Jaký je nejlepší beztankový ohřívač vody? 8 nejlepších možností!

Jaký je nejlepší ohřívač vody bez nádrže? Může to být EcoSmart ECO 27, Rinnai, EcoSmart ECO 11, Rheem RTEX-18, Camplux Outdoor, EcoTouch, Rinkmo, Rheem RTEX-11, EcoSmart POU a Camplux.

Jsou velmi nezávislé, protože spotřebovávají méně energie, snižují plýtvání vodou a odolávají chladnému počasí. Nenechají vás v zimním období trpět ledovou sprchou.

Ne všechny domy však mají beztankový ohřívač vody. Takže si to raději připravte, protože zmíněné možnosti jsou pečlivě vybírány. Bez dalšího zdržování, zde jsou pro vás ty nejlepší!

Nejlepší beztankový ohřívač vody pro vás

Zde jsou nejlepší možnosti ohřívačů vody bez nádrže, které byste mohli chtít zvážit.

#1. Rinnai

Zásobníkový ohřívač vody Rinnai je vynikající volbou pro použití zemního plynu a výrobu páry a horké vody. Má maximální výkon kolem 120 000 BTU. Dodává se s kompaktním a lehkým designem, díky čemuž je tou správnou volbou pro mnoho prostorů. Nejlepší na něm je, že ho můžete instalovat venku. Získejte nekonečně teplou vodu a přitom spotřebujte o 40 procent méně energie než konvenční zásobníkový ohřívač.

#2. EcoSmart ECO 11

Tento beznádržkový ohřívač vody se snadno ovládá a je také kompaktní. Je to perfektní doplněk pro domácí použití. Má velký seznam funkcí pro konzistentní výkon. Je podporován technologií, která se sama moduluje, čímž vám ušetří šedesát procent nákladů na vodu. Má hodnocení 0,98, což je důvod, proč je dnes považován za jeden z nejlepších na trhu. Má digitální teplotu od 80 do 140 stupňů Fahrenheita. Takže skutečně splňuje vaše preference a potřeby teplé vody.

#3. Rheem RTEX-18

Beztankový ohřívač vody je spolehlivý a funkční model. Může se pochlubit průtokem asi 4,4 GPM. Je považován za jeden, který dodává vanu pro vaše potřeby koupání v horké vodě. Má digitální termostat a LED displej, automodulaci, duální ohřev a měděné ponorné prvky pro teplou vodu. Je to jednoduché, když jej nainstalujete, a navíc je opravitelné.

#4. EcoTouch

Tento EcoTouch je vynikající volbou pro svou cenovou dostupnost. Je to dokonalý model základní úrovně. Je to velmi výhodné, když máte malý dům. Slibuje okamžitý průtok horké vody. Existují však funkce navíc, které na něm oceníte. Má digitální displej, který můžete snadno používat a upravovat. Má kompaktní a elegantní design, takže jej můžete snadno nainstalovat. Má efektivní vysokoenergetické hodnocení, včetně značného průtoku.

#5. Rheem RTEX-11

Tento ohřívač vody bez nádrže je vynikající volbou pro zvládnutí sprchy, dřezu a důležitých spotřebičů. Je vybaven ovládacím knoflíkem pro zapínání a vypínání pro úsporu energie, zejména pokud jste několik dní pryč. Je dokonce podpořen samomodulační regulací výkonu, která zabraňuje přetížení zařízení. Jeho rychlost přítoku začíná na 2,68 GPM, což je již dost pro stálou horkou vodu na vyžádání. Instalace konektorů je ještě jednodušší, především proto, že obsahuje robustní komponenty.

#6. Camplux

Tento beznádržkový ohřívač vody je skvělý pro koupelnové nebo kuchyňské baterie jako snadný doplněk do vaší domácnosti. Disponuje také dálkovým ovládáním a integrovanými možnostmi pro nastavení, kdekoli chcete. Má užitečnou funkci dálkového ovládání a přitom je těsný a má certifikaci ETL. Slibuje trvalý a konzistentní výkon. Navíc se může pochlubit maximálním vstupním tlakem 145 psi. Je tedy konkurenceschopnější než jakákoli jiná lokalizovaná volba.

#7. EcoSmart POU

Jaký je nejlepší ohřívač vody bez nádrže? Získejte tyto okamžité výsledky pomocí bezzásobníkového ohřívače vody EcoSmart POU. Pohodlně se instaluje pod dřez a zároveň snižuje odpadní vodu. Má průtok 0,5 GPM, díky čemuž je vhodný pro jeden dřez. Instalace půlpalcového připojení NPT je také jednoduchá. Má čitelný a jasný digitální displej, díky kterému je vhodný pro různé světelné podmínky. Má nerezové a měděné komponenty, které slibují dlouhodobý výkon.

#8. Rinkmo

Beztankový ohřívač vody nabízí kompaktnost a výjimečný výkon, vhodný pro domácí prostředí. Má bezpečnostní funkci, která jej odlišuje od ostatních. Má desetinásobný systém ideální pro použití v mladé rodině. Vede rozvody elektřiny a vody odděleně a prodlužuje životnost systému. Disponuje digitálním termostatem, který si snadno nastavíte. Poskytuje tak konzistentní teplotu vody pro váš dům. Myslím, že je užitečné přečíst si o dimenzování ohřívače vody bez nádrže.

It’s A Wrap!

Už jste dostali odpověď na otázku: jaký je nejlepší beztankový ohřívač vody? Nyní je na vás, abyste se rozhodli, který z nich považujete za nejlepší. Vždy bude záležet na vašich konkrétních potřebách. Přemýšlejte o velikosti, energetické účinnosti, odvětrávání, příkonu a záruce při nákupu jednoho pro vaše potřeby ohřívače vody. Některé z nich jsou kompaktní a některé jsou ve srovnání s ostatními menší. Jde o to, že můžete najít takový, který se snadno hodí do vašeho domova. Navíc je zde mnoho výhod, které si můžete užít z používání beztankového ohřívače vody! Když se brzy ráno koupete, už vám není zima díky beztankovému ohřívači vody. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, kolik stojí zásobníkový ohřívač vody a jak čistit zásobníkový ohřívač vody.