Jakou barvu nosit na letní svatbu: Nejlepší barvy

Ti, kteří chtějí vědět, jakou barvu nosit na letní svatbu, mohou zvážit jakýkoli tón nebo odstín z teplé palety barev. Stejně jako sezóna samotná, většina párů používá teplo léta jako barevné schéma pro svatbu.

Níže také podrobněji probereme etiketu oblékání na letní svatbu. A pro další reference si klidně přečtěte, co si obléct na letní svatbu.

Jakou barvu nosit na letní svatbu: Letní barvy pro oblečení pro svatební hosty

Teplé barvy

Nejlepší barvy pro letní svatbu jsou červené, žluté, oranžové a růžové. Když zavřete oči a představíte si teplou paletu barev, měli byste vidět barvu oblohy při západu slunce na pláži.

Nošení těchto barev je vhodné pro letní svatby, které mají být teplé, světlé a energické. Mějte však na paměti, abyste se vyhnuli nošení barvy svatební hostiny.

Můžete si ověřit u družičky nebo mládence, jakou barvu budou nosit. Kromě toho mohou být teplé barvy velmi jasné a není úctyhodné nosit na svatbě něco, co přitahuje pozornost.

Tropické barvy

Kromě teplých barev připomínajících západ slunce na pláži se na léto hodí i tropické barvy jako modrá a zelená. Myslete tedy na osvěžující barvy na nošení, zvláště pokud se jedná o letní destinaci svatby v tropech.

Například můžete dokonce zvážit květiny a potisky, pokud je svatba boho. Ale zase se vyhněte velmi jasným a neonovým barvám, protože přitahují pozornost.

Můžete také kombinovat tmavé odstíny s neutrálními, abyste jako svatební host zůstali nenápadní. Pak tyto svěží a tropické barvy zaveďte do svých doplňků, bot nebo tašky.

Co byste si neměli obléci na letní svatbu?

Něco příliš neformálního

Před čímkoli jiným se prosím řiďte svatebním dress codem na pozvánce. Nepředpokládejte, že letní svatba bude automaticky neformální záležitostí.

Poslední věc, kterou chcete, je vzít si na black-tie událost krátké šaty nebo tričko. A i když je to letní svatba, stále si chcete zachovat skromnost.

Cokoli, co je příliš krátké a odhalující

Vyhněte se na letní svatbu krátkým outfitům, džínovým šortkám, košilím s grafikou nebo oblečení do tělocvičny, i když místo vypadá uvolněně nebo když se jedná o svatbu na pláži. Nemůžete se také vymlouvat, že bude horko, protože existují formální oblečení vyrobené z pohodlných a prodyšných látek.

Dalším tipem je nosit pastelové barvy nebo světlé odstíny, zvláště pokud se jedná o denní událost. Nosit černou na odpolední letní svatbu bude jen nepříjemné.

Co je přijatelné nosit na letní svatbu?

Letní svatba v černé kravatě

Pokud je letní svatba black-tie, chcete svůj nejformálnější oděv pro svatebního hosta. Obvykle se bude konat uvnitř a večer, takže se očekávají večerní róby a smokingy.

Samozřejmě si to můžete zpříjemnit nošením midi šatů nebo kalhotových kostýmů, zatímco mužští hosté se mohou rozhodnout pro obleky z hedvábí nebo směsi vlny pro prodyšnost. Jen se ujistěte, že váš styl je formální a ne poloneformální nebo ležérní.

Poloformální letní svatba

Většina letních svateb je semi-formálních, takže hosté nejsou povinni mít v horkém období příliš okouzlující oblečení. Tento dress code je fantastický pro potisky, květiny a zábavné barvy, zejména na venkovní letní svatbě.

Zvažte šedý, žlutohnědý nebo klasický námořnický oblek s bílou vnitřní košilí pro muže. A pokud jde o ženy, existují elegantní kombinézy, které můžete vyzkoušet, pokud vám budou sukně a šaty nepříjemné.

Neformální letní svatba

Netradiční svatby mohou umožnit neformální dress code. To však neznamená, že si na svatbu můžete vzít společenské oblečení.

Místo žabek nebo gumových bot zvažte raději pořádnou košili s límečkem, elegantní halenku a kalhoty nebo sukni a ploché boty. Můžete také zvážit místo konání, protože letní svatby se obvykle konají na pláži, abyste získali co nejvíce slunce.

Letní svatba v hale

Některé páry by pro svou letní svatbu stále preferovaly vnitřní místo. Pokud je tomu tak, můžete si vybrat oblečení, které dodržuje dress code, protože teplota bude konstantní a podlaha je vhodná pro jakoukoli obuv.

Pokud nevíte, co si vzít na sebe, v případě potřeby si můžete vzít šál nebo bundu jako další zakrytí. Přesto nenoste nic příliš odhalujícího jako běžná etiketa.

Letní svatba venku

Zúčastníte se letní svatby venku? Nezapomeňte vybrat světlé látky a barvy, abyste se nepřehřáli.

Můžete si také vzít klobouk a sluneční brýle na ochranu před sluncem. A samozřejmě při výběru bot, zejména s podpatky, zvažte svou pohyblivost.

Co nosíte v létě na svatbu v 16:00?

Denní doba, kdy se svatba bude konat, je významným faktorem toho, co si vzít na sebe. Pro svatbu v 16 hodin zvažte něco, co může přejít na večerní outfit.

Ženy mohou nosit delší šaty, jako jsou midi nebo ty, které sahají ke kotníkům. Na druhou stranu, mužští hosté mohou zvolit tmavší neutrální nebo si pro referenci přečíst, jaká barva se hodí na svatbu.

Pro pohodlí si můžete vzít i přezutí. Zkuste například nižší pár podpatků pro ženy a elegantní tenisky pro muže.

Závěr

A to je vše! Abychom zrekapitulovali, jakou barvu si vzít na letní svatbu, budou se hodit teplé a tropické barvy.

Přesto byste měli zkontrolovat barevnou paletu svatební pozvánky a dress code. Pak se zeptejte někoho ze svatebčanů na jeho barvu, abyste se vyhnuli barvě, kterou bude nosit.