Kde mít malou svatbu v mém okolí: Nejlepší 5

Pokud si nejste jisti, kde v mé blízkosti uspořádat malou svatbu, můžete zvážit pět míst. Tento seznam obsahuje místa z celých USA, kde můžete mít intimní nebo malou svatbu.

Získáte také plánovací příručku pro malou svatbu a jak si dovolit intimní uspořádání. A pro ještě menší svatbu doporučujeme přečíst si náš samostatný návod, jak naplánovat mikrosvatbu.

5 nejlepších míst, kde v mém okolí uspořádat malou svatbu

City Vineyard na molu 26

Pokud jste v New Yorku a chcete menší svatbu, jedním z nejlepších míst k prohlídce je City Vineyard na Pier 26. Nachází se na 233 West Street, New York, New York, a mohou s vámi spolupracovat na uspořádání stolů, personál a catering jejich prostor pro vaši svatbu.

Pokud si nechcete rezervovat jiné místo pro vaše další menší svatební akce, můžete jejich prostor využít pro vaši zkušební večeři a rozlučky se svobodou. Malé svatby mají obvykle malé předsvatební oslavy a v této lokalitě je možné intimní uspořádání.

Pohledy na panorama si můžete vytvořit jako svatební pozadí pro nádherné svatební fotografie. A pokud máte dotazy, můžete rychle získat odpověď pomocí jejich kontaktní stránky.

Příjemná zahrada

Chcete vzít své hosty na Floridu, ale zároveň preferujete malou svatbu? Pak zvažte Příjemnou zahradu pro intimní svatební místo.

Pokud jste blízko Miami, je to také vhodné svatební místo, protože spolupracují s různými svatebními prodejci. Nemusíte se tedy starat o svatební koordinátorku svého velkého dne, hudbu, catering, květinářství, fotografa a vizážisty.

To, co dělá Pleasant Garden ideální pro malé svatby, je díky klidné přírodě, kterou nabízí. A pokud máte svatbu v destinaci, je to také relativně blízko k nedaleké městské občanské vybavenosti.

Seven Gables Inn v St. Louis, Missouri

Pokud je vám nejbližším místem Missouri, proč neuspořádat svou malou svatbu v Seven Gables Inn? Toto místo podle nich nabízí únik z hektického moderního života.

Koneckonců, páry, které mají malou svatbu, obvykle preferují intimní oslavu pro klidnější a nenápadné prostředí. Ale kromě celkového dojmu z tohoto místa je tento hotel perfektní, pokud máte hosty mimo město,

Můžete jim zarezervovat blok pokojů a zarezervovat celý hostinec na akci samotnou. A co je nejlepší, očekávejte zvýhodněné ceny svatebních bloků, a dokonce můžete získat Gables King Suite pro vaše svatební apartmá.

Redwood Ridge Estate

Ti, kteří chtějí svou intimní nebo menší svatbu v Kalifornii, se musí podívat do státu Redwood Ridge. Proč je ideální pro menší svatbu?

Můžete využít krásné pohoří Santa Cruz a dopřát svým hostům soukromou párty s ochutnávkou vína. Pokud jde o náklady na rodinný majetek Steva Wozniaka, je k dispozici za 12 500 USD na svatby a recepce, zatímco ochutnávka vína stojí 20 USD na osobu.

Intimní svatba by byla skvělá pro milovníky vína, protože se můžete smísit s hosty a přitom si vychutnávat různá vína. Také se nemusíte starat o svůj rozpočet, protože dostanete jen malý počet hostů.

Smaragdový les

Pokud jste poblíž nebo ve Washingtonu, vyzkoušejte Emerald Forest v Redmondu. Je to fantastické místo pro malou svatbu, protože své hosty můžete vzít do klidného prostředí lesa.

Podle nich nabízejí balíčky maximálně pro 25 lidí. Malé svatby a útěky se pohybují od 2 700 do 4 725 USD za dobu pronájmu 4 až 7 hodin.

Vy i vaši hosté si můžete užít jejich jedinečné lezecké divadlo. Součástí balení je také obsluha na místě, svatební apartmá, apartmá mládence, altán s 10 stoly a zipová šňůra.

Jak uděláte jednoduchou malou svatbu?

Pokud chcete uspořádat malou svatbu nebo intimní oslavu, zde jsou tipy, na které byste neměli zapomínat, abyste nepřekročili zamýšlenou velikost hosta a malý svatební rozpočet:

 • Promluvte si se svým partnerem o hostech, které chcete mít, a udržujte seznam 25 až 50 hostů
 • Uspořádejte malou svatební oslavu
 • Udělejte svatbu ráno nebo odpoledne; zkrátit trvání obřadu a recepce
 • Zvažte intimní svatbu u soudu a poté pozvěte hosty pouze na recepci
 • Udělejte si recepci v restauraci, na zahradě nebo na dvorku
 • Elope na vaší cílové svatbě

Bojíte se, že by vaše velká rodina protestovala proti vaší malé svatbě? Zde je návod, jak uspořádat malou svatbu s velkou rodinou.

Jak si mohu dovolit malou svatbu?

 • Elope nebo uspořádejte svatbu pouze na recepci
 • Zvažte civilní svatbu
 • Udělejte obřad nebo recepci na svém dvorku
 • Udělejte si suchou svatbu
 • Udělejte si koktejlovou recepci
 • Rozhodněte se pro poloformální nebo neformální svatbu

Co je malá svatební velikost?

Malé svatby mají 50 hostů nebo méně. Pokud chcete ušetřit na nákladech a výdajích, zvažte omezení počtu hostů na 25.

Závěr

A to je vše! Pro rekapitulaci, kde v mé blízkosti uspořádat malou svatbu, zkuste City Vineyard, Pleasant Garden, Seven Gables Inn, Redwood Ridge Estate a Emerald Forest.

Zkontrolujte jejich svatební balíčky pro vaše pohodlí a naplánujte si svou malou svatbu podle toho. Intimní prostory, jako jsou ty na tomto seznamu, jsou ideální pro malé a mikro svatby, protože jsou romantické, ale soukromé.