budete vypadat vyšší a rozevláté spodky vyváží vaši postavu.

Promluvte si se svou švadlenou o tom, jaké detaily upravit nebo upravit, aby byly tyto svatební šaty lichotivější. Třeba chcete na šatech zvýraznit poprsí nebo vyšší pas.

Protože je to pohodlnější pro mobilitu, možná vás bude zajímat čtení o tom, co jsou svatební šaty na trubku. Chůze a sezení v těchto svatebních šatech nejsou tak omezující.

Jak mohu, aby moje krátká nevěsta vypadala vyšší?

Kromě toho, že víte, jaké konkrétní svatební šaty nebo šaty by způsobily, že by malá osoba vypadala vyšší, existují další triky a techniky, které můžete začlenit do svatebního oděvu, abyste vypadali méně malí. Vyzkoušejte tyto tipy, abyste měli ve svatební den protáhlejší nebo proporcionálnější typ postavy:

  • Vyhněte se extrémně objemným sukním a nafouklým rysům, protože budete vypadat zatuchle; místo toho se rozhodněte pro svatební šaty, které jsou hladší a štíhlejší, aby ukázaly vaši přirozenou postavu
  • Vyzkoušejte různé délky šatů, abyste zjistili, co nejlépe vypadá s vašimi konkrétními tělesnými proporcemi; některé nízké nevěsty budou vypadat lépe, když jim lem šatů zakryje boty, jiné by měly mít šaty nad kotníky
  • Prodlužte si nohy tím, že budete mít pas šatů vyšší, než je váš přirozený pas; to je také perfektní, pokud jste menší a větší velikosti, protože nezdůrazňujete oblast žaludku
  • Rozhodněte se pro kratší vlečky svatebních šatů, abyste vypadali vyšší
  • Vyberte si svatební šaty v jednobarevné barvě s hladkými látkami, aby nebyla patrná výška; místo toho vytváříte svislou čáru nebo delší postavu
  • Svislé detaily, jako jsou stehy a záhyby, jsou lichotivější pro malé nevěsty, protože prodlužují výšku namísto toho, aby vám poskytly hranatý rám
  • Vytvořte lepší a rovnější držení těla nošením bot na vysokém podpatku; cvičte však ve svých svatebních botách, protože se v nich nechcete cítit nepohodlně nebo trapně

Může krátká nevěsta nosit plesové šaty?

Svatební šaty, které nelichotí nízkým nevěstám, jsou plesové. Díky plné a objemné sukni bude váš rám vypadat ještě kratší, protože by byl příliš široký v porovnání s proporcí vaší horní části těla.

Pokud ale přesto chcete klasický královský svatební vzhled, alternativou k plesovým šatům jsou svatební šaty do áčka. Není to tak dramatické a šmrncovní a seženete ho na kratším lemu, takže by vaše nohy vypadaly delší.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Abychom si zrekapitulovali, jaký typ svatebních šatů je pro nízkou postavu nejvhodnější, můžete si vybrat ze svatebních šatů áčkových, pouzdrových, trubkových nebo mořských.

Tyto siluety vytvoří delší tělo, než když nosíte objemné svatební šaty, které nositelce dodávají více na šířce než na délce. Dále se rozhodněte pro monochromatické barvy a vertikální detaily a poté se se švadlenou domluvte, jaké úpravy budou vašemu konkrétnímu rámu nejlépe lichotit.