Jaká velikost předního plnění pro přikrývku King Size? 4 nejlepší tipy!

Chcete vědět, jaká velikost předního plnění pro přikrývku King size? Zde je to správné místo, kde se dozvíte o velikosti podložek s předním plněním. Podle obecných pokynů mohou pračky s předním plněním s objemem vany přibližně 3,8 kubických stop a vyšším pohodlně vyprat vaši přikrývku královské velikosti.

Pokud při praní přidáte vše ostatní do pračky s přikrývkou, nemůže vyjít čistá. Vysokokapacitní pračky s vrchním plněním jsou dostupné ve specifických vysoce účinných pračkách s vrchním plněním.

Díky nedávným pračkám s předním plněním je praní přikrývky královské hračkou. Svou přikrývku královské velikosti jste museli nosit do nejbližší prádelny, abyste ji mohli vyprat, dokud nebudou dostupné nejnovější modely s prostorem až 3,8 kubických stop. Chcete-li vyprat přikrývku, budete potřebovat pračku, která pohodlně pojme 12 až 15 liber látky. No, to je jen přehled; měli byste pokračovat ve čtení, abyste se dozvěděli více a našli nejlepší podložky s předním plněním.

Co je to pračka s předním plněním?

Pračky s předním plněním jsou ve všech směrech mnohem šetrnější k životnímu prostředí než pračky s vrchním plněním. Toto skóre je výrazně vyšší při samotné spotřebě vody a typická pračka s předním plněním spotřebuje o pět galonů na jedno praní méně nebo přibližně 2 000 galonů ročně. Pračka s předním plněním shazuje oblečení přes kratší louži vody, zatímco pračka s vrchním plněním shazuje oděvy dovnitř přes širší bazén.

Vzhledem k tomu, že voda prosakuje z oděvů rychleji u přední pračky než u pračky s vrchním plněním, může pračka s předním plněním pomoci ušetřit čas sušení. Předem plněné pračky jsou šetrné k životnímu prostředí, protože jsou úspornější.

Pračky s předním plněním, stejně jako sušičky s předním plněním, spotřebovávají méně energie a vody kvůli jejich otáčení. Výsledkem je snížení uhlíkového dopadu domácnosti. Například pračky s předním plněním používají méně mýdla, což vede k menšímu množství znečišťujících látek vypouštěných do půdy nebo podzemních vod. Jedním ze skutečných obav ohledně praček s předním plněním je, že jsou dražší, na rozdíl od mnoha praček s vrchním plněním.

U některých domácností však mohou být počáteční náklady na zařízení, které spotřebuje méně elektřiny a vody, časem kompenzovány úsporami za energie. Vysoce účinná pračka by se nakonec mohla vyplatit na základě mycích vzorů.

Přední pračka je vhodná, pokud máte velkou rodinu nebo často perete velké prádlo. Protože buben pračky s předním plněním neposkytuje střed jako u pračky s vrchním plněním, je v bubnu obvykle více prostoru pro prádlo, což vám umožňuje vložit více věcí do každého pracího cyklu. Takže podložka s předním plněním má 3,8 kubických stop a používá se k praní přikrývky královské velikosti a nyní chápete, jakou velikost podložky s předním plněním u přikrývky královské velikosti.

Tipy pro použití pračky s předním plněním u přikrývky velikosti King

Předem plněná pračka se zdá být ideální pračkou pro čištění královské přikrývky. Obvykle mají obří buben, který pojme enormní množství prádla, a na rozdíl od praček s horním plněním nemusí mít uprostřed pohyb, což může poškodit těžké ložní prádlo, jako jsou prošívané přikrývky. Vyžaduje se pračka s kapacitou až 3,8 kubických stop. Ale zde je několik věcí, které musíte vzít v úvahu při praní přikrývky královské velikosti.

#1. Pečlivě si přečtěte návod k použití

Než se pokusíte vyprat královské přikrývky, musíte nejprve zkontrolovat bezpečnostní štítek. To vám dá vědět, zda lze přikrývku prát doma. Pokud obsahuje jemné textilie, jako je hedvábí a vlna, bude nutné je doručit do prádelny, aby nedošlo k poškození a sražení v pračce.

Pokud nechcete povlečení trvale poškodit, pečující štítek na přikrývce může také uvádět teplotu, při které je musíte prát. Pokud máte přikrývku plněnou prachovým peřím, můžete ji vyprat v domácí pračce. Je rozšířeným mýtem, že věci se musí čistit chemicky; pokud však na štítku není výslovně uvedeno, že musí být čištěny chemicky, můžete je vyprat sami.

#2. Přikrývku v královské velikosti perte vždy samostatně

Pečlivě čistěte královské přikrývky nezávisle, ale nevkládejte do pračky další čisticí prostředky. Vaše přikrývka vyžaduje dostatek prostoru pro správné čištění, aby mýdlo a voda mohly proniknout celou látkou. Vkládání věcí navíc do pračky pravděpodobně nastane v přikrývce, kterou je třeba znovu vyčistit. Také by vás mohlo zajímat informace o praní přikrývky v 6 snadných krocích.

#3. Použijte roztok proti skvrnám

Pokud přikrývka obsahuje skvrny, vyčistěte ji před vhozením do pračky směsí proti skvrnám podle pokynů výrobce. To znamená, že nebudete muset celou přikrývku prát silným pracím prostředkem. Umyjte královské utěšitele jemným roztokem, abyste prodloužili jeho životnost. Jsou šetrnější k textiliím a pomohou barvám přikrývky zůstat zářivější a materiál zůstane hladší po delší dobu.

#4. Vyberte vhodnou možnost praní přikrývky

Pokyny pro péči musí doporučovat úroveň teploty pro praní přikrývky. Pokud tomu tak není, jemný cyklus s dalším mácháním se obecně stane nejlepší volbou pro čištění přikrývky. Látky nebo barvy jsou nejlépe chráněny teplou a studenou vodou. Pokud se obáváte roztočů, perte přikrývku na vysokou teplotu, abyste je zabili.

Je to obal!

Nyní jste se dozvěděli, jaká velikost předního plnění pro přikrývku královské velikosti. Doufáme, že jste to dobře pochopili a nyní jednoduše vyperete královské šidítko ve zmíněné velikosti podložky. Pro lepší výsledky při praní přikrývky vždy zvažte zmíněné věci. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali. Můžete si také přečíst o tom, jak čistit vypouštěcí hadice pračky a proč moje pračka páchne jako plíseň.