Jaký je vhodný dárek pro druhou svatbu

Zvažte tři věci, pokud si nejste jisti, jaký je vhodný dárek pro druhou svatbu. V této příručce byste měli snadno najít perfektní svatební dar nebo co pořídit někomu na druhou svatbu,

Probereme také etiketu pro druhé svatby, protože může zmást svatební hosty. A pro páry se můžete odkázat na to, co si obléknout na druhou svatbu, pokud ještě nemáte žádné oblečení.

Jaký je vhodný svatební dar pro druhé manželství?

Zkontrolujte svatební matriku snoubenců

Prvním způsobem, jak se rozhodnout, jaký svatební svatební dar bude perfektní při druhé svatbě, je kontrola svatební matriky. Může to být uvedeno na pozvánce na svatbu nebo může svatební webová stránka odkazovat na matriku nevěsty a ženicha.

Je přijatelné mít ještě svatební matriku pro druhou svatbu, protože některé páry pravděpodobně budou potřebovat určité položky, jakmile spolu budou žít. Můžete si také ušetřit stres z přemýšlení o tom, jaký dárek snoubenci budou jistě potřebovat.

Je pravděpodobné, že pár bude používat Amazon? Zde je návod, jak vyhledat svatební registr na Amazonu.

Zvažte peněžní dary

Pár nemusí obsahovat odkaz na registr nebo spolu žijí tak dlouho, že pravděpodobně nebudou potřebovat prádlo nebo příbory, které se běžně dávají novomanželům. Pro toto dilema zvažte raději peněžní dar.

V dnešní době se ani nepovažuje za nevkusné, když páry vyjadřují svou preferenci peněžních darů než fyzických darů. Přečtěte si, jak požádat o peníze místo dárků na svatbu, pokud o tom také uvažujete.

Do obálky také nemusíte vkládat bankovky. Proč místo toho nevypsat šek nebo dát páru dárkovou kartu, kterou mohou použít například na líbánky?

Dejte něco sentimentálního

Pár může vyjádřit, že nemají žádná konkrétní přání pro druhou svatbu. Druhá manželství jsou obvykle pro zralé páry, které jsou také docela etablované.

Místo hotovosti nebo tradičních svatebních darů tedy můžete páru darovat něco kreativního a sentimentálního. Možná jim můžete přizpůsobit dekory nebo nechat někoho vytvořit umělecká díla z jejich fotografie.

Pokud navštívíte jejich domov, můžete se porozhlédnout kolem, abyste poznali jejich vkus a zájmy. Může to být dokonce něco, co mohou použít na svatbu, jako je kniha slibů nebo sada na víno.

Dáváte dárky pro druhé manželství?

Pro svatebčany je nepovinné dát dárek na druhou svatbu. Ale samozřejmě, pokud jste v blízkosti páru, je vhodné poskytnout jim pouze něco, co vám ukáže vaši podporu.

Dalším hlediskem je etiketa, že když dáváte dárek pro první svatbu, nemusíte dávat dárek pro druhé manželství. Dále zkontrolujte, zda snoubenci na pozvánce na svatbu neuvádějí žádné dárky, a podle toho se řiďte jejich žádostí.

Kolik dáte za druhé manželství?

Etiketa pro peněžní dary pro druhou svatbu je stejná jako pravidla pro první svatbu. Vaše blízkost k páru určuje, jak vysoko nebo nízko dáte.

Mějte na paměti své finanční možnosti a dávejte jen něco, co skutečně můžete. Například pro příbuzné a přátele se očekává vyvolávací cena 200 USD za druhý svatební dar, ale i 50 až 100 USD je přijatelných.

Co je etiketa pro druhou svatbu?

  • Pokud máte vy a váš partner děti z předchozího manželství, dejte jim vědět
  • Prodiskutujte se svým partnerem ohledně zvaní bývalých partnerů, zvláště pokud jsou rodiny smíšené a mají mezi sebou dobré vztahy
  • Zkontrolujte pravidla pro uzavření nového manželství v závislosti na vašich tradicích a náboženství
  • Vaši rodiče, zejména rodiče nevěsty, již nebudou platit za druhou svatbu
  • Je přijatelné mít menší svatbu, než byla vaše první
  • Je přijatelné pořádat svatební hostinu
  • Ujistěte se, že vaši hosté druhou svatbu podporují
  • Stále můžete pořádat předsvatební oslavy, jako je svatební sprcha
  • Zvažte seznam dárků, ale nabízejte hostům položky různých cen
  • Nevytvářejte svou první svatbu znovu jako úctu k partnerovi

Jak slavíte druhé manželství?

Druhá svatba může být tak nenápadná nebo velkolepá, jak chcete, pokud vám to rozpočet dovolí. Na rozdíl od první svatby se od rodičů nevěsty již tradičně neočekává, že budou platit za druhou svatbu.

Chcete-li vědět více o etiketě, můžete si přečíst, kdo platí druhou svatbu. Dále se ujistěte, že na svatbě nenastanou žádné krušné chvíle, zvláště pokud máte příbuzné nebo přátele, kteří jsou spíše nakloněni vašemu prvnímu manželovi.

Nakonec uspořádejte svatbu, která oslaví vaši vzájemnou lásku. Není třeba znovu vytvářet něco, co nepůsobí opravdově.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Abychom rekapitulovali, co je vhodný dárek pro druhou svatbu, může to být cokoliv z jejich matriky, peněžní dar nebo něco kreativního.

Neočekává se také, že dostane dárky na druhou svatbu, takže je přijatelné nedávat žádný dárek, pokud nejste v blízkosti páru. Celkově by dárky měly pocházet od srdce, takže dávejte jen to, co chcete.