Jaké barvy ladí s královskou modří na svatbu: Nejlepší 6

Ti, kteří chtějí vědět, jaké barvy ladí s královskou modrou na svatbu, mohou zvážit šest barev. Můžete je použít k vytvoření svatební palety barev, ale nezapomeňte, že na svatbu je nepotřebujete všechny.

Nemělo by to páry zastrašovat, aby pro svůj svazek vyzkoušely netradiční svatební barvy. Pokud nechcete klasickou bílou svatbu, projděte si prosím náš blog, kde najdete barevné průvodce.

Zde jsou například barvy, které se hodí ke švestce na svatbu.

Jaké barvy ladí s královskou modří na svatbu: Svatební barevné palety

 • Růžová

Když se rozhodujete, jaké barvy ladí s královskou modrou na svatbu, nemusí vás růžová hned napadnout, protože představa, že si je představíte, si můžete myslet, že budou příliš intenzivní. Jejich kombinace však nebude nevkusná, protože růžovou použijete pouze jako akcentní barvy na několika svatebních prvcích.

Například zahrňte růžové květy do některých aranžmá během královské modré svatby. Družičky mohou mít kytice s nějakými růžovými květy, nebo použijete růžové květy na svatební ozdoby.

Můžete také použít některé růžové látky k ozdobení židlí nebo přidat tuto barvu na některé svatební závěsy. Obě barvy jsou však intenzivní, proto při budování královské modré a růžové barevné palety používejte jemné a neutrální barvy.

 • Bílá

Jedna z nejbezpečnějších barev, která se na svatbu kombinuje s královskou modrou, je bílá. Na svatbu můžete použít převážně královskou modř, tu pak vyvážit a zjemnit bílou.

Můžete také mít bílou svatbu a pak použít modrou k přidání variace do palety barev. Například nevěsta může stále nosit bílé svatební šaty, protože její družičky budou mít královskou modř.

Královskou modř můžete také použít na aranžmá přijímacího stolu, svatební oblouk nebo akcenty na svatebních sloupcích. Tyto dvě kombinace obvykle stačí, ale můžete zvážit přidání nějaké tmavě červené nebo žluté, pokud vám připadají příliš nevýrazné.

 • Žlutá

Pokud máte svatbu v létě nebo na pláži, zvažte žlutou, která by ladila s královskou modrou. Tito dva dávají jasné a šťastné vibrace, ideální pro pár, který chce na svou svatbu vyzařovat pozitivní energii.

Zkuste mít kytici se žlutými květy, když nosíte královsky modré svatební šaty. Můžete také nechat družičky nosit žluté boty ke svým královsky modrým šatům.

Pro místo konání použijte žlutou barvu na dort, židle, stoly a dokonce i některé závěsy. Žlutá dokonce dodává svatebním přáním a nápisům osobitost.

 • Černozelená

Pokud nechcete výrazný kontrast s královskou modrou, elegantní kombinací, kterou můžete na svatbu vyzkoušet, je modrozelená a královská modrá. Uspořádejte svou svatební hostinu ve střídavých barvách modrozelené a královsky modré pro klidný a příjemný vzhled.

Na místě obřadu může modrozelená zdobit váš svatební oblouk nebo židle. Můžete také použít teal jako běhouny na modré stoly na recepci.

Můžete mít také modrozelenou svatbu s královskou modrou jako barvou akcentu. Tato kombinace je ideální pro elegantní svatbu.

 • Peach

Pokud se vám zdá žlutá příliš intenzivní s královskou modrou, použijte místo toho broskvovou jako barvu akcentu na svatbě. Peach není příliš ohromující, ale je dostatečně kontrastní, aby místo bylo zajímavé.

Použijte broskev na svatební látky a barvy. Po celé recepci můžete také experimentovat s broskvovými dekory.

Poté přidejte bílou nebo světlejší odstín modré, abyste dokončili svatební paletu. Omezte barvy na tři, abyste zabránili nevkusnému vzhledu.

 • Stříbro

Někomu se může zdát bílá příliš plochá, než aby ji kombinovala s královskou modrou. Takže alternativou pro tuto barvu je stříbrná na svatbu.

Zvažte kovové nebo třpytivé stříbrné akcenty po celé svatbě. Možná budete mít na svatební obřad kovové židle.

Váš ženich může také houpat šedavě stříbrný oblek. A samozřejmě stříbrné dekory na svítidlech a svítidlech budou vždy vypadat elegantně na každé svatbě.

Je královská modrá dobrá na svatby?

Neexistují žádná pravidla, která by párům omezovala barvu, kterou mohou mít na svatbě. Pokud tedy nepořádáte tradiční a konzervativní událost, můžete mít svatbu v královsky modré.

Je tato barva vhodná na svatbu? Záleží na barevné paletě, protože královská modrá je intenzivní a poutavá.

Prosím, nepřehánějte to s barvami a omezte je na tři. Také nechcete mít monochromatický modrý vzhled.

Jaké barvy ladí s královsky modrými šaty na svatbu?

Pro družičky, které budou mít na svatbě královsky modré šaty, zvažte, zda tyto barvy přidat k vašemu oblečení. Použijte je na doplňky, šperky, boty nebo tašku.

 • Žlutá
 • Bílá
 • Černá
 • Stříbro
 • Šedá
 • Opálení
 • broskev
 • Námořnická modř

Můžete si také přečíst, jak si na svatbu vybavit tmavě modré šaty, protože tmavě modrá a královská modř sdílejí některé podobné tóny. Jen pamatujte na etiketu a snažte se nevypadat poutavě, protože je den nevěsty.

Závěr

A to je vše! Abychom si zrekapitulovali, jaké barvy se na svatbu hodí ke královské modré, máte na výběr ze šesti barev.

Vytvořte si svatební paletu kombinací královské modré s dalšími dvěma barvami. Můžete si vybrat z růžové, bílé, žluté, modrozelené, broskvové a stříbrné.

Jako akcentní barvu můžete dokonce použít královskou modř. Doufáme, že to pomůže; dejte nám vědět níže, jestli se vám líbí!