Jaký prostorový ohřívač je nejlepší pro studenou koupelnu? 5 nejlepších možností!

Chcete vědět, jaké topidlo je nejlepší do studené koupelny? Tento článek vám pomůže pochopit toto téma. Přenosné koupelnové ohřívače jsou trendy mezi majiteli domů, kteří zjišťují, že jejich koupelny vyžadují dodatečné vytápění v zimě, ale v létě nepotřebují hořák.

Přenosné koupelnové ohřívače lze používat v koupelně během zimního období a poté je vyjmout a uchovávat po zbytek roku.

Přenosné ohřívače navíc poskytují různé další výhody, jako je možnost opětovného použití v jiné části vašeho domova, když se nepoužívají v koupelně. Nástěnné ohřívače jsou také oblíbené, protože jsou to jednoduše nástěnné držáky, které by neměly překážet a nezabírají mnoho místa ve vaší koupelně. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Nejlepší ohřívače prostoru pro studenou koupelnu

Výhodou použití takového zařízení je, že může pomoci snížit vlhkost tím, že zajistí, aby atmosféra nebyla příliš vlhká, a zabrání tomu, aby pára poškodila vybavení koupelny, stěny nebo stropy. Níže jsou uvedeny některé nejlepší ohřívače prostoru, které vám pomohou pochopit, jaké ohřívače prostoru jsou nejlepší pro studenou koupelnu.

#1. Stiebel 1500W pro montáž na stěnu

Tento druh je například šikovný koupelnový ohřívač. To je nástěnná jednotka s galvanizovaným kovovým mega ventilátorem, který dokáže udržet zvuk na minimální úrovni 50,33 decibelů. I když je termostat nastaven na spodní bod, udrží to teploty nad bodem mrazu díky možnosti prevence mrazu. Koupelnový ohřívač také obsahuje režim booster, který vám může nabídnout přibližně 1 hodinu tepelného výkonu, než se vrátí ke svému typickému nastavení. I když máte velkou flexibilitu ve stěně zavěšení tohoto koupelnového ohřívače, je stále důležité udržovat jej alespoň 6 – 8 palců od podlahy, protože ventilátorový ohřívač tlačí horký vzduch ze spodní strany. Bylo vzato v úvahu, že všechny tyto ohřívače musí být namontovány svisle.

#2. Nástěnné topidlo Broan-NuTone

Představujeme zákazníkům další silný nástěnný ohřívač se zásadním, extrémně funkčním stylem, který je ideální pro prostory, jako je koupelna. Je to jednoduché zařízení, které lze použít k vylepšení jiných zdrojů tepla v koupelně. Termostat je umístěn na předním panelu a umožňuje nastavit teplotu bez použití kliky na boku. Uvnitř ohřívače najdeme jeho namazaný ovladač, kovový ohřívací prvek, ručně resetovatelnou tepelnou ochranu proti přetížení a další vysoce kvalitní díly. Pro svou skromnou velikost mohl ohřívač pokrýt pouze oblast 75 až 110 stop. Na vestavěném termostatu je možnost automatického vypnutí a můžete si vybrat ze 3 různých úrovní ohřevu.

#3. Stropní ohřívač Broan-NuTone

Společnost Broan uvedla na trh další levné topné těleso určené k instalaci do stropu a stěn. Dodává se s takovou pololesklou kovovou mřížkou a nízkoprofilovým šasi. Mnoho charakteristik obsažených v předchozí generaci, včetně automatické prevence přehřátí a motoru mazání, je také přítomno v této iteraci. Takové koupelnové stropní ohřívače mohou být namontovány na 2,5- nebo 5-palcový nebo kulatý 5-palcový osmihranný elektrický panel ve stropě. Pokud chcete v koupelně rozptýlit nějaké teplo navíc, může to být dobrá volba, ale pokud ji budete využívat jako významný zdroj tepla, nemusí to být tak efektivní.

#4. Ohřívač prostoru lasko

Přenosný ohřívač Lasko je jednoduché zařízení bez námahy, které můžete rychle přenášet z jedné oblasti do druhé. Pokud ji nepoužíváte na toaletě, můžete ji zahřát na stole, pod stolem, v kuchyni nebo kdekoli jinde. Tyto keramické ohřívače se dodávají se dvěma nastaveními teploty a jednohodinovým časovačem, který vám již nabízí mnoho možností za cenu. S výkonem 1600 wattů by tento ohřívač měl vyhřát mnoho skromných až středně velkých koupelen. Při výpadku proudu má tento koupelnový ohřívač svou bezpečnostní zásuvku, která účinně vypne elektřinu. Kromě toho je stroj vybaven automatickou pojistkou proti přehřátí a keramickým zdrojem tepla, který udržuje mírnou venkovní teplotu.

#5. Koupelnové topidlo naplněné olejem

Přenosné ohřívače naplněné olejem dokážou udržet hodně tepla po dlouhou dobu. Výsledkem je, že zákazníkům ušetříte velké množství energie tím, že spotřebovávají jen malé množství elektřiny, aby zůstali v teple i poté, co dosáhli správné teploty. Protože tyto ohřívače vytvářejí veškeré své teplo zahříváním oleje, vydávají velmi málo hluku. Toto jsou pro vás nejpřijatelnější koupelnové ohřívače, pokud zjistíte, že zvuk ventilátoru je nyní nepříjemný. Dobrý termostat je obvykle součástí koupelnového topidla naplněného olejem a nachází se v mnoha typech. Pokud máte rádi stálou teplotu během dne, ideální jsou olejové ohřívače. Také by vás mohlo zajímat informace o ceně elektřiny ohřívače prostoru.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se dozvěděli, jaké topidlo je nejlepší pro studenou koupelnu. Probrali jsme šest nejlepších koupelnových ohřívačů a každý ohřívač má svou specifikaci a pracovní schopnost. Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si, kolik stojí provoz ohřívače 1500 W a kam umístit ohřívač. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali.