Jaký povlak na matraci bych měl použít na nadýchanou matraci

Pokud si nejste jisti, jaký povlak na matraci mám na matraci Puffy použít, proč ji nepořídit od samotné značky? Promluvíme si o vlastnostech matracového chrániče Puffy a proč to bude váš nejlepší potah na postel. Dozvíte se také o listech, které nabízí Puffy.

Kromě povídání o tom, jaké příslušenství použít na postel Puffy, máme další články související s Puffy. Naučte se například, jak přebalit matraci Puffy, pokud ji chcete vrátit nebo přesunout postel. Neváhejte také prozkoumat náš blog, kde najdete různé návody a návody na značku.

Jaký potah matrace použít na nadýchanou matraci?

Nejlepší potah na matraci, který lze použít na matraci Puffy, je vodotěsný chránič matrace Puffy. Budete nakupovat od stejné značky, abyste se cítili zajištěni kompatibilitou a kvalitou příslušenství. Tento potah matrace od Puffy se dodává také ve standardních velikostech, což znamená, že jej můžete použít i v jiných matracích.

Ale proč byste se měli rozhodnout pro chránič matrace Puffy ve srovnání s jinými potahy na trhu? S počáteční cenou 79 USD za dvojitou velikost, stojí tento produkt za to? Podívejme se níže na jeho pozoruhodné vlastnosti:

Snadné čištění

Potah vaší matrace slouží jako první vrstva ochrany proti prachu, polití a jakémukoli jinému nepořádku na posteli. Proto by mělo být snadné čištění, aby byla vaše matrace hygienická. Chránič matrace Puffy je navíc kompatibilní s čištěním v pračce, což vám pomůže ušetřit čas a úsilí při každém úklidu.

Snadná instalace

Povlak na matraci od Puffy se dodává ve standardních velikostech, díky čemuž je kompatibilní s jakoukoli postelí. Samozřejmě se tedy bude perfektně hodit k matraci Puffy. Ale instalace je ještě plynulejší, protože má elastické kapsy, které zajistí a dokonale přizpůsobí povrch.

Cool to use

Puffy používá na potah matrace bambusovou tkaninu. Tento materiál je nejen měkký na dotek, ale je také prodyšný pro lepší regulaci teploty postele. Pokud se ale přesto divíte, proč je moje Puffy matrace tak horká, napsali jsme o tomto problému další článek.

Vynikající ochrana matrace

Potah matrace by měl účinně udržovat vaši postel čistou a chránič matrace Puffy je v této práci vynikající. Je prodyšný, ale je vodotěsný, aby nepropustil skvrny a skvrny z postele. A co je nejlepší, neuslyšíte ani neucítíte podivné zvuky a textury typické pro vodotěsné kryty vyrobené z plastu.

Hypoalergenní

Pokud jste citliví na materiály použité na postelích, potěší vás, že nepromokavý chránič matrace Puffy je hypoalergenní. Je vyroben z bambusového hedvábí, které nedráždí vaši pokožku ani dýchací systém. Navíc ani alergeny, jako jsou roztoči, nebudou problémem, protože tento potah matrace je pevně tkaný.

Je matrace Puffy dodávána s potahem?

Matrace Puffy je dodávána s potahem a je dokonce jednou z jejích nejlepších vlastností. Je to hypoalergenní vrstva odolná proti skvrnám zvaná Cloud cover nahoře a značka dokonce používá protiskluzový potah na základně, aby se vaše matrace neklouzala.

Kde koupit povlak na matraci Puffy?

Pokud vás vodotěsný chránič matrace Puffy stále zajímá, můžete si jej koupit přímo na jejich webových stránkách, podobně jako při nákupu matrace. Dodává se také se zkušební verzí spánku na 101 nocí a můžete ji vrátit spolu s matrací, pokud nejste spokojeni s produkty do postele. Ale dlouhodobě si můžete užít doživotní záruku Puffy i s jejich chráničem matrace.

Chcete vědět, jak využít záruku na matraci Puffy? Přečtěte si naši diskusi o zásadách této značky.

Jak dlouho trvá, než je chránič matrace Puffy dodán?

Puffy dodá chránič matrace Puffy do jednoho až tří pracovních dnů prostřednictvím společnosti FedEx. V přilehlých USA nejsou žádné poplatky za dopravu a dokonce i vrácení 100% vrácení peněz je zdarma. Pokud vás také zajímá, jak rychle je Puffy matrace dodávána, toto téma jsme také zkontrolovali.

Kde koupit listy pro moji nadupanou luxusní matraci?

Matrace Puffy Lux je také dodávána s hypoalergenním potahem odolným proti skvrnám nazývaným Cloud cover a protiskluzovým základním potahem značky. Pokud ale také potřebujete koupit prostěradla pro nejoblíbenější hybridní model od Puffy, můžete zvážit bambusové povlečení Puffy s 300 vlákny. Povlečení Puffy je vyrobeno ze 100% čisté bambusové viskózy.

Proto jsou přirozeně hedvábné, prodyšné a hypoalergenní. Instalace bude také hladká, protože jsou typem s hlubokou kapsou, který je k dispozici ve standardních velikostech. A pro větší klid, bambusové povlečení Puffy má certifikaci Oeko-Tex Standard 100, která zaručuje, že neobsahují škodlivé chemikálie a kvalita splňuje průmyslové standardy.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, jaký typ potahu mám použít na matraci Puffy, můžete použít vodotěsný chránič matrace Puffy. Kromě toho stojí za zmínku, že Puffy již na svých postelích používá hypoalergenní potah odolný proti skvrnám a dokonce i základna je pokryta protiskluzovým materiálem.

Celkově nepřeskočte na kvalitní povlečení a doplňky k vaší matraci. Nejsou důležité pouze pro estetiku a pocit, ale mohou také pomoci prodloužit životnost vaší postele.