Jaká je nejlepší matrace velikosti King na trhu

Máte pět možností, jak odpovědět na otázku, jaká je nejlepší king size matrace na trhu. Tento článek bude procházet značkami matrací, které mají nejlepší královské postele za peníze. Pravděpodobně je také znáte, ale pamatujte si, že velikost a cena královské matrace je investice, kterou se vyplatí naplánovat.

Než budeme pokračovat, přečtěte si tento článek, který pojednává o rozdílu mezi matrací Cal king a king. Prospěje vám, když se seznámíte i s velikostmi matrací king.

5 nejlepších matrací velikosti King na trhu

Tempur-breeze

K nákupu matrace Tempurpedic nepotřebujete mnoho důvodů, protože tato značka patří mezi nejlepší pěnové postele, které můžete získat. A pokud chcete investovat do královské postele nejvyšší kvality, můžete vyzkoušet Luxebreeze z kolekce breeze. Může to být strašně nákladné, ale nezapomeňte, že matrace velikosti King je pro začátek významnou investicí.

Tempurpedic Luxebreeze patří mezi nejlepší king-size matrace na trhu, protože jeho celková struktura je ideální pro něco tak prostorného jako královská postel. Je velmi pravděpodobné, že budete sdílet tak velkou postel, a můžete si být jisti, že vy i váš partner nebo dokonce děti se budete cítit pohodlně s matrací uvolňující tlak, ale ochlazující. Tempurpedic dokonce používá materiál s fázovou změnou nazvaný PureCool+, aby vám poskytl pohodlí po celou noc.

Brooklyn Aurora

Ti, kteří jsou fanouškem Brooklyn Bedding, by mohli tuto značku uznat jako jeden z nejlepších online obchodů s matracemi. A pokud od nich chcete matraci velikosti King, měla by být vaším nejlepším výběrem hybridní matrace Aurora. Brooklyn Aurora je pod 2 200 USD, ale společnost má často tržby, kde může být pod 1 650 USD!

V čem je však tato hybridní postel kromě rozumného cenového bodu užitečná s královskými rozměry? Brooklyn Aurora přichází v měkkých, středních a pevných variantách, které vyhovují každému uživateli. Používá také pěnu značky CopperFlex, která poskytuje cílené odlehčení tlaku a antimikrobiální vlastnosti pro maximální pohodlí a dlouhou životnost matrace.

Helix Twilight

Paměťová pěna je možná tím nejlepším materiálem, který lze do královské postele dostat. A pokud mluvíme o nejlepších matracích z paměťové pěny, Helix patří mezi značky, které budete znát. Helix Twilight je nejlepší pěnová matrace velikosti King pro ty, kteří chtějí mít pevnou postel.

Helix Twilight má ideální pevnost pro boční pražce nebo dokonce pro ty, které neustále mění svou spací polohu po celou noc. Velká plocha královské postele je vhodná pro kombinované pražce, ale chcete podporu, kterou Helix Twilight poskytuje, aby vaše páteř byla neutrální. Ale pokud máte větší rozpočet, můžete také získat Twilight Luxe, který obsahuje vrstvu Gel Visco a další zónovou bederní oporu.

Nectar Premier

Aniž by byla obětována kvalita a pohodlí, mohou ti, kdo chtějí vědět, kde koupit levnou pěnovou matraci, zvážit Nectar. Ale více než rozpočet, tato značka má také matraci Premier, která je nádhernou královskou postelí. Při nákupu u Nectaru během jejich prodeje můžete dokonce získat bezplatné příslušenství v hodnotě 498 $.

Nectar Premier je matrace z paměťové pěny, která má na stupnici pevnosti 6,5. Proto může pojmout téměř všechny typy pražců, takže ti, kteří sdílejí postel velikosti King, se na ní mohou cítit všichni pohodlně. Kromě toho získáte 365denní zkušební verzi Nectar, abyste se ujistili, že budete s tímto nákupem spokojeni.

DreamCloud Premier

Společnost, která vlastní Nectar, má také další značku s názvem DreamCloud a jejich matrace Premier bude také vynikající královskou postelí. DreamCloud Premier je luxusní matrace velikosti King díky potahu z kašmírové směsi a horní kolébce a podpůrné vrstvě Euro. Díky své celkové struktuře oceníte vy a váš partner u této postele také minimální přenos pohybu.

Už máte stávající rám postele King? Žádný strach, protože DreamCloud Premier je kompatibilní se základy, tradičními rámy, nastavitelnými podstavci, boxovými pružinami a dokonce i s podběhy. A protože jste matrace v krabici, můžete si královskou matraci nastavit sami při dodání.

Kolik je dobrá matrace velikosti King?

Dobrá matrace velikosti King se může pohybovat od 1 500 $ až po více než 5 000 $. Pamatujte si, že masivní postele této velikosti budou výrazně dražší než matrace typu queen nebo twin. Může však být možné najít levné královské postele pod 600 dolarů, ale musíte zpochybnit jeho kvalitu, protože jak může výrobce nabídnout tak velkou matraci za tak nízkou cenu?

Zde je návod, kolik byste měli utratit za matraci, abyste získali další tipy na nákup.

Udělají 2 dvojčata krále?

Dvě oddělené postele neudělají krále, protože dvojče měří pouze 38 x 75 palců, zatímco standardní matrace King má rozměry 76 x 80 palců. Umístění dvou dvojitých matrací XL vedle sebe však vytvoří královskou matraci. Některé značky tuto kombinaci nabízejí a o tom, co je to rozdělená královská matrace, se můžete dozvědět v našem samostatném článku.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, jaká je nejlepší matrace velikosti King na trhu, můžete zkontrolovat pět značek: Tempur, Brooklyn Bedding, Helix, Nectar a DreamCloud. Tato lůžka jsou ideální pro velikost krále, protože nabízejí minimální přenos pohybu, vynikající regulaci teploty a odlehčení tlaku.

Doufáme, že vám tento seznam pomohl, ale případné dotazy můžete zanechat níže.