Jaká je nejlepší tlaková myčka Sun Joe? 3 nejlepší modelky!

Víte, jaká je nejlepší tlaková myčka Sun Joe? Existuje několik modelů tlakových myček Sun Joe, z nichž většina je hodnocena pěkně. Některé modely jsou však považovány za nejlepší, včetně Sun Joe SPX3000, Sun Joe SPX3001 a Sun Joe SPX3500.

Tlakové myčky nejsou levné, takže si před nákupem udělejte domácí úkol. Tlakové myčky Sun Joe patří z hlediska kvality a výkonu mezi nejuznávanější značky. Sun Joe také vyrábí různé druhy strojů, které jsou známé a dobře prodávané.

Tato značka má však mnohem více výhod. Proto byste to měli vážně zvážit. Pokud jste moudří lidé, kteří chtějí mít pro sebe jen to nejlepší, jste na správné stránce! V tomto článku se podíváme na některé z nejlepších modelů tlakových myček Sun Joe. Nevynechávejte ani slovo, protože by vám mohlo uniknout to pravé.

Tři nejlepší tlakové myčky Sun Joe

Výběr správné značky je zásadní, ale hledání vhodného modelu se stává ještě důležitější. Sun Joe má co nabídnout, zvláště pokud jde o tlakové myčky. Ale stejně jako ostatní značky má charakteristické vlastnosti, které ji odlišují. To zahrnuje rovnoměrnost jeho průtoku vody a jeho výstupní dodávky.

Při nákupu tlakové myčky musíte zvážit dvě věci: tlak na čtvereční palec (psi) a galon za minutu (GPM). Většina tlakových myček vám však neposkytne požadované hodnoty psi a GPM, ale většina z nich nefunguje konzistentně. V této části zjistíme, jaká je nejlepší tlaková myčka Sun Joe.

Model č. 1. SPX3000 Sun Joe

Výkon motoru tohoto modelu je 1800 wattů. Tlak vody, který SPX3000 dodává, je asi 1400 psi. Jedna dobrá věc na této tlakové myčce je, že funguje neúnavně, když k ní připojíte elektrický kabel. Také nebudete mít potíže s jejich přetažením z jednoho místa na druhé, protože je bez stresu pohybovat. Je to proto, že váží pouze 31 lb.

Nemusíte se však často hýbat, protože při použití hadice může dobře fungovat na vzdálenost maximálně 20 stop. Díky tomu bude stroj chráněn před namáháním a vy budete mít pohodlnější dobu čištění. Nádoba tohoto typu je pozoruhodná tím, že má armaturu z mosazi, která snižuje pravděpodobnost úniku. Pěnová tryska u tohoto modelu je zvláště chvályhodná, protože vytváří tenký proud pěny. U tohoto typu je povoleno používat vysokotlaký čistič ve spreji.

Jedinečné funkce

Díky vestavěné funkci známé jako TSS (systém úplného zastavení) se toto zařízení může automaticky vypnout. Obsahuje také dvě vyjímatelné nádoby s celkovou kapacitou 900 ml na palubě. Konečně, když není přítomno žádné velké zatížení, může tato tlaková myčka produkovat až 2000 psi a 1,8 GPM vody.

Model č. 2. SPX3001 Sun Joe

Tato tlaková myčka je elektrická. Disponuje také výkonem 1800 wattů a dokáže dodat mnohem větší tlak vody, který je až 2000 psi, s průtokem vody 1,8 GPM vycházejícím z hadice. Může se také rychle přemisťovat, protože není tak těžký, váží 32 lb. Obsahuje také TSS, který umožňuje stroj vypnout, když se nepoužívá nebo když dokončíte svůj úkol. Nastavitelnost této tlakové myčky je jedním z jejích charakteristických rysů, protože se přizpůsobuje na stupnici 104 stupňů Fahrenheita.

Jedinečné funkce

Tato tlaková myčka má zabudovanou nádržku na čisticí prostředek obsahující až 1,2 l vody. To zvyšuje produktivitu. Měli byste si také uvědomit, že hadice není vyrobena z elastomerů, protože výrobce by měl ke konstrukci hadice použít pevnou látku. Má také režim rychlého stříkání, který vám šetří čas při čištění a šetří vaše peníze.

Model #3. SPX3500 Sun Joe

Tato tlaková myčka má maximální výkon 2000 wattů. Dokáže generovat vodu o intenzitě 2300 psi. Má průtok 1,5 GPM. Na rozdíl od předchozích dvou modelů je tento o něco těžší, váží 46,5 lb. K dispozici je také vestavěná nádrž na čisticí prostředek s kapacitou až 1,2 litru.

Jedinečné funkce

Má komplexní stop systém, který jej vypne, když se již nepoužívá. Můžete mít také vyjímatelnou nádrž na čisticí prostředek s kapacitou zhruba 41 galonů. Obsahuje také pět režimů rychlého stříkání, které vám umožní strávit více času jinými úkoly.

Je to obal!

Na konci tohoto článku doufám, že jste se dozvěděli, jaká je nejlepší tlaková myčka Sun Joe. Ať si vybíráte moudře a užíváte si učení stejně jako úklid. Děkuji, že jste dočetli článek až do tohoto bodu. Váš čas a úsilí si velmi vážíme! Nyní jsme odpověděli, jaká je nejlepší tlaková myčka Sun Joe! Zkuste si přečíst tyto články o tom, jak používat tlakovou myčku Sun Joe a jak si tlakovou myčku postavit.