Jaký je nejlepší nadzemní ohřívač bazénu? 5 nejlepších možností!

Jaký je nejlepší nadzemní ohřívač bazénu? Níže uvádíme různé značky bazénových ohřívačů; ty jsou součástí nejnovějších inovací s vylepšenou použitelností a funkčností.

Určitě se vám budou tyto ohřívače bazénu hodit pro regulaci teploty bazénu, čímž vám umožní získat větší radost z bazénu a jeho využití.

Mnohem více vás překvapí, že jsou k dispozici v různých typech. Využívají také různé principy vytápění zajišťující teplý bazén. Lidé by si plavání užili i přes povětrnostní podmínky. Pojďme o tom diskutovat více níže a pokračujte ve čtení!

Jaké jsou nejlepší nadzemní ohřívače bazénů?

Zde jsou nejlepší volby pro nadzemní ohřívač bazénu.

#1. HRA 4721

Jedná se o oblíbený solární bazénový ohřívač účinný při snižování emisí skleníkových plynů, protože je také oblíbený a vyrobený s ohledem na kvalitu zajišťující dlouhodobou službu. Slibuje větší všestrannost při hledání oblastí pro umístění nebo montáž ohřívače a použití a je menší, což umožňuje větší všestrannost pro různé velikosti bazénů. Naopak menší bazény mohou být výhodnější přidáním 1 nebo 2 panelů. Jeho nastavitelné nohy vám umožní naklonit jej směrem ke slunci a umístit jej do mulčovací oblasti. Ta věc vyžaduje vodovodní potrubí, elektrické vedení a není potřeba vedení plynu.

#2. Smartpool WWS421P

Jedná se o ekonomický solární panel, který ohřívá bazény slunečním zářením. To může za normálních podmínek zvýšit teplotu vody o šest až deset stupňů s prémiovým designem. Zařízení může ohřívat vodu v bazénu stejně jako plynový ohřívač a pod přímým slunečním světlem, protože tato sada je dodávána se dvěma kusy panelů o rozměrech 2 stopy x 20 stop, které zabírají 4 stopy x 20 stop nebo 2 stopy x 80 stop. Je vhodný pro větší nadzemní bazény o objemu 20 000 galonů ve slunečném podnebí, protože v severním klimatu je to asi 15 000 galonů, ale s méně sluncem. Je výhodný, protože je vyroben z kvalitního polypropylenu s dlouhou životností. Má 2hlavé kolenové adaptéry, systém přímého proudění a zvýšení teploty od šesti do deseti stupňů.

#3. FibroPool FH120

Tento elektrický ohřívač je vhodný pro nadzemní i zemní bazény s využitím 120V napájení elektrických zdrojů pro vytápění. Dodává se s osmistopou kabelovou 110voltovou zástrčkou, standardizovanou zásuvkou ve zdi se třemi kolíkovými kabely, která závisí na místě instalace, kdy musíte při instalaci použít další vedení nebo těžší závit. Nicméně závisí na velikosti drátu, vzdálenosti a velikosti bazénového čerpadla.

Standardní velikost v USA je 12-gauge s 20-ampéry, ale standardní GFI výstup je 15-ampér. Jaké je tedy množství ampérů, které má vaše bazénové čerpadlo? Toto zařízení přidává 10 ampér k elektrické potřebě. Toto zařízení je stejně nákladově efektivní jako ohřívač vody pracující v takových klimatických podmínkách. Slibuje cenově výhodný provoz a ohřeje bazén mnohem rychleji.

#4. Solární kupole Goplus

Tento ohřívač bazénu obsahuje kromě odlišných funkcí také obtokovou sadu. Je fantastický jako kompaktní ohřívač s minimálním půdorysem, takže je vhodný pro majitele bazénů, kteří chtějí ohřívač orientovaný na jih. Tento kruhový ohřívač má průměr 9 palců a jeho spirálový potrubní systém je v průhledném krytu a zapouzdření ve tvaru kupole. Tvar vyvolává skleníkový efekt a zároveň zvětšuje povrchovou plochu v bazénové vodě.

Navíc tento ohřívač zvyšuje teplotu vody o 5 stupňů, což je méně než solární ohřívač; máte pouze dva v zapojení pro větší bazény dosahující adekvátního tepelného zvýšení výkonu. Je to výhodné, protože minimalizuje prostor a má jednoduchý a vynikající design. Je nákladově efektivní, což z něj dělá nejlepší solární ohřívač pro malé bazény. Ve skutečnosti je nákladově efektivnější než elektrické nebo plynové panely, protože je jednodušší při instalaci a údržbě, protože je ve srovnání s jinými panely trochu flexibilní. Může být užitečné přečíst si pokyny pro solární dome.

#5. Sun2Solar Ground

Jaký je nejlepší nadzemní ohřívač bazénu? Sun2Solar Ground je také nejlepší pro své dva solární panely o rozměrech 2 x 20 palců, takže je vhodný pro nadzemní i zapuštěné bazény. Vyznačuje se černým polyolefinem, který je velmi pružný a lehký, když chrání před ultrafialovým světlem a absorbuje sluneční teplo. Navíc má 5letou záruku, má malé rozměry a je velmi efektivní. Panel v takové typické situaci zvýší teplotu o deset stupňů, zatímco solární sada vyžaduje při správném rozložení plochu 20 stop a 40 stop. Používá se také hlavně pro betonovější bazény, jako je 15 000 galonů.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte odpověď na to, jaký je nejlepší nadzemní ohřívač bazénu. Je na vás, abyste si vybrali pouze z nejlepších výběrů GAME 4721, Goplus Solar Dome, Sun2Solar Ground Mounted, FibroPool FH120, Hayward Universal H-Series Pool, Spa Heater, Solar Pool Heater Pick a Smartpool WWS421P. Každá z těchto možností je nejlepší, takže si připravte rozpočet. Ale regulujte teplotu bazénu ve všech ohřívačích, abyste si bazén ještě více užili a využívali. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak nainstalovat elektrický ohřívač bazénu a kolik stojí solární ohřívač bazénu.