Jak sušit svetry v sušičce bez smrštění? 5 jednoduchých způsobů, jak zabránit smršťování!

Jak sušit svetry v sušičce, aniž by se srazily? Sušičky jsou jedním z nejlepších konvenčních spotřebičů, které chcete mít doma. Vysuší vaše mokré oděvy a poté vám poskytne nejlepší možné výsledky. Ačkoli existuje zvláštní problém, kterému lidé stále čelí, je to srážení jejich oděvů. Stává se to kvůli přítomné tepelné síle.

Může to být pekelná noční můra, když se vám scvrkne oblečení, zvláště vaše oblíbené, že? Jak mohou být nositelné, když se u těchto oděvů stalo mnoho sražených? Abychom tomu zabránili, přišli jsme na způsoby, jak problém vyřešit. Chceme, aby vaše oblečení zůstalo zdravé a co nejdéle vydrželo.

Dnes budeme diskutovat na téma, jak sušit svetry v sušičce, aniž by se srazily? To jsou běžné otázky, na které se lidé na internetu ptají, protože některé svetry mívají velmi silnou vrstvu bavlny nebo jiných materiálů, protože jsou určeny k tomu, abyste se potili, jak uvádí jejich název. Tak pojďme dál.

Metody, jak sušit svetry bez smršťování

Jak sušit svetry v sušičce, aniž by se srazily? Naučit se některá opatření vám zabere jen trochu času, abyste správně zacházeli s oděvy a sušičkou. Takže s tím to vezmeme v klidu. Dnes vám pomůžeme s vaším problémem. Zde jsou způsoby, jak se tomu vyhnout:

Metoda č. 1. Před každým praním vždy zkontrolujte štítek péče

Některé látky nejsou vhodné pro umístění do sušičky. Proč? Možná použili citlivý materiál, který se smršťuje, kdykoli je umístíte do příliš velkého tepla. Tomu se chceme v maximální možné míře vyhnout, a proto si každé po vyprání zkontrolujte štítek péče o oblečení, abyste tomuto problému zabránili.

Vzhledem k tomu, že nejsou příliš vhodné pro sušení v sušičce, existuje mnoho způsobů, které můžete provést, které neovlivňují tkaninu oděvu. Sušení na slunci je jednou z nejčastějších věcí, které lidé za starých časů dělali. Je stále dostačující, i když ne efektivní, protože závisí pouze na denním počasí. Mohlo by vás také zajímat, jak rychle usušit vlasy bez fénu.

Metoda č. 2. Použití studeného nastavení při vkládání oděvů do pračky

Stejně jako sušičky, i pračky mají nastavení, která můžete upravit v závislosti na vašich preferencích času, použité vody, síle odstřeďování a mnoha dalších, než si kdy dokážete představit. Tato metoda platí pro pračku, protože může pomoci se srážením vašich oděvů. Pro začátek vám to vysvětlíme.

Srážlivost je způsobena intenzivním teplem, které může ovlivnit váš svetr. S pomocí podložky se tomu vyhnete. Když má vaše pračka nastavení, necháme vás nastavit alespoň třicet stupňů Celsia, aby při praní byly oblečení nebo svetr dostatečně chladné na to, aby odrážely teplo při pozdějším sušení v sušičce.

Zde je další tip: Po dokončení procesu praní vždy sušte oblečení na nejnižší možné nastavení teploty, které je v pračce přítomno. Příliš mnoho tepla pouze zvyšuje srážlivost vašich svetrů. Pokud je to možné, budeme chtít, abyste se vyhnuli používání vysokých teplot a neuspěchali dobu sušení.

Metoda č. 3. Na jedno sušení provádějte striktně pouze jeden cyklus

Vícenásobné použití sušičky může podráždit vlákno vašich svetrů. Ano, mohou mít silné nitě, ale pokud nechcete, aby se poškodily nebo srazily, nějakou dobu to trvá. Může to způsobit spoustu potíží a je tu jeden problém, jakmile se zmenší, nebudete jej moci vrátit hned zpět do původní velikosti.

Více než jen cyklus může poškodit tkaninu svetru; v takovém případě udělejte to, co je řečeno ve druhém způsobu, abyste se úspěšně vyhnuli smrštění. Také pokud vám košile pořádně nevyschla při nízké teplotě, je mnohem lepší zbytek sušit na slunci, aby se nepoškodil. Odtud počkejte, až bude znovu nositelný. Může být užitečné přečíst si, jak vyčistit filtr vysoušeče vlasů.

Metoda č. 4. Vyhněte se dlouhým cyklům

Dlouhé cykly více poškodí a srazí svetr nebo košili. Vzhledem k tomu, že sušičky provádějí bubnový pohyb všech oděvů, které jsou v nich nacpané, aby zcela uschly, někdy není rozložení tepla u všech oděvů v sušičce stejné. V závislosti na situaci můžete upravit čas a teplotu podle svých preferencí.

Metoda č. 5. Vyprázdněte sušičku a dopřejte jí odpočinek po každém cyklu

Se všemi ostatními výše uvedenými metodami, abyste se vyhnuli sražení svetrů, musíte všechny tyto použít, pokud je to možné, aby vaše oblečení zůstalo ve formě, zejména svetry. Můžete je také zavěsit nebo složit, aby vypadaly čistě. Může být také dobré vědět, co je důležité u fénu hledat.

Je to obal!

Jak sušit svetry v sušičce, aniž by se srazily? Vše je nastaveno a nyní již máme nápady, jak sušit svetry v sušičce, aniž by se srazily. Mnoho lidí se s tímto problémem potýká již dlouhou dobu, takže je lepší vědět, než ignorovat, že se vaše oblečení sráží. Kromě toho možná budete chtít vědět, jak je správně čistit.