Jaký je nejlepší těžký šicí stroj

Porovnáním tří značek jsme zjistili, jaký je nejlepší šicí stroj pro velké zatížení. Uvedeme také, jak si mezi nimi vybrat, abyste ze svých peněz získali maximum.

A protože se pro těžké materiály často používají těžké stroje, je nejlepší vědět, jaké materiály také použít. Začněte tím, že si přečtete, jaká nit je nejlepší pro šití kůže, protože to může být to, co budete potřebovat u těžkého stroje při práci s koženými projekty.

Jaký je nejlepší těžký šicí stroj ke koupi

Janome HD3000

Janome je jedna z nejoblíbenějších značek, pokud jde o japonské šicí stroje. A jak lze očekávat u japonské kvality, Janome HD3000 by byl fantastický šicí stroj pro velké zatížení, protože je zaručena dlouhá životnost.

Při rychlém pohledu na Janome HD3000 si uvědomíte, že je základní a není ohromující, zejména pro ty, kteří nejsou technicky zdatní. Navzdory jednoduchému vzhledu se ale vyrovná se svým odolným hliníkovým tělem a zvládne různé šicí projekty, aniž by se zasekl.

Získáte 18 stehů s knoflíkovou dírkou, standardní příslušenství a dokonce i pevnou vazbu. Recenze tomu říkají základní a ekonomický, který většina domácností hledá u stroje pro velké zatížení.

Singer Heavy Duty 4452

Seznam nejlepších šicích strojů nebude úplný bez Singera. A pokud hledáte něco, co vydrží každodenní používání a nošení, zvažte Singer Heavy Duty 4452.

Je vyrobena z odolného kovového rámu a Singer díky svému výkonnému motoru zajišťuje, že zvládne kdekoli od základního šití až po pracovní džínovinu a plátno. Rychlost tohoto šicího stroje vás také nezklame – 1100 stehů za minutu.

Tlak nohou na Singer Heavy Duty 4452 je dokonce nastavitelný, což umožňuje kanalizaci mít úplnou kontrolu bez ohledu na materiál. Pokud se ale chcete o řemeslné zručnosti Singer dozvědět více, přečtěte si, kde se šicí stroje Singer vyrábí.

Brother ST371HD

Společnost Brother bezpečně uvažuje pro kupující, kteří nakupují poprvé, kteří nevědí, jakou značku si vybrat pro těžké stroje. A pokud chcete něco relativně dostupného, ​​co vás nezklame, zvažte Brother ST371HD.

Brother nazývá tento model pevný a odolný a je dostatečně univerzální pro šití materiálů tak těžkých, jako jsou outdoorové látky. Cívka je také navržena tak, aby se nezasekávala, ale přesto byla snadno nastavitelná pro rychlé přípravy na každý projekt.

Brother ST371HD je také schopen 37 vestavěných stehů a volné rameno, aby bylo šití na tkaninách ve tvaru trubky pohodlné. Celkově je tento stroj všestranný nejen pro náročné šití, ale také pro základní šití v domácnosti.

Jak si mohu vybrat vysoce výkonný šicí stroj?

Stavba

Prvním faktorem, který je třeba vzít v úvahu při výběru těžkého šicího stroje, je jeho celková konstrukce. Měl by být pevný a těžký, aby odolal nárokům a opotřebení při šití těžkých materiálů.

Zvažte šicí stroj o hmotnosti 10 liber nebo více pro těžký šicí stroj, aby zůstal stabilní během šití. Některé materiály, které je třeba zvážit pro součásti stroje, by měly být kovy, jako je nerezová ocel, hliník nebo mosaz, ale nikdy ne plast, pokud chcete, aby vydržely dlouho a nelámaly se.

Napájení

Také chcete, aby byl motor těžkého šicího stroje výkonný a schopný šít těžké materiály. Jinak by bylo šití přesných stehů nemožné.

Také budete mít potíže s šitím s dobrou rychlostí, pokud je motor stroje nedostatečný. Poslední věc, kterou chcete, je nechat shořet motor uprostřed projektu.

Rychlost

Velké a těžké projekty je stále možné rychle dokončit pomocí stroje schopného vysokorychlostního šití. Ti, kteří si kupují těžký model, jej pravděpodobně použijí pro průmyslové potřeby, takže by měl fungovat odpovídajícím způsobem, aby dodržel termíny.

Pořiďte si stroj schopný 1100 nebo více stehů za minutu, pokud chcete ušetřit čas a námahu se svými šicími projekty. Získání výkonného motoru je ukazatelem rychlosti šití stroje.

Funkce a všestrannost

Nejlepší hodnotu za peníze získáte, pokud bude stroj, který si koupíte, vybaven funkcemi. Mohou to být například různé stehy pro začátečníky a další intuitivní funkce, jako je automatické navlékání nitě, automatické napínání nebo dokonce jednoduchý systém navlékání cívky.

Nezapomeňte také zkontrolovat, jaké příslušenství bude součástí stroje. Například řada patek šicího stroje by měla umožnit všestrannost pro různé projekty.

Snadné použití

Šití těžkých materiálů se již může zdát náročné. Proto by měl být model navržen tak, aby bylo ovládání intuitivní, abyste jej mohli používat hladce a rychle.

Můžete preferovat ovládání pomocí tlačítek, ale jiní mohou chtít používat číselníky nebo dotykové obrazovky. Velkorysý pracovní prostor je také ideální pro snadnější manipulaci s látkou na velkých projektech.

Závěr

A to je vše! Zjistili jsme, jaký je nejlepší těžký šicí stroj, a odhalili jsme tři značky, které je třeba zvážit.

Jsou to Janome, Singer a Brother a všichni jsou zdánlivě jednoduchými, ale schopnými modely. Jsou také snadno použitelné pro pohodlné šití a jsou dobře vyrobeny, aby vydržely opotřebení při náročném šití.

Doufáme, že jste se toho hodně naučili, a pokud s šitím kůže začínáte, přečtěte si, jaký je nejlepší šicí stroj na kůži.