Jaké je nejlepší čerpadlo tlakové myčky? 6 úžasných možností!

Zajímá vás, jaké je nejlepší čerpadlo tlakové myčky? Mezi nejlepší výběry čerpadel tlakových myček patří Annovi Reverberi, Cat Pump, OEM Technologies, PEGGAS, Briggs & Stratton, & Co. Technologie AAA, které pracují na čerpání vody a urychlení toku vody, které rychle vystřelí vodu pomocí hadice.

Ale mělo by tam být kvalitní čerpadlo; protože jsou vysoce výkonné, rychle vystřelují proud vody, čímž odstraňují špínu, špínu, plíseň, prach, žvýkačku a ztrácejí barvu na površích. Většina majitelů domů kupuje tlakovou myčku k čištění velkých ploch, jako je podlaha garáže, exteriér domu, vozidla a příjezdové cesty, takže začněme číst tento článek!

Jaká jsou nejlepší čerpadla tlakových čističů?

Níže je uveden přehled nejlepších čerpadel tlakových myček k nákupu:

#1. CAT čerpadla

66DX40GG1 je nejlepší čerpadlo pro zařízení s průtokem 4,0 v GPM a 4 000 PSI, protože je vhodné pro plynové tlakové myčky, protože poskytuje čisticí výkon, který mohou podniky a majitelé domů těžit z tohoto čerpadla využívajícího triplex a vynikající konstrukci pístu. Použití chemického injektoru je zároveň snadné, zatímco píst je podložen keramikou, což přináší mimořádnou odolnost. Nemá žádný typ tepelného pojistného ventilu; nicméně zvládá vodu o teplotě 140 stupňů Fahrenheita, takže ji rychle přidejte do tlakové myčky a nainstalujte ji bez odborné pomoci.

#2. Technologie OEM

Toto čerpadlo je dodáváno s průtokem 2,5 v GPM a 3100 PSI, což je sympatické pro systém s dvojitým těsněním, protože pomáhá předcházet únikům, jakmile zestárne, zatímco jeho mosazná hlava je připojena k hliníkové klikové skříni, zatímco píst z nerezové oceli přináší dlouhou životnost tento model. Má ochranu přinášející tepelnou úlevu a zabraňující poškození při vysokých teplotách a jeho vestavěný vykladač slibuje pohodový start. Je univerzálně použitelný pro motory s axiálním čerpadlem s přírubou motoru.

#3. Briggs & Co. Stratton

207365GS je respektována jako cenná značka pro většinu tlakových myček. Má průtok 2,0, GPM a 2350 PSI, ale to je ve srovnání s modelem nižší, protože je to vhodný náhradní model pro nižší vstup včetně výstupu tlakové myčky. Má klíč na hřídel a šest šroubů slibujících snadnou instalaci, protože je to snadné, když ji nainstalujete za pouhých deset minut; Navíc je dražší než ostatní modely. Má zabudované díly a OEM čerpadlo, které se skládá z hliníku, nerezové oceli a mosazi. Nepřehřívá se; navíc má robustní těsnění, zabraňující úniku vody, díky čemuž je vhodnou volbou pro spolehlivé axiální čerpadlo, přičemž má záruku 1 rok.

#4. PEGGAS

Toto vertikální čerpadlo v tlakové myčce má stálý tlak 3 000 PSI, včetně průtoku 2,5 GPM, takže jej snadno nainstalujte, jak chcete, pomocí jednoduchých pokynů spolu s montážními šrouby, které jej udrží pohromadě. Některé komponenty jsou přitom vyráběny s použitím hliníku a mosazi. Produkt slibuje bezpečné čištění vašeho vozu, měření montážního systému; dobrá věc je, že přichází s přesnými montážními rozměry se čtyřpalcovou středovou roztečí začínající ve středové přírubě a montážními šrouby.

Má také mosaznou hlavu a samosání, které zabraňuje únikům a čerpadlo odolává maximálně 104 stupňům Fahrenheita teploty vody. Tento produkt je kvalitní a cenově dostupný, ale bez nabízené záruky, podobně jako ostatní čerpadla, ale je slibný jako produkt pro snadnou instalaci a pohodlí.

#5. CANPUMP Triplex

Jaké je nejlepší čerpadlo tlakové myčky? Toto čerpadlo je aktivní s průtokem 3,1, GPM a 3000 PSI, přičemž je vhodné pro motory o výkonu 6,5 HP, které vyžadují ¾ palce připojení klikového hřídele. Značka je známá pro svůj výkonný a cenově dostupný náhradní díl, zatímco vykladač potřebuje výměnu, ale postrádá životnost. Včetně tepelného pojistného ventilu s čerpadlem zabraňujícím přehřátí a model má snadno použitelný ventil, který nejlépe hospodaří se studenou vodou.

Čerpadlo je také vyrobeno z mosazných dílů, o kterých je známo, že jsou spolehlivé a robustní. Klikový hřídel je nicméně vyroben z tlakově litého hliníku, zatímco plunžr má keramickou část a část z nerezové oceli zabraňující opotřebení. Vodní filtr chrání čerpadlo před ucpáním a kontrastem minerálních usazenin; čerpadlo je dodáváno s třicetidenní zárukou. Tento model se doporučuje jako výkonné čerpadlo za nízkou cenu v tlakové myčce a jeho typ motoru 6,5 HP. Možná vás také bude zajímat informace o výhodách a nevýhodách plynových tlakových myček.

#6. Annovi Reverberi

SRMW22G26 je praktická a cenově dostupná volba známá na trhu, protože funguje společně s tlakovou myčkou s vertikálním motorem a je užitečná pro plynové tlakové myčky. Dodává se se systémem, který se snadno spouští a umožňuje rychlý provoz navzdory studené vodě, přičemž součástí je i chemický injektor a vykladač zabudovaný uvnitř a forma tepelného odlehčení pomáhá, aby se nepřehříval, takže model nainstalujte a namontujte skrz hřídel motoru.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, jaké je nejlepší čerpadlo tlakové myčky se zmíněnými možnostmi. Když si chcete produkt koupit, ujasněte si rozpočet, protože každý má vždy nevýhodu a výhodu, takže buďte chytřejší a spokojte se pouze s tím nejlepším. Můžete si také přečíst o tom, jak bezpečně vyčistit čerpadlo tlakové myčky a jak vypustit vodu z tlakové myčky.