Jaká barva záclon se hodí k hnědému nábytku? 8 nejlepších možností!

Hledáte, jaká barva závěsů se hodí k hnědému nábytku? Přestaňte hledat, protože jste dorazili ve správný čas na správné místo. Pro takový dům s hnědým nábytkem by se mohlo zdát, že existuje několik barevných možností pro záclony.

Faktem však je, že máte více alternativ, než si myslíte. Barvy stěn, které si vyberete, a celkový tón nebo atmosféra chtěli jednotlivci výrazně ovlivnit. Hnědý nábytek se často velmi dobře hodí k pestrobarevným závěsům.

Jak víte, hnědá je tmavá barva a vypadá nejlépe, pokud je kombinována se světlejšími odstíny, které odrážejí světlo a vytvářejí dojem pohybu. Hnědý nábytek se stává úspěšným díky své praktičnosti. Jsou tolerantní, takže jsou vynikající pro rodiny s domácími mazlíčky a dětmi. Dobře fungují také v široké škále designových schémat. V tomto článku se dozvíte o různých krásných barvách závěsů pro hnědý nábytek, takže pokračujte ve čtení tohoto článku.

Jaká barva záclon se hodí k vašemu hnědému nábytku?

Závěsy nad okny nebo dveřmi mají barvu a eleganci a dokonce zvětšují prostor. Nicméně, protože záclony by měly ladit se zbytkem místnosti, od všeho od uměleckých děl po doplňky až po nábytek, může to být obtížný úkol. Níže jsou uvedeny některé barvy, které vám pomohou zjistit, jaká barva závěsů se hodí k hnědému nábytku. Bez dalších řečí je všechny poznáme!

#1. Záclony s bohatou šedou barvou

Kdykoli se odkazuje na závěsy, které ladí s hnědým nábytkem, šedá nebude jedinou barvou, která se okamžitě vybaví, ale faktem je, že se mohou spojit a vytvořit nádhernou atmosféru. Vyzkoušejte několik různých odstínů šedé a zjistěte, který se zdá vhodný pro konkrétní nábytek. Sytá šedá byla v popředí, protože na rozdíl od většiny ostatních odstínů nemá žádné definované hranice, což uživatelům umožňuje prozkoumávat ji nebo si ji užívat.

#2. Záclony s nažloutlou barvou

Vyberte si zářivě žlutou záclonu proti hnědému nábytku, abyste učinili prohlášení, i když to bylo barevnější a světlejší a dodalo místnosti pocit potěšení. Žluté závěsy dodávají krásu, kdykoli jsou připojeny k modrozeleným doplňkům.

#3. Závěsy v duhových barvách

Možná jste hnědý nábytek dostali jako dárek, ale je určen pouze ke krátkodobému použití. V důsledku toho je lepší jej nechat fungovat, jakmile jej můžete vyměnit. Nikdy se nebojte hrát si se závěsy, pokud se vám nelíbí hnědá a chcete řadu barev.

Chcete-li do oblasti přidat bohatství, použijte zářivě barevné závěsy, které zvýrazní hnědý nábytek. Zvažte následující scénář: hnědá pohovka v hnědé ložnici má hnědé okolí. Purpurové nebo modré závěsy by na jednom konci odrážely světlo od pohovky a na druhém konci bílé nebo oranžové závěsy rozjasní prostor.

#4. Bavlněné závěsy v ostré bílé

Typickou barvou nábytku s nahnědlou byla bílá. Dobře spolu fungují a poskytují příjemnější atmosféru než výrazný rozpor mezi bílou a černou. Když je hnědý nábytek umístěn v takové nepřátelské oblasti, bílé závěsy pomohou rozjasnit atmosféru odrazem světla.

#5. Záclony s červenou barvou

Poznali byste tyto krémově kofeinové pohovky a pohodlné pohovky vedle dřevěné podlahy a bílých stěn, které doplňují a kontrastují s červenými závěsy? Tento tradiční design domu vyzařuje útulnost a teplo. To mě inspiruje k tomu, abych se schoulil k ohni a popíjel jablečný mošt se skořicí.

#6. Neutrální barvy nebo smíšené závěsy

I když se vám nelíbí několik dalších barev a dáváte přednost mnohem rustikálnějšímu designu, může se stát, že budete věšet krémové závěsy, přestože to bude nuda, pokud zvolíte perfektní pár. Záclony s neutrálním barevným schématem nemusí být nudné. Hledejte předměty s designem nebo barvami, které se mísí s mléčnými i neutrálními tóny, které budete používat. Černé, krémové nebo šedé závěsy by se mohly zdát opakující se, pokud by nebyly strukturované a výrazné, pokud tomu tak nebylo.

#7. Záclony v tmavě modré

Jaká barevná záclona se hodí ke každému hnědému stylu nábytku, bez ohledu na odstín? Námořnická modrá je ta správná barva pro váš hnědý nábytek. Světle nahnědlá, sytě nahnědlá, pouštní nahnědlá nebo jakýkoli jiný odstín hnědé, například bílá nebo krémová, se hodí k námořnické modré.

#8. Stříbrné metalické závěsy

Ačkoli to není dobrá shoda, cákance lesklého stříbra na hnědém nábytku dodá pocit klidu, textury a rozmanitosti. Mnoho lidí kombinuje zlatou a hnědou, což by byla pěkná kombinace, ale stříbrná barva je méně běžná. A navíc, trocha individuality není tak hrozné. Možná vás také bude zajímat informace o problémech, které je třeba zvážit při výběru správných záclon.

Je to obal!

Výborně se dozvíte, jaká barva závěsů se hodí k hnědému nábytku. Výše uvedené jsou krásné barvy pro hnědý nábytek, můžete si vybrat, která je podle vás nejlepší pro váš pokoj s hnědým stolem. Děkuji vám, přátelé, že jste s tímto článkem zůstali a přečetli ho až do konce. Možná si také budete chtít přečíst o tom, jak měřit a šít záclony a jak vyrobit zavazovací závěsy.