Jak zobrazit svatební fotografie: 5 nejlepších nápadů pro kutily

Máme pět nápadů, jak vystavit svatební fotografie. Nejen, že jsou vizuálně výrazné, ale také pomáhají zachovat sentimentalitu, kterou tyto fotografie mají.

Máte i další věci ze svatby? Pak místo toho, abyste je vyhazovali, klidně procházejte náš blog, kde najdete projekty, které si je ponechají.

Existují například zábavné projekty, které můžete vyzkoušet, pokud nevíte, co dělat se sušenou svatební kyticí.

Jak vkusně vystavit svatební fotografie

Domácí dekorace

Nejlepší věc, kterou můžete udělat pro vystavení vašich svatebních fotografií, je jako domácí dekorace. Nejjednodušší je zarámovat je a úhledně je uspořádat na polici.

Nemusíte je však zarámovat tak, jak jsou. Fotografie můžete také ozdobit a jedinečně je uspořádat uvnitř rámečků.

Můžete také věnovat prostor v domě, kde vystavujete další upomínky ze svatby. Přečtěte si, co dělat se svatebními kartami, abyste získali nějaké nápady.

Nástěnné umění

Můžete místo toho zavěsit rámečky nebo si nechat vytisknout svou oblíbenou fotografii akrylem, pokud máte na stěně trochu místa. A protože budete mít ve srovnání s policemi více prostoru na zdobení, máte šanci udělat koláž a umělecky zkombinovat své oblíbené svatební fotografie.

Dalším jedinečným řešením nástěnných dekorů vyrobených ze svatebních fotografií je jejich přímé zavěšení. Můžete si například vyrobit girlandu s polaroidy a zkombinovat je se světly, abyste dosáhli jiné atmosféry.

Opět můžete přidat další nezapomenutelné předměty ze svatby, aby byla oblast sentimentálnější. Zvažte například zavěšení sušených svatebních květin spolu s fotografiemi pro bohémský vzhled.

Fotoalba

Přestože fotoalba nejsou hned vystavena, stále jsou součástí obývacího pokoje, kterou si hosté mohou prohlédnout. Máte svobodu ozdobit si album podle svého vkusu, podobně jako při vytváření zápisníku.

Do knihy samotné můžete přidat i další položky, včetně lisovaných květin z vaší kytice. Kromě toho lze alba také zobrazovat jako rámečky, když necháte stránku otevřenou a vkusně je uspořádáte s jinými domácími dekoracemi.

Další možností, pokud máte digitální kopie vašich svatebních fotografií, je vytvořit knihu konferenčního stolku. Je pravda, že je to dražší varianta než DIY alba, ale mohla by stát za investici, zvláště když podnítí rozhovory s domácími hosty.

Příslušenství

Vystavujete ve svém pokoji šperky a doplňky? Pak můžete tuto možnost použít k zobrazení vašich svatebních fotografií.

Nemusíte utrácet mnoho, abyste našli medailonky a brože, kam si můžete vložit svou oblíbenou svatební fotografii. Mějte na paměti, že tyto typy šperků nutně nemusíte nosit, takže buďte otevření s jejich návrhy. a styly.

Hrnky

Hrnky jsou často vystaveny v kuchyni, takže jsou ideální pro vystavení vašich svatebních fotografií. Kromě toho by měly existovat různé inspirace, které můžete zkontrolovat online, abyste si vytiskli své oblíbené svatební fotografie do hrnků.

Promluvte si s tiskovou službou o tom, jak chcete, aby vaše fotografie vypadaly na hrncích. Nejen, že je to roztomilý způsob, jak vidět své oblíbené svatební snímky při kávě, ale také usnadňují konverzaci, když přijdou přátelé a rodiny.

Co dělat se svatebními fotografiemi

Poděkování

Kromě výstav a projektů, které promění vaše svatební fotografie v dekory, je můžete použít také k výrobě poděkování pro svatebčany. Také by z nich byly fantastické memorabilie, zvláště když zahrnete upřímné záběry.

Online alba

V dnešní době by mělo být pro každého snadné vidět fotografie, ať jsou kdekoli. Zvažte sdílení svatebního alba online, takže by mělo být přístupné dalším přátelům a rodinám, které se svatby pravděpodobně nemohly zúčastnit.

Hosté, kteří bydlí daleko, mohou také ocenit, když vidí různé obrázky ze svatby. Sdílení svatebních fotografií online by bylo bezplatnou a snadnou možností, jak je vystavit.

Uchovávejte v bezpečí

Nakonec nezapomeňte své svatební fotografie bezpečně uložit. Vložte je do fotoalba a uchovávejte je mimo dosah kyselin, slunečního záření, vlhkosti, vlhkosti a prachu, aby dlouho vydržely.

Jak ukazujete obrázky na recepci?

Existuje mnoho oblastí, kde můžete během recepce ukázat obrázky. Můžete například zahrnout své oblíbené fotografie do návštěvní knihy nebo dokonce na stoly pro hosty, které budou mezi účastníky sloužit jako lamač ledu.

Vzhledem k tomu, že většina recepcí bude mít zábavu a různé programy, můžete si přehrát sérii fotografií ve formě diapozitivů, které si hosté mohou prohlédnout na pódiu. Někteří recepční mohou také preferovat povídání o vzpomínkách a příbězích s vystavenými obrázky přátel a příbuzných.

Jak dlouho necháváte mít svatební fotky?

Svatební fotografie mohou trvat i hodinu, záleží na detailech, které chce fotograf nafotit. Koktejlová hodina je proto využívána také jako příležitost k vyfocení svatební hostiny a hostů.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili vystavovat svatební fotografie ve formě nástěnných a policových dekorů, alb nebo dokonce něčeho jedinečného, ​​jako jsou šperky a hrnky.

Vaši hosté mohou také ocenit, když si svatební fotografie prohlédnou online, zvláště když bydlí daleko. Doufáme, že vám tento článek dal mnoho nápadů; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.