Jaký je nejlepší vysoušeč vlasů pro jemné tenké vlasy? 4 úžasné funkce ke zvážení!

Jste zde, abyste zjistili, jaký je nejlepší vysoušeč vlasů pro jemné tenké vlasy? Pak jste na správném místě. Máme tři možnosti a tyto věci budete vědět, až se budete dále ponořit do tohoto článku.

Mnozí jsou překvapeni, že fény jsou nabízeny ve větší rozmanitosti, než očekávali. Některé modely jsou navrženy s více než obvyklými nastaveními teploty. Jiné jsou lehčí.

Se všemi pokroky tohoto nástroje pro úpravu vlasů je proces sušení ještě pohodlnější. V tomto příspěvku vám pomůžeme zjistit nejlepší model pro ty, kteří mají jemné vlasy, tím, že vám ukážeme funkce, které musíte při výběru vzít v úvahu. Bez dalších řečí, začněme!

4 funkce ke zvážení

Tato část se bude zabývat nejdůležitějšími funkcemi, které je třeba před nákupem zvážit. To má zajistit, že si pořídíte vhodný fén pro váš typ. Takže než cokoli jiného, ​​musíte nejprve určit typ vlasů. Vezměte na vědomí, že různé vysoušeče vlasů jsou navrženy pro konkrétní typy vlasů. Samozřejmě byste si neměli pořizovat velmi výkonný vysoušeč, když jsou vaše vlasy řídké. Pokud máte jemné vlasy, je pro vás nejlepší fén keramický.

#1. Šňůra

Sušičky mají obecně šňůry. Doporučuje se pořídit si fén na vlasy se šňůrou se zatahovací šňůrou. To poskytne větší flexibilitu a umožní vám to používat kdekoli v místnosti. Umožní vám také dosáhnout na všechna místa vašich vlasů.

#2. Difuzory

Difuzér je jednou z důležitých funkcí, které je třeba vzít v úvahu při nákupu vysoušeče vlasů. Tato konkrétní funkce bude výhodnější pro ty, kteří mají kudrnaté vlasy, protože je dobrá, když chcete přidat větší objem. Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, jak používat difuzér na vysoušeč vlasů.

#3. Příkon

Příkon je další podstatnou vlastností. Podívejte se na příkon fénu a ne na jeho teplo. Více tepla neznamená, že dosáhnete požadovaného výsledku. Pro ty s jemnými řídkými vlasy by bylo nejlepší, kdybyste si pořídili fén s nižším výkonem. Totéž platí pro ty s krátkými vlasy. Možná vás také bude zajímat, kolik wattů spotřebuje vysoušeč vlasů.

#4. Hřebenový nástavec

Můžete také zvážit pořízení fénu s hřebenovým nástavcem pro větší pohodlí. Další hřeben již není nutný, když vaše vlasy vypadají okouzlující. To také zaručuje rychlejší schnutí a styling.

Jaký je nejlepší vysoušeč vlasů pro jemné řídké vlasy?

V této sekci získáte konkrétní odpovědi na vaši otázku: jaký je nejlepší vysoušeč vlasů pro jemné tenké vlasy. Na trhu je tolik možností a můžete se snadno nechat zahltit. Udělejte si však čas na zvážení tří níže uvedených doporučení.

#1. Panasonic Nanoe

Tento vysoušeč vlasů od společnosti Panasonic je navržen tak, aby vám při sušení vlasů nabídl větší flexibilitu, což umožňuje jeho 9 stop dlouhý napájecí kabel. Vyznačuje se technologií Nanoe, která do vlasů nasává vlhkost nasávanou ze vzduchu. To je ještě účinnější než iontové vysoušeče vlasů. Můžete jej použít ke zvýšení lesku vlasů, protože nabízí tři nastavení teploty a 2 rychlosti. Může být provozován pouze s výkonem 1875 wattů. Navíc má tlačítko cool-shot. To zajišťuje rychlé schnutí a je zaručeno, že kvalita odpovídá hodnotě produktu.

#2. John Frieda

Pokud chcete cenově výhodnější variantu, pak je tato varianta pro vás ideální. Jedná se o vysoušeč vlasů, který usnadňuje krepatění vlasů, což znamená, že budete moci udržovat vlasy bez krepatění. John Frieda je navržen s iontovou technologií. Pracuje také na 1875 wattech, což znamená, že doba sušení bude rychlejší. Mřížka tohoto modelu má navíc titanový keramický povlak, který umožňuje zařízení distribuovat teplo pro vynikající rovnoměrné sušení vlasů. Můžete také zvýšit objem vlasů, protože jsou navrženy s difuzérem. Navíc si můžete přizpůsobit vše, co chcete, protože obsahuje také tlačítko cool-shot.

#3. DevaDryer

DevaDryer je řešením pro každou vaši potřebu stylingu vlasů. Tento ikonický vysoušeč vlasů je navržen ergonomicky, což vám umožní rychle dosáhnout požadovaného vzhledu. Dodává se s difuzérem, který pomáhá zvýšit objem a plnost. Jeho ruční design umožňuje proudění vzduchu o 360 stupňů. Kromě toho výrobce zajišťuje šetrné vysoušení pro ty, kteří chtějí dosáhnout vlnění vlasů bez krepatění. Většina lidí preferuje tento pro jeho ergonomický a stylový design. Někteří ho milují pro jeho snadné použití. Tato varianta však patří k těm dražším a je trochu těžká.

It’s A Wrap!

Abychom vám dali odpověď na to, jaký je nejlepší vysoušeč vlasů pro jemné tenké vlasy, provedli jsme pečlivý výzkum a posouzení. Výše uvedená tři doporučení jsou nepochybně ta, která nejlépe vyhovují těm s jemnými řídkými vlasy. Posoudili jsme je na základě funkcí, které jsme zmínili dříve v tomto příspěvku. Navíc bereme v úvahu váš rozpočet a také vaše pohodlí a pohodlí při sušení a úpravě vlasů. Vyberte si, co si myslíte, že nejlépe vyhovuje vašim stylingovým potřebám!