Jak čistit fén Conair 1875? 5 snadných kroků!

V tomto článku jsme uvedli podrobnou odpověď na to, jak čistit vysoušeč vlasů Conair 1875. Pokud jste si pořídili fén Conair a nějakou dobu ho používali, muselo se na něj zaprášit. Musíte ho vyčistit, aby zůstal v celé své kráse.

Tento lehký, flexibilní a úžasně navržený vysoušeč vlasů je speciálně navržen pro dámy a pány, kteří hodně cestují, protože nikdo nechce jít ven, když jim z vlasů kape voda.

Šňůra jde dovnitř sušičky a vy nemusíte řešit zamotané a zkroucené dlouhé kabely. Stačí stisknout tlačítko na horní části sušičky a sušička se dostane dovnitř. Pokud chcete sušičku použít, zatáhněte za šňůry. Kromě toho můžete sklopit rukojeť sušičky, když ji nepoužíváte. Díky těmto funkcím sušičky je konečným favoritem všech milovníků cestování, protože sušák bez kabelu se skládací rukojetí se ve srovnání s tradičním vysoušečem vlasů vejde do malého prostoru. Navíc můžete napětí regulovat malým tlačítkem na rukojeti sušičky. Můžete vybrat 125 nebo 250, v závislosti na vaší poloze. Tímto způsobem je používání sušičky snadné bez ohledu na napětí v konkrétním městě nebo zemi.

Jak vyčistit vysoušeč vlasů Conair 1875 s ventilací a filtrem

Čištění větracího otvoru a lapače vláken fénu je nezbytné pro jeho udržení ve špičkovém stavu, protože všichni víme, že údržba hraje významnou roli při prodlužování životnosti elektrických spotřebičů. Musíte si přečíst tuto příručku o tom, jak čistit vysoušeč vlasů Conair 1875, abyste zvýšili jeho výkon.

Krok č. 1. Najděte díly

Odpojte sušičku z elektrické zásuvky. Musíte vyčistit hlavní části vysoušeče vlasů, kterými jsou větrací otvor a lapač vláken. Držte sušičku a umístěte obě části na zadní stranu sušičky.

Krok č. 2. Odstraňte lapač vláken

Nyní musíte nejprve odstranit lapač vláken. Můžete ji otočit, abyste ji uvolnili ze slotů, a ona se vysune. Pokud nepomůže otočení filtru na vlákna, je zaseknutý. Pokud je to tento případ, můžete jej zkusit vypáčit pomocí šroubováku.

Krok č. 3. Opláchněte

Po vytažení lapače vláken ze sušičky musíte jít k dřezu a otevřít kohoutek. Tekoucí voda odstraní všechny nečistoty a nečistoty ze sítě lapače vláken. Pokud je stále nějaká nečistota, můžete ji opláchnout zubním kartáčkem.

Krok č. 4. Vyčistěte větrací otvor

Jakmile dokončíte čištění lapače vláken, je čas odstranit částice nečistot, které sedí na filtru. K odstranění nečistot můžete použít ruční vysavač s kartáčovým nástavcem. Pokud jsou na něm shluky nečistot, můžete je odstranit kancelářskou sponkou nebo pinzetou.

Krok č. 5. Vyměňte lapač vláken a filtr

Po vyčištění filtru i lapače vláken lapač opět upevněte. Před umístěním a otočením lapače vláken na filtr se ujistěte, že je vyschlý. Hotovo je kompletní čištění vašeho fénu Conair 1875. Bylo to jednoduché! Čištění a údržba skutečně dávají nový život elektrickým a plynovým spotřebičům. Vysoušeč vlasů Conair vyžaduje při pravidelném používání čištění měsíčně.

Jak vyčistit nástavce fénu Conair?

Čištění nástavců je stejně důležité jako čištění větracího otvoru a lapače vláken sušičky. Nástavce koncentrátoru a difuzéru, které jsou součástí vašeho fénu Conair 1875, musíte namočit do teplé mýdlové vody. Pokud si myslíte, že mýdlová voda není vhodná, použijte misku s vodou se dvěma lžícemi prášku do pečiva. K vyčištění nečistot a prachových částic z nástavců postačí 5-10 minut.

Jak udržovat vysoušeč vlasů Conair 1875?

Úloha údržby je stejně důležitá jako čištění a její důležitost nelze opomíjet. Péče se stává důležitější než čištění jako něco, co nemusíte dělat každý den. Všechna zařízení však vyžadují každodenní údržbu. Toto je několik tipů, které musíte dodržovat, abyste se vyhnuli dlouhodobé výměně za novou.

  • Nikdy nepokládejte sušičku Conair na vlhké místo. Vzhledem k tomu, že se dovnitř dostane vlhkost, mohlo by dojít k poškození vnitřních mechanických částí.
  • Vyhněte se umístění vysoušeče vlasů Conair na přímé sluneční světlo, protože bude velmi horké. Přehřátí je navíc nebezpečné jak pro vaše vlasy, tak pro váš vysoušeč vlasů.
  • Pokud jste fén Conair měsíc nepoužili. Okamžitě ho vyndejte a běžte téměř 4-5 minut, aby byl v dobré kondici. V opačném případě vypadne z praxe a budete ho muset vyměnit.

Zde je návod, jak uložit vysoušeč vlasů.

Je to obal!

Znali jste všechny náležitosti čištění a údržby, protože jsme se snažili poskytnout věcné a relevantní informace o tom, jak čistit vysoušeč vlasů Conair 1875. Před čištěním fénu se ujistěte, že dodržujete všechna preventivní opatření, abyste předešli jakékoli nehodě.

Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si o tom, jak čistit fén a jak čistit kartáč na fén revlon.