Jaké barvy záclon s šedým gaučem? 5 nejlepších možností!

Zajímá vás, jakou barvu závěsů s šedým gaučem? Byly objeveny nejlepší barevné kombinace záclon pro šedý gauč. Protože k šedé se hodí prakticky jakýkoli odstín, výběr závěsů na šedou pohovku je hračka.

Na druhou stranu jsou některé odstíny vždy přímočařejší než jiné. Mezi ně patří: červená, modrá, černá, šedá, zelená a žlutá. Použití správné barvy ve vašich závěsech může učinit váš dům přitažlivějším nebo přidat trochu vzrušení.

Šedé pohovky jsou stále více módní. Je to všestranný odstín, který by se měl sundávat dolů nebo nahoru a používat různými způsoby. Není těžké vědět, jaké záclony můžete použít s šedým gaučem; nejdůležitější otázkou je, jaké barvy byste si měli vybrat. Tento článek vám pomůže určit nejlepší způsob, jak zvýraznit šedou pohovku. Začněme!

Jaké barvy závěsů na vaší šedé pohovce?

Tento článek prozkoumá, jaké barevné závěsy s šedým gaučem? Zde jsou následující:

#1. Žlutá

Tato jasně žlutá doplňuje chladné šedé odstíny. Pokud má váš obývací pokoj šedavou pohovku, mohou ji rozjasnit hořčicově žluté závěsy. V tomto případě je látka záclon klíčová, protože v souladu pouze se skandinávským designem musí být záclony užitečné; proto bude vhodnou volbou hustá látka jako kůže. Podobně si vyberte ložní prádlo nebo dokonce organický hořčicově žlutý materiál pro záclony, ale ujistěte se, že jsou podšívkové nebo těžké, aby jim dodaly těžký vzhled, který účinně stabilizuje váhu šedé pohovky. Světle šedé pohovky fungují dostatečně dobře s hořčičnými závěsy, ale ujistěte se, že jste zvolili intenzivní hořčičný odstín, abyste se odlišili, zejména pokud jsou poblíž závěsy a pohovka.

#2. Zelená

Zelená je v dnešní době trendy barva v kombinaci s bohatými materiály, jako je samet, vytváří elegantní a krásnou estetiku. Chcete-li zachovat konstantní téma a zároveň zachovat rozdíl mezi odstíny šedé, smaragdově zelené závěsy spojte s tmavě šedou pohovkou. Natřete stěny středně šedým odstínem, aby motiv zůstal neporušený a zároveň zachoval kontrast mezi barvami šedé.

Šedá pohovka s podšívkou vypadá skvěle se smaragdově zelenými závěsy, ale ujistěte se, že textilie mají stejný vzhled, takže estetický je konzistentní. Vyberte například závěsy ze zeleného sametu a šedou sametovou pohovku. Aby barevný motiv zůstal zachován, spárujte smaragdově zelený závěs s dalšími dekoracemi v prostoru, včetně smaragdově zeleného nadýchaného přehozu nebo zelených polštářů na pohovku.

#3. Černá

V prostoru se světlými stěnami mohou černé závěsy udělat velký dojem a poskytnout elegantní monochromatický design. Šedá pohovka v ložnici s černými závěsy zlepšuje monochromatickou estetiku a zabraňuje monotónnosti použití pouze bílé a černé. Vážíte si vlastního prostoru? Máte rádi ve svém životě trochu překvapení? Rozhodli jste se jít do černého. Pokud chcete zatáhnout závěsy nebo zhasnout světlo v ložnici, černé závěsy jsou dobrou volbou, protože jako tmavý odstín zachycují světlo a při zatažení vytvářejí náladovější náladu.

#4. Šedá

Pokud máte šedou pohovku, můžete zvýraznit své závěsy v podobném odstínu šedé, aby oblast působila soudržněji. Tento styl se bude zdát příliš identický, pokud pohovka a závěsy nebudou přesně vedle sebe. Pokud je vaše pohovka vždy s okny a závěsy jsou v kontaktu s pohovkou, měli byste zvolit jiný šedý tón. Pokud je šedá pohovka u jiné stěny, než jsou závěsy, koordinace dvou textilií může pomoci prostoru působit soudržněji.

Chcete-li v prostoru vytvořit vícevrstvou a tonální estetiku, můžete zvolit kontrastní šedý tón. Abyste toho dosáhli, vybírejte šedé závěsy, které kontrastují s šedou gauče, například mlhavě šedé závěsy s takovou břidlicově šedou pohovkou. Přidejte do místnosti šedé prvky v různých odstínech, jako jsou středně šedé koberce a uhlově šedá stínidla, abyste pokračovali v tónovém motivu.

#5. Námořnická modř

Vyberte si tmavé odstíny pro teplý životní prostor a cítíte se chráněni v hlubokých stínech. Použití středně až světle šedých stěn, tmavě modrých závěsů a tmavě šedé pohovky to může vytvořit. Vymalujte stěny tmavě šedou a námořnické závěsy sladěte se světle šedým gaučem. Vyberte si tmavě modré závěsy a vytvořte si ve svém obývacím pokoji prostor s námořní tématikou.

Stejně jako šedá je námořnická modrá standardní barvou v dekoraci interiéru, která může fungovat téměř jako neutrální, protože se tak dobře mísí s mnoha jinými odstíny. Vzhledem k tomu, že můžete zcela změnit vzhled prostoru stříkáním, aniž byste museli vyměňovat pohovku nebo závěsy, jsou modré závěsy a šedá pohovka sebevědomá rozhodnutí týkající se budoucích voleb. Možná vás také bude zajímat, jak vybrat závěsy do obývacího pokoje.

It’s A Wrap!

Gratulujeme k nákupu šedé pohovky! Právě jste si zakoupili jednu z nejuniverzálnějších barev pohovky. Jsou neuvěřitelně trendy a zdá se, že fungují téměř v každé situaci. Samozřejmě, konkrétní barvy fungují skvěle nad ostatními; proto víte, jakou barvu závěsů s šedým gaučem? Kdykoli si nejste jisti, použijte neutrální odstín, který doplní barevnou paletu vašeho pokoje. Nemusíte myslet na to, že váš styl vypadá zastarale, protože neutrální jsou skutečně módní.

Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi! Možná si také budete chtít přečíst o průvodci krok za krokem, jak zahalit záclonu a jak vyrobit závěsy na tyč.