Jak vyrobit lupy na záclony? 4 jednoduché kroky!

Swags jsou vzory přidané do záclon, aby vypadaly krásně. Jsou to látkové materiály prověšené mezi záhyby záclon hlavně pro krásný účel.

Jak vyrobit lupy na záclony je to, co jsem lidi naučil už dávno, a teď jsou zpět, aby se dozvěděli více. Tentokrát je toho víc. Záclony s lupy jsou dražší než záclony bez.

Protože je to drahé, mnoho lidí nechává již vyrobené v obchodech a shromažďuje potřebné materiály a vyrábí je vlastními silami. To je přesně důvod, proč jsem tu, abych vás vedl, jak na ně jít.

Výroba swagů na záclony je speciální proces a máme různé typy swagů, které můžete pro záclony vyrobit. Dále jsou k dispozici různé typy;

 • Říše
 • koule o tyči
 •  Kingston 
 • murphy, vítězství
 • Kingston Pike
 • základní lup na tyči
 • Vídeň
 • panoš
 • propracovaná říše
 • základní plisovaný lup a mnoho dalších

K tomu, abyste mohli pověsit své swagy na závěsy, je potřeba jen málo materiálů;

 • závěsný materiál
 • Nůžky
 • měřicí páska
 • šicí stroj
 • jehlu a nit
 • žehlicí prkno a špendlíky 

Kroky, jak vyrobit lupy na záclony 

Krok č. 1: Připravte si závěsný materiál 

Materiály závěsů se nejprve zvažují při výrobě závěsů na záclony, protože se na ně zavěšují závěsy. Postupy, jak vyrobit závěsy na záclony, jsou proto bez závěsových materiálů neúplné.

Materiály závěsů jsou většinou plisované a měří se šířka a hloubka kořínků. Použijte měřicí pásku a změřte délku lupu na materiálu závěsu. Změřte také hloubku materiálu závěsu.

V tomto procesu můžete použít měřicí pásku nebo metr. Po získání měření se ujistěte, že máte záznam v bezpečí, protože jej budete v budoucnu potřebovat.

Krok č. 2: Získejte materiály k použití jako lupy 

Po provedení měření lupů je materiál, který se má použít, oddělen od materiálu, který má být použit jako záclony, a tyto materiály jsou efektnější a atraktivnější.

Jakmile jsou hotové, složte naměřené lupy, řádně je uspořádejte a přišpendlete k sobě a poté pokračujte dalším krokem.

Krok č. 3: Umístěte závěsový materiál na žehlicí prkno 

Vzhledem k tomu, že materiál závěsů a swagy jsou připraveny, další fází, jak vyrobit závěsy pro závěsy, je umístit závěsový materiál na žehlicí prkno. Podle rozměrů odebraných a označených lupů použijte špendlíky a držte lupy k závěsnému materiálu a ujistěte se, že jsou na svém místě.

Krok č. 4: Připevněte lup k materiálu závěsu 

Když musíte lupy připnout k materiálu závěsů, sešijte je k sobě a zajistěte, aby byly lupy umístěny před závěsy, aby bylo vidět, jak atraktivní je. Pokud si nemůžete dovolit šicí stroj, nemusíte se bát. Můžete improvizovat pomocí jehly a nitě a přesto získat žádoucí výhled.

Krok č. 5: Kontrola úprav 

Abyste mohli dokončit kroky, jak vyrobit lupy na záclony, musíte se ujistit, že jste provedli nezbytné úpravy počínaje záhyby na záclonách. Určete, jak blízko nebo daleko jsou zleva doprava.

Ujistěte se, že umístíte lupy tam, kde jste provedli měření. Pokud tomu tak není, neváhejte provést potřebné úpravy. Bez kontroly, kde se mají přenastavit, lidé nebudou vaši práci považovat za atraktivní a nebudete s vámi konzultovat žádné koučování.

Pokud však svá díla zkontrolujete, vaše práce vypadá profesionálněji a také atraktivněji.

Proč jsou Swags vyrobeny pro záclony?

Swagy jsou v podstatě vyrobeny tak, aby více okořenily obývací pokoj a aby váš dům vypadal velmi exoticky. Dříve lidé jen kupovali záclony a pověsili je, aniž by přemýšleli o nějakém jiném koření, které mohou použít, aby záclony vypadaly atraktivněji.

Měla jsem kamarádku, která miluje módu. Naučil mě dělat swagy na záclony a já udělal svůj první swag. Poté jsem se do tohoto procesu zamiloval. Musíte se připojit k lize a přidat extra krásu do vašeho obývacího pokoje. Vše, co potřebujeme, je vaše vášeň.

Jaké jsou náklady na výrobu kousků na záclony?

Se 100 dolary byste měli být schopni získat materiály na swagy, protože jsou drahé. 50 dolarů vám dá materiál na závěsy ze sekáčů. S 150 dolary a 3 hodinami byste proto měli dostat do svého obývacího pokoje krásné kousky.

Jak vyrobit lupy na záclony, je výjimečný druh procesu. Než budete pokračovat v jednotlivých krocích, připravte si všechny potřebné materiály.

Náklady na výrobu swagů na záclony nejsou velké, i když nadprůměrní lidé si to nemusí dovolit.

Závěr 

Je to krásný nápad, jak okořenit svou ložnici a obývací pokoj swapy záclon. Jak vyrobit lupy na záclony není daleko od věci a materiály nepocházejí z Měsíce. Potřebujete čas a obětavost.

Vyberte si typ swagu a pracujte na něm. Věřte mi, že podle výše uvedených kroků získáte to nejlepší a nebudete chtít další koření.