Jaké výročí upgradujete snubní prsten

Pokud nevíte, jaké výročí upgradujete snubní prsten, zvažte různé typy. V tomto článku se dozvíte, že snubní prsten můžete upgradovat kdekoli od 1. do 50. výročí.

Můžete to dokonce udělat každé výročí a pro každý rok existují různé typy. Projdeme si očekávání ohledně získání výročního prstenu, abychom vám pomohli dále.

Pro další užitečné informace si přečtěte, jak nosit výroční pásku ke svatebnímu setu, protože můžete nosit obojí dohromady.

Jaký upgrade snubního prstenu pro každé výročí?

1. výročí

Společné výročí, kdy páry uvažují o upgradu snubního prstenu, je po prvním společném roce. Výroční prsten na jeden rok je tradičně zlatý bez jakéhokoli obvyklého drahokamu ve srovnání s jinými upgrady snubních prstenů pro delší výročí.

5. výročí

Důležitějším milníkem, který stojí za to oslavit, je vaše společné 5. výročí. Po pěti letech je navrhovaným drahokamem safír pro prsten, protože symbolizuje věrnost.

10. výročí

Nejčastějším výročím, kdy páry upgradují svůj snubní prsten, je 10. výročí. Deset let manželství vyžaduje diamantový prsten, nádherný a tvrdý drahokam, který symbolizuje věčnost, takže je nejvhodnější pro manželský pár, který je spolu deset let.

15. výročí

Není běžné, aby manželské páry upgradovaly své snubní prsteny na své 15. výročí, ale rubín je drahokam doporučený pro to, pokud to uděláte. Rubín je symbolem vášně a lásky a je také esteticky příjemný, a to jak se zlatými, tak stříbrnými pásky.

20. výročí

Významným výročím, které stojí za upgrade snubního prstenu, je 20. výročí svatby. Být spolu dvě desetiletí vyžaduje smaragdový prsten k výročí, vzácný drahokam znamenající intuici, jako by vás připravoval na nadcházející významná výročí.

25. výročí

Některé páry upgradují svůj snubní prsten až po 10. výročí svatby a poté na ty velké počínaje 25. výročím. 25. výročí svatby je velká oslava, kdy můžete svému partnerovi darovat oblíbený drahokam na stříbrném pásku.

30. výročí

Své 30. výročí můžete také oslavit upgradováním svého snubního prstenu na prsten s perlou. Samotný pásek bude věcí osobních preferencí, ale vypadá nádherně v pásku ze žlutého nebo růžového zlata.

40. výročí

Podobně jako u vašeho 15. výročí svatby, může vaše 40. výročí svatby vyžadovat vylepšení svatby s rubínovým drahokamem. Koneckonců, symbolizuje to být zamilovaný.

50. výročí

Některé páry upgradují svůj snubní prsten až po 25. roce během 50. výročí svatby. Doporučený prsten k tomu je zlatý s kameny, jako jsou diamanty nebo jiné, které by pro vás jako pár mohly mít význam.

Jak upgradovat snubní prsten

  • Vylepšení snubního prstenu považujte za dárek k výročí
  • Vyčištění a zušlechtění prstenu je ideální příležitostí ke zvážení upgradu snubního prstenu
  • Pokud se snubní prsten ztratí, poškodí nebo již dobře nesedí, můžete zažádat o upgrade
  • Klenotník může části původního snubního prstenu znovu použít pro sentimentální účely
  • Pracujte a komunikujte s klenotnickým studiem ohledně požadovaného designu
  • Průzkum očekávaných drahých kamenů pro každé výročí svatby

Víte, že je vůbec možné naučit se vyrobit snubní prsten? Přečtěte si naše snadné návody pro ty, kteří chtějí pracovat s láskou.

Je normální upgradovat snubní prsten?

Upgradovat snubní prsteny je normální z mnoha důvodů. Nejběžnější je oslava let, kdy jste spolu, zejména během významných milníků, jako je být spolu deset, 25 let nebo dokonce 50 let manželství.

Některé páry také upgradují své snubní prsteny, když ty původní potřebují vylepšit nebo jednoduše proto, že jim nesedí jako dříve. Kroužky mohou být také poškozené nebo zdeformované, takže je lepší je vyměnit.

A konečně, být spolu roky také znamená, že oba dospějete, takže upgrade prstenu může znamenat výběr prstenů, které ukazují váš zvýšený sociální nebo finanční status. Možná byly staré snubní prsteny zakoupeny, když si nemůžete dovolit něco tak pěkného, ​​jak byste chtěli, takže nyní, když si můžete dovolit prsteny vyrobené ze zlata s drahokamy, je ideální čas na upgrade.

Můžete upgradovat svůj svatební prsten?

Snubní prsten můžete upgradovat, ale neexistují žádná přísná pravidla, kdy to musíte udělat. Tradičně můžete upgradovat snubní prsteny pro každý milník výročí, ale některé páry také upgradují prsteny podle svých preferencí.

Kromě toho je v pořádku neupgradovat také svatební prsten. Pokud existují finanční omezení, vždy můžete provést upgrade o něco později, abyste oslavili své výročí.

Mezitím víte, jak by měl snubní prsten sedět, protože pokud vás bolí prsty, může vyžadovat vylepšení.

Co dělat se starým snubním prstenem po upgradu?

Při upgradu můžete použít prvky starého snubního prstenu, ale někteří své staré prsteny také předávají jako rodinné dědictví.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, jaké výročí upgradujete snubní prsten, kde může být kdekoli od 1. do 50. výročí.

Nejčastěji se slaví 5., 10., 25. a 50. výročí. Pokud však chcete upgrade, volba je na vás.

Doufáme, že jste se hodně naučili; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.