Jak vyrobit penny kamna? 8 jednoduchých kroků, jak si doma vyrobit vlastní penny sporák!

Jak vyrobit penny kamna? Penny kamna nebo běžně známá jako sporák na sodovku nebo pivo, je jednou ze základních věcí, které budete potřebovat, kdykoli vyrazíte na kemp. Jedná se o kapesní a snadno přenosný sporák, kde je na zakrytí palivového otvoru použit penny. Odtud má svůj název. Dnes se podíváme, jak si ho vyrobit.

Pokud jste spěchali, když jste šli do tábora a zapomněli jste své penny kamna, mohlo by to být pro vás potíže jít tam a zpět. Je dobře, že jste tento článek viděli. Přinejmenším tak budete vědět, jak vyrobit penny kamna pomocí položek, které můžete vidět v okolí. Při kempování je nutné být vždy připraven.

Pro dnešek se tedy pokusíme podívat na lepší úhel pohledu na toto téma a na to, jak bychom to měli udělat. Po cestě se naučíte několik zásadních lekcí a termínů, které se mohou hodit kdykoli, kdykoli je budete potřebovat. Takže bez dalších okolků pokračujme v diskusi o tématu v tomto článku, abychom o něm věděli více.

Výroba penny kamna doma

Jak vyrobit penny kamna? Při kempování je důležité mít kamna, protože vždy záleží na okolí, jak necháte situaci fungovat. Dobře, že jste si tím prošli. Možná budete muset zvážit několik kroků:

Krok č. 1. Shromáždění potřebných materiálů

Tato část bude diskutovat o všech věcech, které pro projekt potřebujete. Vzhledem k tomu, že jedete do tábora, předpokládáme, že již máte vše potřebné k přežití na několik dní. Níže jsou uvedeny následující skutečnosti, které budeme potřebovat k výrobě našich penny sporáků. Shromážděte všechny materiály a můžete pokračovat v jejich výrobě:

 • Pivo může
 • Pískový papír
 • Nůžky
 • Nůž (postačí jakýkoli druh)
 • Značky
 • Kleště
 • Pravítko
 • Papír
 • Tužka
 • Pin na kreslení
 • Penny

Krok č. 2. Broušení barvy plechovky

Nyní, když byly shromážděny všechny materiály, je načase začít tento proces provádět. Pro tento krok musíme sundat nátěr plechovky, protože může být náchylný k popálení a může způsobit nebo způsobit požár. Zde budete chtít zbrousit barvu brusným papírem. Plechovku nemačkejte.

Při broušení mějte na paměti, že není nezbytně nutné zbrousit veškerou barvu. Spodní část byste mohli zbrousit, protože je to nejnutnější kus k dokončení našich penny sporáků. Pokračujte v broušení, dokud barva z povrchu nezůstane hezká a čistá. Opláchněte plechovky, abyste z obsahu odstranili jakýkoli zápach.

Krok č. 3. Vytváření děr

Kde budeme potřebovat díry? Jednoduše řečeno, tady se oheň uvolní, jakmile bude hotový. Sami jsme přišli na to, že práci zvládne minimálně jednadvacet otvorů. Abyste to mohli začít dělat, vytvořte pomocí špendlíku otvory ve spodní části a další otvor uprostřed spodní části.

Když děláte otvory pro spodní část, dejte prostor, aby oheň nevyhasl v jedné oblasti. Otvory umístěte alespoň pět centimetrů od sebe, abyste měli při používání lepší výsledky.

Jste téměř tam! Kdo by si myslel, že jen z jednoduchých materiálů můžete vyrobit kamna! Penny kamna jsou nápomocná, zvláště když jste na táboře. Můžete jej použít k ohřátí jídla nebo k zahřátí. Další informace o penny kamnech najdete ve článku „Alkohol / plechovka / penny kamna“.

Krok č. 4. Přípravy a řezání

Označte obrysy; základna bude nejmenší a bude vytvořena z plechovky s ještě zapnutou barvou; nechali jsme barvu zapnutou, protože to bude vnitřní plechovka, a barva se zahřeje a vytvoří pečeť s vnější plechovkou. Teď, když jsou všechny plechovky označeny, budeme to muset projít ostrým nožem; jakýkoli druh bude dělat.

Po linii se ujistěte, že kontrolujete každý roh, a pokud je to možné, noste rukavice, abyste se vyhnuli zranění drsných povrchů plechovky. Až budete hotovi, budete muset zvlnit okraje základny, aby se vešly. To jsou všechny věci, které byste měli udělat, abyste vyrobili kamna na plechovku. Nyní je čas dát vše dohromady!

Krok č. 5. Montáž

Jsme na našem posledním kroku, a tím je spojení částí dohromady. Může to být trochu složité, takže s námi vydržte. Chcete -li spojit obě plechovky dohromady, budete muset tlačit druhou plechovku, která není zkroucená na druhou polovinu. Udělejte to pomalu, protože kolem rohů plechovky mohou být stále ostré hrany.

Jakmile je sestaven, můžete jej nyní vyzkoušet na varné desce, abyste se ujistili, že funguje. Položte ho prosím na sporák. A ujistěte se, že na vrcholu díry je cent. Díky tomu bude teplo procházet bočními panely nebo otvory. A to je vše! Učte se s námi, když čtete další téma o kamnech, například „Jak vyčistit topné prvky kamen?“ Děkujeme, že jste dočetli až do tohoto bodu!

Je to zábal!

Nyní, když víme, jak vyrobit penny kamna, bude kempování dostupnější než kdy dříve. Už žádné extra těžké nářadí na přenášení, jen nějaké kutilství na místě a můžete vyrazit. Vyzkoušejte sami, abyste zjistili, zda je pro vás účinný. Bez ohledu na to byste se chtěli naučit, jak udělat peletová kamna tišší, protože se to může v budoucnu hodit. To je vše.