Jak používat ohřívač svíček

Není to relax jen sedět na křesle a užívat si vůni levandule? Pokud se ale bojíte zapálit si závěsy kvůli svíčkám, zkuste ohřívače svíček. Proto se budeme zabývat tím, jak používat ohřívač svíček.

Pokud zvažujete nákup ohřívače vosku, možná budete chtít porozumět více o tom, co jsou a jak fungují. Kdy a proč byly tyto pomůcky vynalezeny? Jak je můžete co nejlépe využít, abyste za své peníze získali co nejvíce peněz a zlepšili svůj životní prostor?

Tento komplexní průvodce, jak používat ohřívač svíček, vás naučí vše, co potřebujete vědět. Pro začátek se seznámíme se základy. Je důležité vědět, co jsou ohřívače svíček, abyste pochopili, jak používat ohřívač svíček.

Co jsou ohřívače svíček

Místo vonné svíčky můžete použít ohřívač svíčky nebo ohřívač vosku. Často je plněná vonnými voskovými taveninami podobnými vůní a strukturou materiálu jako běžné svíčky. Chybí mu však knot a ve většině případů i plamen.

V závislosti na modelu mohou být méně výbušné než svíčky. Díky tomu jsou přitažlivou volbou pro milovníky svíček, kteří chtějí minimalizovat nebezpečí požáru v domě. Díky tomu si stále můžete užívat teplo, vůni a atmosféru vonného vosku.

Použití ohřívače svíček vs. zapálení svíčky

Existují různé výhody pro obě strany argumentu ohřívače svíček vs. Pro začátek, trh se svíčkami je obrovský a pouze roste. I kdyby velká část zeměkoule přešla z tradičních svíček na ohřívače svíček, průmysl svíček by nadále prosperoval.

To znamená, že svíčky jsou mnohem běžnější než ohřívače svíček. Další výhodou použití svíčky je, že může ve vašem domě vytvořit tradičnější, domácí atmosféru než ohřívač svíček. Plamen vytváří dojem tepla, díky čemuž bude váš domov vypadat tepleji a atraktivněji než jen aroma ze svíčky.

Na druhé straně ohřívač svíček poskytuje několik výhod. Není hořlavý, ideální pokud máte děti, domácí mazlíčky nebo zapomnětlivce. Ohřívače svíček navíc představují prakticky malé riziko.

Kromě toho pachy vydávané ohřívačem svíčky často zůstávají déle. Je vynikající, pokud máte omezený rozpočet. Zjistili jsme, že existují významné rozdíly mezi ohřívači svíček a hořícími svíčkami.

Jak používat ohřívač svíček

Horní ohřívače

Jeden typ ohřívače svíček má silné halogenové světlo proudící shora na svíčku. Součástí těchto ohřívačů je stopka husího krku se světlem na konci, které se táhne od základny nahoru nad svíčku. Světlo chrání skleněný kryt.

Z vrchu světlo roztaví vosk ve svíčce. Okamžitě uvolňuje aroma, ale také zanechává roztavený vosk v dosahu batolat. A konečně, světla vyhoří a musí být změněna, stojí mezi 7 a 12 dolary, v závislosti na konkrétním modelu.

Ohřívače plotýnek

Dalším typem ohřívače svíček je ohřívač horkého talíře nebo šálku kávy. Tyto malé elektrické ohřívače se zapojují do zásuvky a ohřívají 3- nebo 4palcovou teflonovou plotýnku. Svíčky umístěné nahoře se začínají tát odspodu, což umožňuje unikání zápachu.

Přestože se prodávají jako ohřívače svíček, můžete je také použít k ohřátí polévky, kávy nebo jiných tekutin v šálcích. Jednoduše se používají, vyžadují minimální údržbu a jsou za rozumnou cenu. Nejsou však okrasné a trvá déle, než uvolní parfém.

Spodní ohřívače světla

Standardní žárovka je umístěna v keramické nebo kovové nádobě s miskou nahoře, aby se vytvořil ohřívač světla. Mísa je buď naplněna vonnými voskovými „svíčkovými“ úlomky nebo je v ní svíce. Vůně se uvolňuje, když se vosk zahřívá a taje díky elektrickému světlu.

Čipy jsou levnější a přizpůsobivější než kompletní svíčky. Ohřívače s ventilátorem pro šíření vůně jsou jednou z různých odrůd.

Ohřívač taveniny vosku a ohřívač svíček v jednom

Můžete použít ohřívač taveniny vosku nebo jej odstranit a použít ohřívač svíčky s tímto typem ohřívače svíček. Je to stejné, jako kdybyste používali ohřívač talířů zdola nahoru. Jsou podobné ohřívačům talířů v tom, že ohřívají jakoukoli voskovou taveninu, kterou máte.

Jak dlouho předtím, než vosk roztaje?

Doba použití taveniny vosku se liší v závislosti na velikosti a formě vosku a také na typu ohřívače, který používáte. Existují takové, které každý den trvají několik dní po krátkou dobu. Jiné mohou při pravidelném používání trvat až deset hodin najednou nebo několik týdnů.

Některé ohřívače a taveniny umožňují nalít roztavený vosk zpět do ohřívače a přetavit jej. Napodruhé nemusí být tak vizuálně přitažlivé nebo strukturálně zdravé. Během druhého cyklu může být vůně méně intenzivní nebo možná nepostřehnutelná.

Závěr

Existuje několik způsobů, jak používat ohřívač svíček, protože existuje mnoho druhů. S těmi můžete mít ve svém pokoji pohodlí levandule a přitom být v bezpečí před ohněm.