Jaký je dárek k 16. výročí svatby

Ti, kteří chtějí vědět, jaký je dárek k 16. výročí svatby, se mohou inspirovat tradičními i moderními symboly tohoto svatebního milníku. Ale víc než o vosku a stříbrném dutém nádobí budeme mluvit také o kameni, květině a barvách 16. výročí svatby, takže budete mít spoustu nápadů na dárky?

Můžete si také přečíst, kam vyrazit na naše výročí svatby, pokud místo fyzických dárků dáváte přednost cestování. A konečně, můžete si procházet náš blog, pokud jste zvědaví na dárky pro různé milníky manželství.

Jaký je tradiční dárek k 16. výročí a moderní alternativy

Tradiční dárek

Tradičním dárkem k 16. výročí svatby je vosk, což znamená, že vaše možnosti dárků sahají od svíček, rtěnek, stylingových vosků, voskových sezení a dalších věcí a zážitků souvisejících s voskem. Ale samozřejmě nejste omezeni na darování voskových předmětů, zvláště pokud máte pocit, že nejsou osobní.

A pokud chcete romantičtější přístup, proč nezačlenit vosk na rande? Zapálit si například vonné svíčky na romantický pobyt nebo je použít k přípravě večeře pro dva?

Můžete také navštívit muzeum voskových figurín a další místa s tématem vosku. Nebo pokud nemůžete vyjít z domu kvůli rozvrhu, může to být zábavná aktivita, kdy si navzájem píšete dopisy a poté je zapečetíte voskem a vlastním razítkem.

Moderní dárek

Pokud voskové dárky k výročí nejsou záležitostí vás a vašeho manžela, dalším tipem na dárek je moderní dárek k 16. výročí svatby, stříbrné duté nádobí. Tyto položky odkazují na duté servírovací nádobí ze samotného názvu.

Vzpomeňte si například na misky nad lžícemi. Mohou být fantastickým doplňkem domu a dokonce můžete zvážit, zda je nechat vyryt k 16. výročí svatby.

Pokud se stříbrné nádobí těžko shání, můžete se rozhodnout i pro stříbrné dekory nebo doplňky pro manžela. Nakonec by váš dárek k výročí měl být sentimentální, i když to není konkrétní symbol vašeho milníku manželství.

Nápady na dárky k 16. výročí svatby pro něj

  • Mužské vonné svíčky
  • Sada na úpravu voskem
  • Stříbrný prsten
  • Stříbrná socha
  • Stříbrný šejkr na koktejly

Dárek k 16. výročí svatby pro ni

  • Ženská vonná svíčka
  • Lázeňské a voskové certifikáty
  • Sada vosků a razítek
  • Stříbrné šperky
  • Stříbrná čajová souprava

Jak se nazývá 16 let manželství?

Pokud vás zajímá, jak se nazývá 16. výročí svatby, vodítkem je jeho tradiční symbol. 16. výročí svatby je voskové výročí svatby, což je zcela unikátní, protože většina milníků manželství je pojmenována po kovech a kamenech.

Jaké je výročí vosku?

Vosk je ideální k symbolizaci 16 let manželství kvůli jeho fyzickým vlastnostem. Je to tvárná sloučenina, která může být pevná také tečením.

Vztah, který může následovat různé životní vzestupy a pády, se vyvine v silné partnerství. A pár, který je ženatý více než deset let, nepochybně prokázal voskové vlastnosti svého manželství.

Měli byste oslavit 16. výročí svatby?

Je 16 let manželství výjimečných? Průměrné manželství trvá jen kolem osmi let, takže pokud jste s partnerem překonali tuto očekávanou vztahovou životnost, vaše výročí nepochybně stojí za oslavu.

Jaký je symbol 16 let manželství?

Vosk je inspirací pro nápady na dárky k šestnáctému výročí, protože je tradičním symbolem 16 let manželství. Díky tomu je 16. výročí svatby jedinečné, protože obvykle známe kovová výročí.

Jaký je moderní symbol pro 16. výročí svatby?

Ale protože nakupování vosku jako dárku může být složité, existuje také moderní symbol pro 16 let manželství. Je to docela specifické, což je stříbrná dutá.

Jsou to vaše nádobí, které je duté a vyrobené ze stříbra. Ale pro některé páry používají jako dárek stříbro.

A pro páry, které jsou v manželském životě o deset let mladší, je tu dárek k 6. výročí svatby.

Jaký kámen je 16 let manželství?

Kámen, který představuje 16. výročí svatby, je peridot. Proto je peridot také oblíbeným dárkem k oslavě 16 let manželství.

S dárkem k 16. výročí svatby můžete být dokonce extra kreativní a kombinovat stříbro a peridot. Co ale peridot symbolizuje?

Peridot je spojen se soucitem, harmonií a mírumilovností, což jsou vlastnosti zdravého a trvalého manželství. Dát svému partnerovi peridot může být dokonce sentimentální, protože se říká, že tento kámen chrání před nočními můrami.

Jaká květina je pro 16 let manželství?

Květina 16. výročí svatby je statice. Symbolizuje trvalý úspěch a krásu, které je velmi sladké přát drahé polovičce.

Jaké jsou barvy pro 16 let manželství?

Barva 16. výročí svatby je stříbrná, ale s tímto milníkem manželství se pojí i červená a smaragdově zelená.

Použijte tyto barvy pro téma oslavy výročí, abyste si s láskou připomněli 16 let.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, jaký je dárek k 16. výročí svatby a může být inspirován voskem, stříbrným dutým zbožím nebo peridotem.

Při výběru dárku pro manžela se však neomezujte pouze na symboly tohoto výročí. Místo toho vyberte sentimentální dárek, který ocení.