Jak vyrobit DIY veganskou svíčku

Plánujete vyrobit DIY veganskou svíčku? Ať už ji budete používat doma nebo ji prodávat pro podnikání, měli byste se naučit, jak vyrobit vlastní veganskou svíčku.

Co je to veganská svíčka?

DIY veganská svíčka je svíčka, která neobsahuje živočišné složky, jako je lůj nebo včelí vosk. Veganské svíčky jsou skvělé pro vegany nebo lidi, kteří jsou alergičtí na živočišné složky.

Co potřebuji k výrobě DIY veganské svíčky?

– vosk (sójový vosk, palmový vosk)

– knot

– DIY veganský vonný olej pro svíčky (nebo esenciální oleje pro kutily smíchané s DIy veganským nosným olejem pro svíčky)*

– stojánek na svíčku na sklenici se sójovou omáčkou

* DIY esenciální oleje

Kroky při výrobě DIY veganské svíčky

Vyrobit si vlastní veganskou svíčku lze provést pomocí následujících jednoduchých kroků:

Shromážděte potřebné zásoby

Nejprve musíte shromáždit všechny své zásoby. Pro tento projekt kutilské veganské svíčky budete potřebovat sójový nebo včelí vosk (pro kutilskou veganskou sójovou svíčku), stearin (pro kutilskou veganskou svíčku ze včelího vosku), barvicí lupínky v různých barvách (volitelné), vůně v různých vůních (také volitelné). Pro své kutilské veganské svíčky můžete použít sklenice nebo formy v závislosti na tom, jaký typ vyrábíte.

Pokud používáte svíčku ze sójové nádoby, postačí držák na svíčku na sklenici sójové omáčky nebo skleněná nádoba. Pokud vyrábíte kutilské veganské svíčky ze včelího vosku, jsou k dispozici také formy na včelí vosk.

Připravte vosk

Smíchejte kutilský veganský vosk na svíčky s barvivy (volitelně) ve svíčce nebo držáku. Smíchejte veganský vosk na svíčky s vůněmi ve skleněných svíčkách nebo formách.

Nalijte vosk do sklenice nebo formy

Naplňte svou svíčku veganským sójovým voskem. Pokud používáte formičky, nalijte je všechny, abyste získali konzistentní tvary. Umístěte knot do středu nádoby, než nalijete do veganského včelího vosku ze svíček (délka by měla být alespoň 1/2 palce pod dnem). Ujistěte se, že váš knot je rovný, když uvolníte držák na svíčku na sklenici sójové omáčky poté, co se naplní.

Nechte zaschnout

Vlastní veganské svíčky potřebují schnout asi 24 hodin, pokud jsou nataženy ve skleněné nádobě svíčky a 48 hodin, pokud jsou nataženy ve formách. Po kompletním nastavení svůj produkt označte a dárkově zabalte. Tyto veganské domácí svíčky můžete prodávat, abyste si vydělali kapesné, nebo je používat doma.

Výhody veganských svíček

Pokud jde o veganské svíčky a jejich výhody, neměli byste opomenout. Zde jsou tři výhody domácí veganské sójové svíčky.

– Ušetří vám peníze

– Zvyšuje prodej vůní a barviv

– Vyšší hodnota pro zákazníky, protože jsou ručně vyráběné

Tipy při výrobě veganských svíček

Nyní, když víte, jak vyrobit DIY veganské svíčky, je zde několik dalších tipů, které je třeba mít na paměti:

– Začněte s malými dávkami, abyste předešli plýtvání.

– Používejte komponenty, se kterými se snadno pracuje a unesou váhu.

– Nepoužívejte vonné lupínky, dokud nebudete dobří ve výrobě veganských sójových svíček.

– Experimentujte s různými vosky, barvami a vůněmi, dokud nepřijdete s nejlepším produktem pro váš cílový trh.

– Na veganské sójové svíčky používejte recyklované nebo recyklovatelné sklenice.

– Ujistěte se, že svůj produkt správně označíte přísadami, hmotností a kontaktními údaji.

– Nabídněte zvýhodněné ceny pro hromadné objednávky.

– Rozdávejte vzorky zdarma k propagaci vašeho produktu.

– Prodávejte svou značku online prostřednictvím stránek sociálních médií, jako je Facebook a Instagram. Navštivte webové stránky, které nabízejí nejlepší nápady na veganské domácí svíčky, kde najdete další užitečné tipy, jak vyrobit veganské sójové svíčky.

– Buďte trpěliví a cvičte, abyste byli dokonalí ve výrobě veganských svíček ze včelího vosku.

Nyní, když víte, jak vyrobit DIY veganské svíčky, vyzkoušejte to ještě dnes! Můžete je také prodat, pokud chcete, nebo je dát jako dárky při zvláštních příležitostech, jako jsou narozeniny nebo svátky. S výše uvedenými tipy určitě během chvilky dosáhnete dobrých výsledků, takže pokračujte ve cvičení, dokud nenajdete svůj vlastní způsob výroby veganských svíček DIY!

Bavte se! Neexistuje nic správného nebo špatného, ​​pokud jde o výrobu vlastní veganské svíčky. Nejdůležitější je, aby vás to, co děláte, bavilo a vydělávali na tom peníze!

Podle těchto jednoduchých kroků při výrobě vlastní veganské svíčky můžete vyrobit levné domácí svíčky, které jsou přizpůsobeny vůněmi a barvami. Pokud budete chtít své produkty v budoucnu prodávat, nezapomeňte na ně uvést štítky pro snadnou identifikaci zákazníky při nákupu!

Závěr

Takto si vyrobíte DIY veganskou svíčku. Můžete použít různé typy vosků, vůní a barviv k přizpůsobení procesu výroby sójových svíček v závislosti na tom, jaký typ vzhledu chcete pro svůj svícen na sójovou sklenici. Pokud hledáte nejjednodušší způsob, jak to udělat, postupujte podle těchto jednoduchých kroků uvedených výše. Dejte nám vědět, jestli jste to už zkoušeli!