Jaký je nejlepší ohřívač bazénu na trhu? 3 nejlepší možnosti!

Jaký je nejlepší bazénový ohřívač na trhu? To není nic jiného než ohřívač zemního plynu Hayward řady H, který příliš nezávisí na teplotních podmínkách, protože to není nikdy problém, pokud se rádi koupete v chladném počasí.

Tohle je perfektní a rychlý ohřívač, který se hodí na seznam. Zvyšuje teplotu o dva až čtyři stupně Fahrenheita za pouhou hodinu a je také dvakrát rychlejší než jiná recenzovaná tepelná čerpadla.

Na ohřívači bazénu je sympatické, že je intuitivní a má snadno použitelný LED panel. Ohřívač je velmi odolný, s tepelným výměníkem vyrobeným z materiálu používaného při stavbě trupů lodí a lodních šroubů, protože je vysoce účinný pro snížení měsíčních účtů než jakýkoli ohřívač na zemní plyn, takže toto je pouze přehled, takže raději čtěte dále!

Výběr nejlepšího ohřívače bazénu na trhu

Výběr nejlepšího ohřívače bazénu může být náročný, ale nikdy není těžké vybrat ohřívač bazénu, aby vyhovoval vašim potřebám. Je třeba vzít v úvahu následující faktory:

#1. Pochopení cílů, kterých je třeba dosáhnout při používání bazénového ohřívače

Plynový ohřívač je nejlepší volbou, když ohříváte vodu v bazénu v co nejkratším čase. Vždy tedy myslete na svůj cíl, kterého chcete dosáhnout.

#2. Rozhodování o částce, kterou utratíte za měsíční provozní náklady

Rozhodněte se, kolik budete platit na měsíčních provozních nákladech. Nejdražší jsou elektrické a plynové ohřívače, nejlevnější solární a tepelné čerpadlo je vždy cenově dostupnější volbou.

#3. Přemýšlejte o potřebném typu bazénu

Vyberte si, zda potřebujete nadzemní nebo zapuštěný bazén. Přesná velikost nadzemních a podzemních sbírek s podobnými klimatickými podmínkami může vyžadovat různé ohřívače, zatímco nadzemní bazén vyžaduje robustnější ohřívač, protože spousta tepla se snaží unikat z horní části a po stranách bazénu. Uvádí se v ohřívači pro nadzemní nebo zapuštěné bazény. Může být užitečné přečíst si o průvodci typy, design a styl bazénů.

#4. Přemýšlejte o klimatických vlastnostech

Klima je také zásadní, když chcete ohřívat vodu pomocí solárního ohřívače nebo tepelného čerpadla. Obojí hodně závisí na množství slunečního záření a teplotě vzduchu.

#5. S ohledem na právní předpisy v oblasti

V Texasu je zaveden zákon, který zdůrazňuje emisní světla, takže při ohřevu bazénu propanem nebo zemním plynem mějte na paměti předpisy.

Jaké jsou nejlepší ohřívače bazénů na trhu?

Plynové ohřívače pomáhají rychle ohřát vodu pro jakýkoli typ klimatu.

#1. Propan Hayward Universal H-Series

Toto je nejrychlejší možnost, ale nikdy není závislá na počasí, protože je to nejrychlejší model, když jej provozujete na propan. Zvyšuje teplotu o 2 až 4 stupně Fahrenheita, což je dvojnásobek ve srovnání s tepelným čerpadlem. Mezi jeho hlavní výhody patří snadné použití, nízké emise, snadná instalace, vhodnost pro různé velikosti bazénů a výměník tepla Cupro Nickel, protože to slibuje jednoduchou instalaci, kterou znají odborníci. Spotřeba propanu je nižší, než se očekává, pokud jde o vyrobené teplo.

#2. Zemní plyn Hayward Universal H-Series

Toto je nejlepší volba plynového ohřívače, když se rozhodujete ohřát vodu v nejkratší hodině, protože ohřívá vodu dvakrát rychleji než tepelné čerpadlo, zatímco plynový ohřívač nezávisí příliš na množství slunečního záření nebo teplotě vzduchu vnější podmínky. Funguje i přes nízké teploty a proměnlivé počasí. Je výhodný, protože se vyznačuje jednoduchým LED ovládacím panelem, nízkými emisemi NOx, vhodností pro jakoukoli velikost bazénu, vysokou účinností, výměníkem tepla Cupro-nikl a konstrukcí odolnou proti větru.

#3. Hayward CSPAXI

Jedná se o nejrychlejší elektrický ohřívač bazénů pro malé bazény; že bazén o velikosti 1000 galonů zvyšuje teplotu každou hodinu o dva až tři stupně Fahrenheita. Elektrický ohřívač a plynový ohřívač zvyšují teplotu vody rychle, protože hodně závisí na okolní teplotě. Je prospěšný pro udržení stálé teploty. Elektrický ohřívač udržuje požadovanou teplotu při nízké rychlosti, aniž by poškozoval účet za elektřinu. Má malý a kompaktní design, který doplní jakýkoli úzký prostor.

Závitová hlava, nádrž a elektronické topné těleso jsou z nerezové oceli 304. Materiál tak může poskytnout trvanlivost a dobrou odolnost proti korozi. Fantastická zpětná vazba produktu je, že odpovídá své reklamě. Instalace není nikdy náročná, ale nikdy není přímočará. Potřeba profesionála je nutností, když nejste spokojeni se základními instalatérskými a elektrickými věcmi. Takže máte ještě jednu možnost, jaký je nejlepší ohřívač bazénu na trhu?

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, jaký je nejlepší bazénový ohřívač na trhu. Není to nikdo jiný než Hayward H-Series, který nikdy není závislý na teplotních podmínkách. Využívá jej při koupání v chladném počasí a ocení jej jako rychlé a dokonalé topení. Ve srovnání s tepelnými čerpadly je dvakrát rychlejší. Sdílejte tedy tuto informaci i se svými přáteli. Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si o tom, jak nainstalovat ohřívač bazénu a jak ohřívač bazénu funguje.