Jak prát ohrádku Fisher Price

Jak umýt ohrádku fisher price? Ohrádka fisher price patří mezi nejoblíbenější položky rodičů s malými dětmi. Je důležité ji udržovat v čistotě, aby vaše dítě mohlo zůstat zdravé a bezpečné, když si v ní hraje.

Zde je několik tipů, jak umýt ohrádku Fisher-Price.

#1 -Umyjte ohrádku fisher price vlhkým hadříkem. Nepoužívejte na něj žádné čisticí prostředky.

#2 -Pokud jsou na ohrádce nějaké skvrny nebo nečistoty, můžete ji vyčistit malým množstvím mýdla. Nezapomeňte poté oblast dobře opláchnout.

#3 -Před dalším použitím se ujistěte, že je ohrádka zcela suchá. K urychlení procesu sušení můžete použít ventilátor nebo klimatizační jednotku.

Jak rozeberete balíček a hrajete na bassinet?

Prvním krokem je odstranění šroubů ze spodní části korbičky.

Jakmile odstraníte šrouby, můžete sejmout spodní panel.

Poté budete muset odstranit další dva šrouby, které se nacházejí na obou stranách korbičky.

Po odstranění šroubů můžete zvednout a oddělit horní a spodní polovinu korbičky.

Nyní, když jste oddělili horní a spodní polovinu korbičky, můžete nyní odstranit všechny kusy látky. Nezapomeňte sledovat, který kus látky kam jde, protože budou znovu sestaveny v opačném pořadí.

Je pro dítě bezpečné spát každou noc v balení a hrát si?

Je zcela bezpečné nechat své dítě spát každou noc ve spacáku za předpokladu, že dodržujete bezpečnostní pokyny pro produkt.

Je však důležité být si vědom nebezpečí při používání určitých typů výrobků, včetně přenosných postýlek a kočárků. Měli byste také zvážit, zda chcete, aby vaše dítě spalo ve zvýšené poloze, dokud je ještě dostatečně malé, aby se tento rizikový faktor uplatnil.

Pro miminka starší šesti měsíců, která se začala převalovat nebo plazit, to již obvykle nebude představovat problém, ale pokud vaše dítě spadne do jedné z těchto kategorií dříve, než se očekávalo, možná budete muset hledat alternativní opatření, dokud se dále nevyvine. . Pokud je to možné, zkuste je přenést na dětskou postýlku, než přejdete z balíčku a hry.

Jak uzamknete kolejnice na Pack N Play?

-Chcete-li zamknout kolejnice na Pack N Play, ujistěte se, že je zajišťovací mechanismus v odemčené poloze.

-Vyrovnejte kolejnice se štěrbinami na rámu pro balení a hraní a zatlačte dolů, dokud neuslyšíte cvaknutí.

– Kolejnice jsou nyní zajištěny na místě. Chcete-li odemknout, stiskněte uvolňovací tlačítka kolejnice a zatáhněte za kolejnice.

Jak opravíte trhlinu v ohrádce?

Pokud máte ohrádku s plastovou síťovinou, občas se dírky časem protáhnou. Někdy je možné je zafixovat přidáním další popruhové nebo provlékací gumičky skrz jednu z těchto nových mezer tak, aby byly zcela uzavřeny.

Pokud vaše dítě začne strkat prsty do díry a uvízne, pak to pravděpodobně není řešení, protože budete muset přejít zpět k používání, abyste je omezovali, když nejste doma, dokud se nepřestanou pokoušet lézt do malých prostorů, jako je tento. .

Můžete také přišít další kus materiálu (např. froté) na stávající kovový rám, pokud uvnitř není dostatek místa pro všechny čtyři rohy, ale pouze pro dva; bezpečně připevněte lepicí pistoli nebo šití v závislosti na materiálu.

Pokud máte ohrádku s kovovým rámem a plátěnými stranami, můžete trhlinu opravit pomocí drátu nebo látky. V případě natržení u dna zkuste látku slepit lepicí páskou; pro ty nahoře použijte zavírací špendlíky.

Můžete si také koupit nový, pokud je levnější než oprava. Pokud vaše dítě začíná vylézat z ohrádky, pak je možná čas upgradovat na větší, která je lépe udrží.

V dnešní době je na trhu mnoho různých typů a velikostí ohrádek, takže si před nákupem věnujte trochu času na průzkum. A pamatujte, vždy si před nastavením a použitím ohrádky pečlivě přečtěte pokyny výrobce!

Jak skládáte ohrádku?

Při sestavování ohrádky je třeba vzít v úvahu několik věcí. První je velikost – ujistěte se, že ohrádka je dostatečně velká, aby si v ní vaše dítě mohlo hrát, ale ne příliš velké, jinak ztratí zájem.

Musíte také přemýšlet o tom, z jakého typu materiálů je pero vyrobeno. PVC potrubí a síťovina jsou oblíbené možnosti, protože jsou bezpečné a snadno se čistí. Nakonec se ujistěte, že je ohrádka umístěna na bezpečném místě – mimo okna a jiná nebezpečí.

Jakmile budete mít všechny tyto faktory vyřešené, je čas začít dávat pero dohromady! Většina ohrádek je dodávána s pokyny, ale zde je obecný přehled:

– Odřízněte PVC potrubí na požadovanou délku a připojte konektory

– Ustřihněte síťovinu na požadovanou velikost a připevněte ji k rámu pomocí stahovacích pásků nebo stahovacích pásků

– Než v ní necháte své dítě hrát, ujistěte se, že je ohrádka bezpečně ukotvena.

Jakmile je ohrádka sestavena, je čas ji naplnit hračkami! Mezi několik oblíbených patří míče, bloky a panenky. Vaše dítě si bude rádo hrát ve svém novém prostoru a vy budete rádi, když budete vědět, že je v bezpečí.

Nyní, když víte, jak sestavit ohrádku, zde je několik našich oblíbených tipů:

– Před sestavením ohrádky si vždy pečlivě přečtěte pokyny výrobce. Zajistíte tak bezpečné používání.

– Ujistěte se, že ohrádka je v otevřeném prostoru, mimo nebezpečí, jako jsou okna a schody.

– Než je dáte do ohrádky, uvědomte si věk a schopnosti svého dítěte. Malé děti nechte hrát si v kotci pouze v případě, že nehrozí žádné nebezpečí.

– Naplňte ohrádku zábavnými hračkami a aktivitami, které vaše dítě zabaví. To pomůže předejít nudě a neplechu.

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl! Nyní si dejte dohromady svou vlastní ohrádku a užijte si zábavu!