Jak uklízet venku bez tlakové myčky? 4 nejlepší způsoby!

Jak uklízet venku bez tlakové myčky? Sleduje způsoby použití hadicové trubky, kartáče na drhnutí, čisticí hůlky a mytí domácnosti.

Každá z těchto metod čištění vám pomůže dosáhnout čistšího a lepšího exteriéru nemovitosti. I když se mohou zdát časově náročné, přesto je můžete použít jako náhradu za tlakovou myčku.

Uvědomte si dále, že se jedná o řešení, jak se vypořádat se smogem, špínou a špínou na exteriéru nemovitosti. Nemusíte se bát sáhnout po čisticích prostředcích. Dobrá věc, některé nátěry stěn jsou specializované a vyvinuté tak, aby se samy čistily. Veškerá špína a špína, která se dostane do cesty, také zcela zmizí dříve, než se usadí a poškodí vzhled vašeho domova. Přátelé, je tu více věcí, které byste měli vědět, takže bez dalších řečí začněme!

Metody čištění mimo dům bez tlakové myčky

Jak tedy čistit mimo dům bez tlakové myčky? Zde jsou způsoby, jak snadno a pohodlně uklízet mimo váš dům bez tlakové myčky:

#1. Domácí mytí

Domácí mytí představuje účinnou alternativu pro tlakové myčky, protože využívá konvenční hadicové potrubí. Zlepšuje také výsledky čištění, když přidáte vnější čisticí prostředek. Láhev čisticího prostředku spojená s jeho sprejem a hadicí prochází skrz něj. Potřete exteriér domu čisticím roztokem, než jej opláchnete.

#2. Čisticí hůlka

Tato čisticí hůlka je dokonalým doplňkem pro trvalé čištění těžko dostupných míst. To může zahrnovat horní patro v domě. Hadicový typ nástavce se bere jako kartáč na drhnutí. Čistící hůlky poskytují hloubkový výsledek čištění jako ruční kartáč. Dobrá věc je, že to nevyžaduje použití žebříku.

#3. Hadice

Tato nízkonákladová alternativa čištění se ukázala jako bezpečná. Většina domů by měla připojení hadicových trubek přes exteriér. Pokud chcete, můžete si zakoupit nástavce umožňující použití hadicové trubky z dřezových baterií. Kupte si vhodnou trysku pro silný paprsek. Otryskejte tak více nečistot a odstraňte je v exteriéru nemovitosti bez poškození stejně jako u tlakové myčky.

#4. Kartáč na drhnutí

Kombinujte použití teplé vody, mýdla a kartáče pro účinné zázraky. Exteriér nemovitosti bude vyžadovat hloubkové čištění, které může být časově náročné a pracné. Jde o to, že kartáč odstraňuje špínu, špínu a skvrny. Vydrhněte vnějšek nemovitosti a opláchněte povrchy, které mohou vyžadovat tvrdou práci. Výsledky jsou vždy velmi dobré.

Důvod, proč nepoužívat tlakovou myčku A House

Nikdy nemyjte tlaková zařízení ve vašem domě venku, která využívají elektřinu. Je to proto, že elektrické systémy jsou navrženy tak, aby vydržely silný déšť nebo bouřku. Při tlakovém mytí je voda vtlačena hlouběji do trhlin a štěrbin. To způsobuje nákladné opravy a poškození. Tlakové mytí je však pro váš domov stále dobré. Musí se používat pouze na správných úrovních. Dokáže efektivně vyčistit dům od ptačího trusu, špíny, & skvrny. Odstraňte plísně a plísně, které mohou být škodlivé pro vaše zdraví a váš domov. Každopádně zde je návod, jak vyčistit cihly a beton tlakovou myčkou.

Vhodný čas pro tlakové mytí domu

Elektrické mytí domů jednou ročně, například od března do listopadu. Postarejte se o svůj domov, než přijde zimní počasí a mrazivé teploty.

Čištění venkovních cihlových zdí

Smíchejte v kbelíku lžíci bělidla a galon vlažné vody. Aplikujte ho pomocí houby do cihly. Vydrhněte těžko dostupná místa, dokonce i skvrny. Jakmile bělidlo na cihle zaschne, nastříkejte malé množství vody, která udržuje vlhkost. Voda a bělidlo odstraňují řasy, plísně a další. špína. Smíchejte 1 díl bělidla se 3 díly vlažné vody ve velkém kbelíku. Použijte přímo pumpičkový rozprašovač a nastříkejte jej na exteriér nemovitosti.

Nejlepší řešení pro čištění cihel

Smíchejte stejný díl vody a octa a vložte je do rozprašovače. Nastříkejte roztok na cihly. Nechte jej tam několik minut zůstat. Při čištění cihel použijte houbový mop. Znečištěné cihly vyžadují použití nylonového kartáče a namazání loktů.

Jak zajistit, aby stará cihla vypadala jako nová

Při drhnutí cihly používejte kuchyňskou sůl a mýdlo. Kombinujte kuchyňskou sůl a mýdlo pro tuto roztíratelnou pastu. Rovnoměrně rozetřete po povrchu. Pracujte shora dolů. Vydrhněte pastu do cihly pomocí štětinového kartáče.

Nejlepší čistič na cihly

Tlakové mytí může být vhodné pro silné nebo nové cihly. Jako možné možnosti vydrhněte fosforečnanem sodným, bělidlem a stavebním čističem. Při čištění vnitřní cihly se vyhněte drátěnému kartáči. Drát způsobuje pouze poškození cihly.

Způsob čištění vnějších zdí domu

Smíchejte část Wet and Forget s 5 díly vody v zahradním postřikovači. Poté nasyťte stěny roztokem. Nechte zaschnout asi 4 až 5 hodin. To vám umožní dělat jiné domácí práce a to je stejné!

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak uklízet mimo dům bez tlakové myčky. Postupujte podle metod, jako je hadice, domácí mytí, čisticí hůlka a kartáč. Uschovejte si všechny ostatní informace uvedené při čištění cihlových zdí a vnějších zdí vašeho domu! Může být také dobrý nápad přečíst si o tom, jak čistit beton bez tlakové myčky a jak čistit betonovou terasu bez tlakové myčky.